Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1189
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

Red Marquis napisao:Najbolje po nas je da Sergejov transfer bude u Italiji. A i po njega.
Murinjo je za jednu sezonu unazadio Pogbu 5 godina. Bolje što dalje od njega.

Pa ako ostane u Italiji, mi dobijamo krompir!!!!!!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1972
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

Djisa napisao:
Red Marquis napisao:Najbolje po nas je da Sergejov transfer bude u Italiji. A i po njega.
Murinjo je za jednu sezonu unazadio Pogbu 5 godina. Bolje što dalje od njega.

Pa ako ostane u Italiji, mi dobijamo krompir!!!!!!
Mislim da je Red Marquis hteo reci da u svakom slucaju mi dobijamo krompir, buduci da Vukovic ceka taj priliv od Sergeja da pusti menice.
Ako ostane u Italiji, i Vukovic dobija krompir, sto bi mi bilo u neku ruku drago :)

Ako ipak ode preko, i mi uzmemo neke pare, te pare odmah potrositi na isplacivanje svih zarada igracima i vracanje dugova... pre nego sto doticni zamrzne to.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4710
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Ako nam je vec sudjen krompir, neka onda bude krompir i toj kreaturi...
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Transferi

Post od severozapad »

Nisam siguran da to sto spominjete ide tim redosledom. To jest, da se on naplacuje samo od Sergeja i da se menice odnose samo na to. Tom logikom ne treba vise nikad da se ne puste pare u klub da ne bi Vukovic to dobio za sebe.
P.S. Nisam na njegovoj strani i mislim da je svinjarija bila pustati ga u bilo kom momentu u klub.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Па наравно да се не односе само на те новце већ све с рачуна.
Разлика је што би тад на рачуну било много више.
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Transferi

Post od severozapad »

Tacno ali to treba pravno izgurati pa ako ne moze onda necemo valjda sami sebi kopati jamu.
Navijati da klub ne dobije novce jer onda nece ni Vukovic mislim da nije ispravna logika ali bezpredmetno i polemisemo kada se dogoori svakako ne prave ovde i za dobrobit kluba.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

severozapad napisao:Tacno ali to treba pravno izgurati pa ako ne moze onda necemo valjda sami sebi kopati jamu.
Navijati da klub ne dobije novce jer onda nece ni Vukovic mislim da nije ispravna logika ali bezpredmetno i polemisemo kada se dogoori svakako ne prave ovde i za dobrobit kluba.
Nadam se da je Bajatovic mnogo uticajniji i da ce novac od Sergeja biti iskoriscen za Klub?
Kada je Vujke prodao Takaca, dobili smo reflektore, valjda cemo sada, barem, rekonstruisan Stadion?
Mora nesto kapitalno. Ako su reflektori Takacevi, neka Sergejev bude (savremen i lep) nas Stadion..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Pa necemo mi dobiti bog zna kolko novaca za Sergeja. 2,5 % od sume. Ako ne i manje. To bi po novinama bilo 2.250.000, tesko da se sa tim moze rekonstruisati stadion. Pogotovo praviti nove tribine.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post od limanfkv »

Fali nam jos oko 22.000 mesta.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Nije stvar u kvantitetu (kapacitetu), vec kvalitetu. Sa 2,5 miliona € moze dosta uraditi na Stadionu.
S druge strane, ne znamo kada cemo imati sledeci transfer od 2,5 miliona evra.
Nazalost samo 2,5% Sergejevog transfera ce jos dugo vremena biti rekordni transfer danasnje FKV. Omladinska skola nam je unistena, prvi tim takodje.
Milionce za nekog naseg igraca plafon - Rockov najblizi toj cifri.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Po mnogim novinama naš kapiten je već Zvezdin a Meleg navodno dolazi kao slobodan igrač iz oblasti Turske.
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

fare napisao:Po mnogim novinama naš kapiten je već Zvezdin a Meleg navodno dolazi kao slobodan igrač iz oblasti Turske.
Neka ide, bolje on nego da nam otimaju nejač kao onomad Čuka pa za samo sezonu da istu decu prodaju za milione.

Napraviće "Veseli" dobru priču samo da ga ne oteraju ovi naši đilkoši.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Najveca steta dugorocno gledano,je cinjenica da je klub totalno degradiran i skola rasturena,oteto sve sto valja, i imidz jedne od najboljih skola fudbala totalno dezavuisan.Omladinci 8 na tabeli.Ne secam se kad je to bilo.Ne znam kako cemo to vratiti na predjasnji nivo.Ne znam ni da li imamo ljude u klubu koji rade skauting.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Jedna, barem za mene, veoma obećavajuća vest, u novom "fudbal"-u je objavljeno da je Milan Lazarević potpisao dvogodišnji ugovor. Imao je stipendijski, koji je isticao na kraju ove sezone. Nadam se da smo ovim rešili pitanje desnog beka za sledeću sezonu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Transferi

Post od afroditi »

Rabba napisao:Jedna, barem za mene, veoma obećavajuća vest, u novom "fudbal"-u je objavljeno da je Milan Lazarević potpisao dvogodišnji ugovor. Imao je stipendijski, koji je isticao na kraju ove sezone. Nadam se da smo ovim rešili pitanje desnog beka za sledeću sezonu...
dvogodišnji :roll:
Odgovori