27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Grof Žekula »

Таман када „наш каубој“ оседла коња и зајаше, мора да застане. Паузу тражи репрезентација коју све мање људи гледа, а и они који то чине и више су него равнодушни. Хвала ФСС-у на свему.

Хвала и Арени. Јасно је нама да се фудбал не игра више викендом, али не мора ни празником, који обележавају многи навијачи Војводине. Петком у Сурдулици нема ни домаћих навијача (гледалаца свакако), а како и кад гости да стигну?

Сада да видимо ко смо и шта смо. Чека нас „пакао“ до средине априла. 3/4 меча после Сурдулице играмо са онима који су „изнад нас“, од чега на једном нема поправног, а остала три нам служе да сачувамо пласман међу осам. Рачунам да Радник „решавамо“ тако што нећемо примити гол. И што нећемо бити нерадници 90 минута. Биће довољно!

Има једна зачкољица. Када год се се са паузе вратисмо, боље да нисмо. Сурдулица мора бити доказ да су то бивша времена.

Одморни и више утренирани. То очекујемо од наших, Било је времена за оба.
Korisnikov avatar
rykerfcv
Postovi: 643
Pridružio se: Čet Okt 06, 2022 8:50 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00

Post od rykerfcv »

Лоша форма Сурдулице,очекујем исти исход ко и прошлу утакмицу,и коначно гол Вукановића да крене и да решета пред најбитнији део сезоне у задњих пар година.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
hvylarn
Postovi: 386
Pridružio se: Čet Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00

Post od hvylarn »

rykerfcv napisao: Uto Mar 26, 2024 11:15 am Лоша форма Сурдулице,очекујем исти исход ко и прошлу утакмицу,и коначно гол Вукановића да крене и да решета пред најбитнији део сезоне у задњих пар година.
Žao mi Vukanović što nije uspeo prethodne partije da postigne gol, a pokidao se svaku utakmicu. Tuko ga je ko je stigao, a opet je nastavljao da igra.

Sve u svemu, mislim da se ova utakmica mora dobiti, kao što su morale sve prethodne. Ne znam u kom stanju je teren u Surdilici. U tim krajevima nije bilo nešto preterano lepo vreme. Koliko znam važi za jedan od lošijih u Superligi.
Korisnikov avatar
Uvek sa tobom
Postovi: 1282
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00

Post od Uvek sa tobom »

Победу нећу да доводим у питање, поготово што нисмо ишли на мини припреме то радује, хвала управи. Надам се да су добро тренирали и да су жељни нових победа, поготово што нам после ове утакмице иде тежак распоред. Тренер је сад имао времена све да посложи, па нек игре почну.

И да јеб** Арени све по реду!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00

Post od limanfkv »

Sto ne igraju u 10 ujutru, ovako mozda ugroze prenos prvog poluvremena skvos partije u mikroneziji.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00

Post od CRD FCV »

Пренос на Арени 1 премиум.
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00

Post od Red Marquis »

CRD FCV napisao: Uto Mar 26, 2024 7:53 pm Пренос на Арени 1 премиум.
Dogurasmo do premiuma 1, a da nije meč s blizancima, jer niko nigde ne igra u tom debilnom terminu.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Mare_Liman
Postovi: 801
Pridružio se: Pet Jun 16, 2023 8:21 pm
Lokacija: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Mare_Liman »

Бандовић: Најтеже унапред „добијене“ утакмице

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-naj ... -utakmice/
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Korisnikov avatar
Grbavica.021*
Postovi: 1549
Pridružio se: Pon Jan 31, 2022 12:25 pm
Lokacija: двора

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Grbavica.021* »

ВОЈВОДИНА У ПЕТАК, У 27. КОЛУ СУПЕРЛИГЕ, ГОСТУЈЕ КОД РАДНИКА У СУРДУЛИЦИ: Отворених карата до „покера“

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/voj ... nih-karata
Rakovac
Postovi: 87
Pridružio se: Ned Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Rakovac »

Gledao sam malo statistiku Radnika na utakmicama na kojima je bio domaćin(poslednjih pet utakmica, četiri izgubili jedna nerešena) i ono što se vidi iz statistike da ih je ako se gleda kao merilo posed lopte i šutevi na gol jedino Radnički KG nadigrao, a svi ostali su pobedili uz dosta sreće, odnosno iz manje šuteva na gol i iz manjeg poseda. A i Radnički KG ih je dobio golom u zadnjem minutu. Prema tome, ne verujem da mi tamo možemo lako da pobedimo, uostalom ova naša tzv velika serija od tri dobijene utakmice svi znamo kako smo ih dobili na mišiće i uz dosta sreće, glat smo dobili samo IMT tu smo stvarno bili bolji.
Ja bih bio prezadovoljan da iz ove četiri utakmice do kraja uzmemo osam bodova, TSC jako teško možemo pobediti a i ostale tri utakmice će biti krbanja.
Savcic Luka
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Savcic Luka »

Rakovac napisao: Sre Mar 27, 2024 9:11 pm Prema tome, ne verujem da mi tamo možemo lako da pobedimo, uostalom ova naša tzv velika serija od tri dobijene utakmice svi znamo kako smo ih dobili na mišiće i uz dosta sreće, glat smo dobili samo IMT tu smo stvarno bili bolji.
Naša “serija” nije nešto na čemu treba bazirati optimizam. Igrači možda da, da imaju veru u sebe, stručni štab defnitivno ne treba uopšte da misli da je igra blizu nivoa koji treba da bude.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Voja »

Slika
Korisnikov avatar
Uvek sa tobom
Postovi: 1282
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od Uvek sa tobom »

У Сурдулици до сада нисмо имали пораз, 4 победе и 4 нерешене.

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
lapo-lapo
Postovi: 169
Pridružio se: Pet Maj 20, 2022 11:47 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od lapo-lapo »

Tacno je da su utakmice u kojima su vec upisana tri boda teske i to da je teren sigurno los ali ovdje nema izgovora, mora se dobiti, Radnik je prakticno vec ispao iz lige. Nego, stavili su cetiri utakmice u petak a cetiri u subotu i nijednu u nedelju. Pa koja im je to logika? Izgleda mi kao da se sprdaju sa terminima i da nece stati s tim. Barem da su termini od sedam, osam sati, a vidim da su jednu utakmicu stavili u dva. Sta reci, katastrofalno losi termini, nikada na taj nacin nece vratiti gledaoce ako je nekome uopste do toga stalo.
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post od N13 »

Mozda zbog katolickog uskrsa?
U svakoj ekipi ima igraca sa strane. A ovde u APV bi i dosta navijaca u nedelju ostalo kod kuce sa svojim porodicama.

Radnicki KG mora u 14h igrati jer nema reflektore. Termin za Cukaricki mi bas nije normalan.
Odgovori