Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

Rabba napisao:
Marcello napisao:Sve moj do mojeg... :roll:
Zapravo, ta 4 imena ne bi bili toliko loši izbori... Pitanje je šta će nam dva špica, kad igramo sa jednim, a očekujemo povratak Ćurka i Krstevskog. I Handžić i Mulić bi mogli doneti dodatni kvalitet napred, barem u vazdušnim duelima, koji su poprilično jadno izgledali sa Trujićem i Malbašićem kao najisturenijima. Stexmanovo pitanje dodatno ističe manjak logike kod nas u klubu. Bondarenko, Karić, Handžić su stranci, na spisku su već Bempah, Afriyie, Bureković, a ne znam ima li i Vukasović naše državljanstvo. Na teren mogu četvorica... Da ne kažem da je u opciji i onaj Jamajčanin...

Danas bi trebalo da dobijemo neke odgovore, obzirom da počinju pripreme... Neka nam je sa srećom...
Podeliće pasoše bosancima I crnogorcima, kao pre par godina kad smo imali problem sa strancima I pred sam pocetak prvenstva su pasose dobili Boske I Bilbija.

U to vreme smo imali 10 stranaca u klubu.

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... start=2340" onclick="window.open(this.href);return false;
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Kada su u pitanju Handzic i Mulic, mislim da se tu pregovara s obojicom, pa koga dovedemo. Cisto sumnjam da cemo ih dovesti obojicu, pogotovo jer je i ''mali'' Krstevski isti tip napadaca. No, posto tim naseg kvaliteta ne moze da se nada uspehu u Evropi s detetom od 19 godina u napadu, mislim da je pravo resenje da Krstevski bude drugi spic i da se polako uvodi u tim, dok Handzic/Mulic (mada bih pre Mulica) bude prvo resenje u napadu.

Uz Trujica i Malbasica na krilima, a Melegom, Jovancom i Karicem/Palocevicem u sredini, mozemo opet da se nadamo necemu, uz malo srece.
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post od limanfkv »

Fejsal Mulić je odličan igrač, baš bi se iznenadio da uspemo da ga dovedemo.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

S druge strane, pored Nemanje Subotića, prvom timu Vojvodine za sada se pridružilo još nekoliko igrača koji su došli na probu. Među njima je i vezista Mahir Karić (25), koji je prošle sezone nastupao za Olimpik iz Sarajeva i koji će najverovatnije već u ponedeljak potpisati ugovor sa Vojvodinom.

Pored njega, prisutni su bili još i vezista Luka Vujanović (22, Lovćen), desni bek Slavko Lukić (28, Fljamurtari), napadač Velimir Stanković (24, Huskvarna (Švedska)), vezista Milan Mirosavljev (22, Proleter), štoper Miloš Zlatković (20, OFK Beograd), štoper Momčilo Dulović (25, Jagodina), levi bek Mitar Ćuković (22, Lovćen) i desni bek Marko Bogojević (21, Dahau (Nemačka)). Svi oni trenutno su na probi, a do početka sezone znaće se i da li će neko od njih potpisati ugovor sa klubom. Takođe, iz omladinskog tima Vojvodine, prvotimcima su trenutno priključeni golman Marko Ilić, vezista Mihajlo Nešković, štoper Mladen Devetak, napadač Miloš Zličić i vezista Kristijan Živković.


http://www.fkvojvodina.rs/2017/06/crven ... ripremama/" onclick="window.open(this.href);return false;

Opet hrpa anonimnih igrača na probi od kojih verovatno niko je neće ni proći. Od svih bih uzeo jedino ovog Zlatkovića iz OFK-e jer je dosta mlad i vidim igrao je masu utakmica za više mlađih reprezentativnih selekcija.
https://www.transfermarkt.com/milos-zla ... ler/257477" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Opet hrpa anonimnih igrača na probi od kojih verovatno niko je neće ni proći. Od svih bih uzeo jedino ovog Zlatkovića iz OFK-e jer je dosta mlad i vidim igrao je masu utakmica za više mlađih reprezentativnih selekcija.
https://www.transfermarkt.com/milos-zla ... ler/257477" onclick="window.open(this.href);return false;[/quote]

A menadzer mu nama dobro poznati Zoran Pavlovic
Jole
Postovi: 291
Pridružio se: Pet Maj 13, 2011 7:53 pm

Re: Transferi

Post od Jole »

Ovaj mali Bogojevic dolazi iz petog ranga Nemacke, a Stankovic iz drugog range Svedske, jedan iz ekipe koja je jedva opstala u prvoj ligi Albanije, dvojica koji su igrali za ekipu koja je ispala iz crnogorske prve lige, dvojica koji dolaze iz drugog ranga Srbije (od toga jedan je ispao) i nas momk iz Proletera :dance2: Obecavajuci pocetak prelaznog roka, EL stizemooooooo
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Nema Curka, Knezevica ni Djordjevica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post od Bane »

Taj Stanković je odigrao u 2016-toj 24 meča za Huskvsrnu i postigao 6 golova a to je inače treći rang švedskog fudbala,u Srbiji je nastupao za Slogu iz Kraljeva.....jebiga ipak ima bolji CV od onog Ðorđevića☺.....
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Majko mila!

Kako ovi nas zaje*avaju.

- Lik ispao iz trece svedske lige
- Dvojica ispali iz prve crnogorske
- Jedan ispao iz prve bosanske
- Jedan iz nemacke pete lige

I ovaj iz Jagodine, gle cuda, Crnogorac.

Ovi koji su doveli vukovica nazad u klub nisu mogli kvalitetniji ekser da zakucaju u kovceg. Svaka cast :cheers:
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Мислим да нема разлога за бригу пошто НИЈЕДАН НИКАД није прошао пробу, а имали смо и Бразилце и Аргентинце на проби, а не ове дудуке распале.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Душан napisao:Мислим да нема разлога за бригу пошто НИЈЕДАН НИКАД није прошао пробу, а имали смо и Бразилце и Аргентинце на проби, а не ове дудуке распале.
Mene to najvise i brine... Brazilce i Argentince smo ocekivali da cemo potpisati, pa nisu potpisali. Ove likove niko ne ocekuje da ce iko proci probu(iako Zlatkovic i Mirosavljev imaju neki konkretan kvalitet), zar ti nije sasvim logicno da potpisu manje-vise svi?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Rabba napisao:
Душан napisao:Мислим да нема разлога за бригу пошто НИЈЕДАН НИКАД није прошао пробу, а имали смо и Бразилце и Аргентинце на проби, а не ове дудуке распале.
Mene to najvise i brine... Brazilce i Argentince smo ocekivali da cemo potpisati, pa nisu potpisali. Ove likove niko ne ocekuje da ce iko proci probu(iako Zlatkovic i Mirosavljev imaju neki konkretan kvalitet), zar ti nije sasvim logicno da potpisu manje-vise svi?
Уздам се у то да имају макар мало мозга, уосталом нек их испробају у неким припремним утакмицама па нек пресуде. Мада с обзиром у којим су клубовима играли нема ту квалитета.Видим да је Младост из Лучана довела Гафурова из Јавора, они су излазак на евро сцени изгледа озбиљно схватили, па желе да оставе утисак, ми с друге стране експериментишемо а времена је све мање.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... a-na-probu" onclick="window.open(this.href);return false;
jedan manje na probi
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

srkins napisao:http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... a-na-probu
jedan manje na probi
Ne znam šta bih tačno mislio o ovome... Sa jedne strane da li je moguće da su iz kluba toliki bolidi, da momku nisu predočili da će doći na probu pre nego što potpiše ugovor. Sa druge strane, momak, ispao si iz bosanske lige, igraš na ultra osetljivoj poziciji, možda i najosetljivijoj kod nas u ovom trenutku. I hoćeš potpis zato što si šta? Dobar? Dirigovao si svojim klubom direkt do druge lige. Bosne i Hercegovine. Toliko si dobar.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/4888 ... bic-u-igri" onclick="window.open(this.href);return false;
Cim mi spomenemo nekog naseg igraca da bi mogli da ga vratimo on zavrsi kod ciganije i onda mi pljujemo te igrace a ne nasu bajnu upravu koja ih verovatno nije ni pitala za zdravlje a kamoli ponudila ugovor.Sta se ocekuje od nasih igraca kad im ino karijera krene dole,da dodju na kolenima i mole da igraju iz ljubavi za nas,pored ponuda bg sljama.Ovo se vise odnosi na prethodni period ova vest je samo povod mog pisanja,mozda nije ni istinita a mozda se i ostvari.Ne podrzavam ali mogu da razumem te igrace,krivo mi bude kad nasi kapiteni(Mrdja,Pekaric,Poletanovic,Petkovic...Babic?) i ostali bivsi igraci dodju da igraju za blizance pored nas zivih al pitanje je sta smo mi uradili po tom pitanju.
Odgovori