Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

naseljekolumbija napisao:Хахах људи не пецајте се, већ сам вам рекао да је Данило трол. А тролови једино што раде је да провоцирају по форумима и нету. Игноришите га и неће више ни писати
Nesto pametno i ti da kazes, bravo
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Rabba napisao:
fkvojvodina.rs napisao:U drugom poluvremenu utakmice protiv Radničkog, za Vojvodinu su zaigrali i dvojica igrača koji su stigli na probu: zadnji vezni Nebojša Gavrić iz lučanske Mladosti i napadač Stefan Spasojević iz beočinskog Cementa.
Kako stvari stoje, najvece pojacanje u prelaznom roku bi nam mogao biti ovaj Gavric... U najavi osmi zadnji vezni :)

Nasta smo spali...eventualno onaj iz Beocina moze biti pogodak :)
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti je mama rekla.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

KoKanidja napisao:Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti je mama rekla.
Можда је то без превоза и топлог оброка...
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post od recni galeb »

Sta prevoz?
Dobije markicu GSP-a i teraj!
Jel ovaj Danilko morao svima da ponaosob da odgovara?
Mlad je decko, sta ste ga napali, nije trol eto ja pokusavam da ga razumem.. :beg:
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

[quote="KoKanidja"]Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti

Mene bas zanima , a ti kao neko ko je u klubu ili sta got, mozes nam pojasniti koliko i za koliko rade treneri mladjih kategorija i nasta su igraci primoraniDa li je to na nivou volonterizma ili sta got
Rekao sam za Bempaha i Rockova ,jer sam tako cuo i ja prosto ne verujem da je tako al opet...nista me ne iznenadjuje
Igraci , treneri beze ...zasto , niko nam ne dolazi sem treceligaskih igraca, to izvinuces nije nivo ugleda i tradicije FK
Vojvodina
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Danilo napisao:[
A sta treba da hvalim neato sto nije kvalitet za klub kakav zelim da Vojvodina bude.U takvom klubu Mari nema mesta.Za pozrtvovanje i trud ok, ali nije to to za nas ili po tebi jeste, al decko, ti i fudbal ...
Auu pa ti stvarno decko nisi sav svoj... Ako si ti takav strucnjak kao i ovi sto su procenili da Meri ne valja, onda stvarno mi nemamo sta da razgovaramo o fudbalu. Ako ti ovako nesto zelis Vojvodini onda si sve samo joj nisi prijatelj.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Malo sam sad pregledao, igrači kojima ističe ugovor na leto 2018. su Mogli, Antić, Malbašić, Perić, Kovačević, Ćurko, Stamenić. Trujiću takođe tada ističe ugovor, a jasno je da će ga teško dočekati u našim redovima. Jovančiću istiće ugovor sad na zimu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od 1892 »

Danilo napisao:
KoKanidja napisao:Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti

Mene bas zanima , a ti kao neko ko je u klubu ili sta got, mozes nam pojasniti koliko i za koliko rade treneri mladjih kategorija i nasta su igraci primoraniDa li je to na nivou volonterizma ili sta got
Rekao sam za Bempaha i Rockova ,jer sam tako cuo i ja prosto ne verujem da je tako al opet...nista me ne iznenadjuje
Igraci , treneri beze ...zasto , niko nam ne dolazi sem treceligaskih igraca, to izvinuces nije nivo ugleda i tradicije FK
Vojvodina
Au sine šta je s pravopisom.....? :deal:
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

https://www.transfermarkt.com/azubuike- ... ler/217514" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Mićin suspendovan, jer je tužio Klub i tražio raskid ugovora. navodno ga Čukarički želi.

Vukoviću opet ništa nije jasno i opet su svi krivi osim njega samog.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 27-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Karlsson napisao:Mićin suspendovan, jer je tužio Klub i tražio raskid ugovora. navodno ga Čukarički želi.

Vukoviću opet ništa nije jasno i opet su svi krivi osim njega samog.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 27-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Auu, namirisao Lalatovic talentovanog igraca.
Ocekujem da ce ovog leta otici svi oni koji vrede na fudbalskom trzistu.
A Vojvodina ce izgubiti svaki spor na arbitrazi. Jos i Ivanovic i nije uzeo mnogo, s obzirom na ugovor od 5 godina (milion, ali dinara).
Steta, steta - velika steta je izgubiti Micina.
Jedan je Emil Rockov, kao i Brkic koji ce istrpeti licnu nepravdu i stetu, zarad Vojvodine, kao i Ivanic i jos mali broj takvih ljudi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Стаменић нема места, а овај има, и онда им ували.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Saberite se, vi koji ste ga doveli, i spasite sto se spasiti moze. Ako trunku ljubavi osecate prema klubu, uradite pravu stvar. Bolje sad, nego sutra, ili prekosutra.

Sto vise cekamo, to ce vise boleti. Svaka zelenaska pozajmica, svaki oteran i isamaran igrac. Ovo vise nije neki prosecan blizanacki poluproizvod, ovo je nase dete, a ako nase dete ne oseca nista prema klubu, onda je tu klub debelo odgovoran. Mislim, i kako ce osecati bilo sta, kad svaka dijabola moze da preuzme klub i tretira ga kao da mu je to babo ostavio.

Kreten je urusio 10 godina podizanja ugleda kluba za par meseci.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Наша деца нису ништа осећала према клубу и пре Вуковића.
Odgovori