Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Post od Brane »

KoKanidja napisao:Jovan Radivojevic je poceo karijeru u Graficaru sa Sajmista (mislim da se to sad zove Ajaks), i ja sam igrao zajedno sa njim :D , kad sam imao otprilike 12-tak godina. A onda posto je bio odlican, presao je u Zvezdu sa Najlona :D :D :D , pa onda u Novi Sad. Eto. Dobar je mali. Treba nam.
E' sta ti je veliki klub :D I ja sam igrao u Graficaru sa Sajmista negde '86-'87 u podmlatku. Je*o te 20 godina je proslo od tad.
BondNS
Postovi: 189
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:32 pm
Lokacija: 10 minuta od stadiona

Post od BondNS »

Brane napisao:
KoKanidja napisao:Jovan Radivojevic je poceo karijeru u Graficaru sa Sajmista (mislim da se to sad zove Ajaks), i ja sam igrao zajedno sa njim :D , kad sam imao otprilike 12-tak godina. A onda posto je bio odlican, presao je u Zvezdu sa Najlona :D :D :D , pa onda u Novi Sad. Eto. Dobar je mali. Treba nam.
E' sta ti je veliki klub :D I ja sam igrao u Graficaru sa Sajmista negde '86-'87 u podmlatku. Je*o te 20 godina je proslo od tad.
Pa ko nije igrao u Grafosu... Ja sam trenirao (lagao bih kada bih rekao igrao) tamo negde '94-'95.

Što se tiče Jovice, poznajem ga iz davnih dana sa Sajmišta, neverovatno je uporan, jedan od momaka kojem želim zaista sve najbolje u životu i karijeri.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Jova Radivojevic je dobar igrac i bio bi veliko pojacanje za Vosu :!: Taman da uparimo njega i Nastica :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

НОВОСАЂАНИ О ОДЛАСКУ ЦЕНТАРФОРА

Партизан није питао за Вукељу

ГРОМОГЛАСНО објављен прелазак голгетера Љубише Вукеље из Војводине у Партизан као већ готова ствар, не само да се не може назвати тако, већ тврде у новосадском клубу, није ни померен са „мртве тачке”.

Председник Војводине Ратко Буторовић тим поводом каже:

– До сада нас нико из Партизана није контактирао због Љубише Вукеље. Ни Војводину као клуб, ни мене лично. Не знамо шта се дешава, осим што су новине о томе писале као да је све готово. Међутим, не само да није тако, већ могу да кажем да преговори око реализације трансфера нису ни започети.

Као што је познато, Љубиша Вукеља је по завршетку првенства, будући да му је овог лета истицала уговорна обавеза, продужио уговор с Војводином на још једну годину. Том приликом је речено да то продужење уговора неће бити препрека да Вукеља, ако се појави понуда неког страног или домаћег клуба, овог лета ипак промени средину.

– Војводина ће поштовати дату реч, нећемо доводити у питање каријеру Љубише Вукеље, али чињеница је да до сада с Партизаном на ту тему нико из нашег клуба није проговорио ни реч. Ако неко хоће нешто да купи онда је ред да у вези са тим нешто пита оног ко то продаје. Дакле, чекамо Партизан да се изјасни – каже први човек Војводине Ратко Буторовић.

М. Г.
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Dejan napisao:НОВОСАЂАНИ О ОДЛАСКУ ЦЕНТАРФОРА

Партизан није питао за Вукељу

ГРОМОГЛАСНО објављен прелазак голгетера Љубише Вукеље из Војводине у Партизан као већ готова ствар, не само да се не може назвати тако, већ тврде у новосадском клубу, није ни померен са „мртве тачке”.

Председник Војводине Ратко Буторовић тим поводом каже:

– До сада нас нико из Партизана није контактирао због Љубише Вукеље. Ни Војводину као клуб, ни мене лично. Не знамо шта се дешава, осим што су новине о томе писале као да је све готово. Међутим, не само да није тако, већ могу да кажем да преговори око реализације трансфера нису ни започети.

Као што је познато, Љубиша Вукеља је по завршетку првенства, будући да му је овог лета истицала уговорна обавеза, продужио уговор с Војводином на још једну годину. Том приликом је речено да то продужење уговора неће бити препрека да Вукеља, ако се појави понуда неког страног или домаћег клуба, овог лета ипак промени средину.

– Војводина ће поштовати дату реч, нећемо доводити у питање каријеру Љубише Вукеље, али чињеница је да до сада с Партизаном на ту тему нико из нашег клуба није проговорио ни реч. Ако неко хоће нешто да купи онда је ред да у вези са тим нешто пита оног ко то продаје. Дакле, чекамо Партизан да се изјасни – каже први човек Војводине Ратко Буторовић.

М. Г.
Bilo je previse dobro da bi bilo istinito!! :cry:
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Duke
Postovi: 236
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 7:19 pm
Lokacija: Podbara

Post od Duke »

A je l' to opet stara priča s Vukeljom - on ide, a niko ga ne zove?
You'll never walk alone!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Cujem da cemo pored Radivojevica dobiti jos tri igraca od hajduka iz Kule :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Cujem da cemo pored Radivojevica dobiti jos tri igraca od hajduka iz Kule
Bilo bi sjajno ako je među njima i Ivan Ćirka.Mislim da je sigurno jedan od najboljih odbrambenih igrača u našoj ligi.
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Konacno vise nismo nikome duzni!!!Racun nam je deblokiran,gradi se Veternik,stadion se preuredjuje i najavljuju se novi igraci.Izgleda stizu bolji dani.BATO SAMO NAPRED!!!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Djumi napisao:Cujem da cemo pored Radivojevica dobiti jos tri igraca od hajduka iz Kule :!:
Djumi sada si nas sve samo onako "pecnuo"... :D
Hajde ako se zna koji ce to igraci biti,da cujemo imena.pa da kao za Jocu postavim kracu bio igraca!

Inace Dzomba je i rekao da je u Hajduku veoma teska situacija i da ce vecina igraca moci da predje u druge klubove bez novcane nadoknade!A blizi se start prelaznog roka!
slavko085
Postovi: 187
Pridružio se: Sre Mar 08, 2006 5:54 pm
Lokacija: VOJVODINA - REAL MADRID 2-2 CHAMPIONS LEAGUE 2008/2009

Post od slavko085 »

Dejan napisao:
Djumi napisao:Cujem da cemo pored Radivojevica dobiti jos tri igraca od hajduka iz Kule :!:
Djumi sada si nas sve samo onako "pecnuo"... :D
Hajde ako se zna koji ce to igraci biti,da cujemo imena.pa da kao za Jocu postavim kracu bio igraca!

Inace Dzomba je i rekao da je u Hajduku veoma teska situacija i da ce vecina igraca moci da predje u druge klubove bez novcane nadoknade!A blizi se start prelaznog roka!

Zelim javno da pohvalim Batu koji je preporodio kostur fudbalskog kluba,pravi pravi evropski brend od Vojvodine i zelim mu puno uspeha!

Iako je dobio ,prakticno sva moguca ovlascenja, za razliku od nekih koji su to imali nezvanicno i nisu nikome odgovarali a pri tom su se i dobro ovajdili o sirotinju,Bata ubacuje svoj novac u klub !

Pozdrav BAto i SA SRECOM!

Dejane, voleo bih da se radi o Ivanu Cirki (fantastican igrac), Aleksandru Davidovu i golmanu Milojevicu:))))
FK VOJVODINA NOVI SAD - FC REAL MADRID
Stadion: Karadjordje
Kapacitet: 22.100
Sudije: Frisck / Malunov / Janik
Pocetak: 20:45
ulaznice: ZAPAD - 2000 din
(veliki) ISTOK - 1800 din
(veliki) JUG i SEVER - 1000 din
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

mile bronx napisao:Slika
preuzeto sa RF foruma
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Kad smo vec kod zelja moje su(pored naravno Radivojevica) Stanic,Cirka i Bogic!Mislim da su to 4 igraca koji su izneli Hajduk do 4.mesta.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Mladen Lazarević

Datum i mesto rođenja: 15.01.1984.
Visina:186 cm.
Težina:71 kg.
Reprezentativna karijera:
Prethodni klubovi: Mladi Borac,Zemun

Prica se da bi ovaj mladi levi bek mogao da predje u Vosu.Radi se o veoma dobrom igracu koji je rodom iz Sremske Mitroice!Inace i u Zemunu je veoma losa situacija,ali dok ne potpisu ugovor nisata ne verujem... :wink:
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

021 napisao:
Cujem da cemo pored Radivojevica dobiti jos tri igraca od hajduka iz Kule
Bilo bi sjajno ako je među njima i Ivan Ćirka.Mislim da je sigurno jedan od najboljih odbrambenih igrača u našoj ligi.
Inace da se malo pohvalim oko Ivana Cirke jer je debitovao za Dinamo iz Panceva kad sam ja bio trener a i sam je iz panceva.Veoma je dobar igrac ali iz razgovora sa njim sam saznao da je za njega zainteresovana Zvezda.Inace jedna mala informacija za sve Vas a to je da Cirka navija za Vosu.
p.s.Dejane Lazarevic je iz Putinaca (sremskog sela kod Rume).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Odgovori