Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-spr ... jko-kacar/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Friend
Postovi: 664
Pridružio se: Sre Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post od Friend »

Svakom našem igraču koji pređe u go**a beogradska naravno želim brz dvostruki prelom noge,pucanje ukrštenih ligamenata,lepru i ebolu,i tu nema šta da se priča više.
Slaninarska kletva svakog stiže pre ili kasnije!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Naravno da neće ni malo biti prijatno gledati Jovanču i Melega u tom smeću, ali ipak da ne preterujemo s kletvama i sličnim stvarima. Nemojmo sad kroz neke gestove baš ispadati očajnici veći nego što bi trebalo.
Ako odu, završili smo sve s njima, preziremo takav gest i želimo im u sportskom pogledu samo neuspeh i to je dovoljno.
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post od Dragojlo »

Još jednom!!!
-Probati dovesti iz Munzea Lasickasa, deran od dvajes godina koji igra ko mator!!! (Jedino što ja još ne znam je da li je on na pozajmici tamo il je njihov punopravni igrač)...
P. S. Da li neko prati igre onog što "možda čak i nije profi fudbaler" u Kini!?? Piihh, ništa ne valja, jaka stvar dati pola golova svog tima... :oops:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Dovesti minimum tri crnca pa makar sa neke pijace u Lagosu, Akri ili Jaundeu. Od ovih što samo sanjaju da zaigraju u Beogradu a nema ih nigde kad igraju protiv "svojih" nikakve vajde.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Dragojlo napisao:Još jednom!!!
-Probati dovesti iz Munzea Lasickasa, deran od dvajes godina koji igra ko mator!!! (Jedino što ja još ne znam je da li je on na pozajmici tamo il je njihov punopravni igrač)...
P. S. Da li neko prati igre onog što "možda čak i nije profi fudbaler" u Kini!?? Piihh, ništa ne valja, jaka stvar dati pola golova svog tima... :oops:
Lasickas je na pozajmici iz Žalgirisa, postao je i reprezentativac Litvanije, nisam baš siguran koliko su raspoloženi da ga prodaju. Taj deran verovatno ide nazad u prvi njihov tim.

Što se odlazaka u blizance tiče, podržavam stav da uz stisak ruke pri odlasku iz kluba, interesovanje za njih prestaje onog trenutka kad razduže opremu. Postaju irelevantni.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Mene vise boli prelazak Melega,koje je nase dete,nego Jovancica!
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post od мализека »


Знам да је бута, али... :beg:
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Мелег се наводно договорио.

Генерално ми није право, али кад се сетим какве су мене пи*ке остављале или игнорисале, па сам преживео... тако је како је.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Meleg raskinuo ugovor sa Turcima,slobodan igrac,njemu i Medojevicu nasa uprava treba da da ponudu bilo kakvu,uveren sam da ne bi isli kod cigana.Najvise zbog toga sto bi ovde imali mnogo vecu slobodu i bili bi standardni,mogli bi opet do nekog ino-angazmana,tamo ce propasti jer nece igrati.Meleg-Meda-Gojko to bi bilo sjajno.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Cek,jel se meni cini ili je Meleg svaki put vukao poteze na stetu Vose? Uostalom i nebitno je sve to.
Ne zameram coveku,pokusava da ozivi karijeru,a to moze najbolje u Zvezdi,jer oni i od Radonjica napravise "igraca".

Mnogi kazu da je problem sto klub ne nudi koliko i Zvezda.
Ali mislim da je sustina problema u onom sto je klub dao tim igracima dok su bili u njemu.
Ako se lose postupalo prema npr. Melegu,ako su kasnile plate,ako nije isplaceno dogovoreno,ako je bilo pritisaka,ogovaranja i jos nekih stvari,onda i 4x vise da klub ponudi od Zvezde,ako covek drzi do sebe zasto bi se vracao!?
Nadam se da me razumete sta zelim reci. Radio sam u dve firme i sada da me ponovo pozovu vratio bih s u jednu od njih i po 100% losijim uslovima,jer sam tamo bio tretiran kao covek,a u ovoj drugoj kao potrosna roba.
Tako da ne zameram nijednom igracu prelazak u bolji,veci klub,bolje uslove.....
Slika
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Voja napisao: Tako da ne zameram nijednom igracu prelazak u bolji,veci klub,bolje uslove.....
Fudbal bi trebao biti nešto više od jebenog liberalnog kapitalizma, slobodnog tržista i pukog konzumerizma. Inače se postavlja pitanje što ga uopšte i pratiti ako je potpuno nevažno da neko ko je potekao i reprezentovao tvoj tim pređe baš u najgore od najgorih a ne u neki drugi od 50000 profesionalnih klubova na svetu.

Ovo nije pitanje tebi, već pitanje samom sebi što uopšte i dalje gubim vreme na moderni fudbal.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Meda i Gojko uvek. Zna se ko su ti momci i koliko vrede. Zna se koliko je klub njima dao i koliko su oni dali klubu. Ove sto menadzeri razvlace gde i kako hoce, ti me ne zanimaju mnogo, a pogotovo ne oni koji kapitensku traku ovde zamene za ciganske tribine, eventualno protokol u kupu. Ne treba njemu ni ta famozna slaninarska kletva, taj je sam sebe prokleo. E moj ti, u 28. godini ides u neki klub da budes treca opcija, umesto da se obezbedis ugovorom u inostranstvu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Traka je nesto sveto za svaki klub i sa njom se ne moze u protivnicki tabor.
Kada se samo setimo koje su je Legen ode u Vojvodini ponosno i casno nosile, muka mi je od ovih novokomponovanih kapitena.
Mele, sto napisao Voja, nije radio u korist Vojvodine, vec samo licnu.
Ak, posle svih ovih kapitenskih blamaza, traka pripadne Anticu, a ne Rockovu, onda je najbolje da ugase Vojvodinu zbog casti njenih navijaca.
Emil Kapiten, Radovanovic zamenik, pa videcemo kasnije za Kapitena, kada Rockov ode u inostranstvo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Postovi: 1458
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post od CRD FCV »

Качар по мени неће бити појачање. Има проблема са повреда због које не игра много фудбал, што је и утицало на то да не направи сјајну каријеру какву је могао. Биће као што је било и са Пекарићем и Степановим, биће ту на папиру. Меда, то је већ права ствар. Здрав је, има још он тога да покаже. Кад већ причамо о повратницима, ваљало би се распитати о Малбашићу. Но на крају се све своди на то да ли они имају жељу да се врате ну ову и овакву лигу и систем, да играју на овим "теренима" пред једва 200 људи.

Да се осврнем и на одласке у близанце - тренутно репрезентација има проблем са дефанзивним играчима, говори се о томе да позову једног вујадина савића, чија је референца то што је у цз. Са друге стране имамо једног Богдана Планића, који је руку на срце играо у цз целих 5 утакмица али није био битан за њих у већем плану, чија цена се сада процењује на скоро десет милиона. Ми смо тога свесни а очигледно су и играчи, да ако желиш позив селектора мораш да огрнеш близаначке боје.

И једна жеља, повратак Дарка Пушкарића, велике свестране осмице 8)

За крај, ко нас спречава да истим тим играчима понудимо уговор, нарочито сада када су слободни играчи.
Odgovori