Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

churguzijanac napisao:
gospodinFKV napisao:Zato sto nase trziste nema krstenog napadaca. Ima par ok igraca, ali njih uglavnom pokupe blizanci ili neki Kazahstanci/Azerbejdzanci. Ostaje nam stranac, koje generalno nije tesko dovesti, ali je preduslov za to da ti klub nije u kandzama lesinarcina, koje ce uskratiti mesto nekom kvalitetnom igracu, da bi progurali svoju drvuljagu. Nadam se da se to sa Stolicom makar maaalo marginalizovano.
Upravo to... Iako izgleda da se klub na sportskom nivou konsoliduje, sve moze da se srusi kao kula od karata, ako pacovi rovare klub iznutra.
Baš zbog toga sam već par puta napisao da treba maximalno podržati Stolicu a od ostalih u klubu tražiti da rade jedino i isključivo svoje poslove!
A ovi razni, što se muvaju "oko kluba", ne treba da rade ništa!
Jedino na taj način ima šanse da počnemo ličiti na nešto.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Dnevnik je uradio intevju sa Nikolićem. Dečko je nahvalio Vojvodinu i rekao je da ima veliku želju da dođe.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 31-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
AntonioKasano
Postovi: 498
Pridružio se: Ned Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Transferi

Post od AntonioKasano »

Mihajlovic ima zaledjinu preko tate sigurno, ali to mora neko u klubu da podrzi kao sto podrzava od letos. Zato sam pitao da li neko mozda zna ko ga je doveo ili ko mu je menadzer...
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Ne sviđa mi se nikako njegov odnos prema Spartaku u tekstu. Što se mene tiče, nije dobrodošao.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Rabba napisao:Ne sviđa mi se nikako njegov odnos prema Spartaku u tekstu. Što se mene tiče, nije dobrodošao.
Ni meni se ne svidja ali je dobrodosao sto se mene tice posto nam manjka kvaliteta trenutno u postavi.

Samo se pitam kako je moguce da kad od nas igrac zeli da ode a ima ugovor onda "ne vredi drzati u klubu nezadovoljnog igraca", "bolje ga prodati za bilo koju sumu nego da igra takav", kako se to nikad ne desi u obrnutom slucaju i da nama neko dodje na takav fazon :?:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Nije to samo kod nas. Svugde imaš nezadovoljnih igrača koji prave probleme i žele da odu ili traže neku povišicu.

Potpišeš ugovor sa klubom na određeno vreme za određenu sumu, obavežeš se da ćeš ga odraditi do kraja i onda čim čuješ da se neki jači klub intreseuje za tebe ti bi da taj ugovor više ne važi.

Mora nešto da se učini po tom pitanju. Da klub stavi neku klauzulu kojom udara po džepu igrača svaki put kada igrač učini tako nešto.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Aman ljudi dovedite vise momka kada nam se vec toliko nabacuje a i za nase spiceve je Mesi I Ronaldo zajedno :D . http://www.butasport.rs/fudbal/spartak- ... va-opcija/" onclick="window.open(this.href);return false; Pa neka plate obestecenje Bajatovic je obecao pa da vidimo .
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Izašao je i novi fudbal. Filip Babić i zvanično više nije naš član.

Od mlađih još jedan od momaka iz ovog teksta više ne igra za nas. Petar Piplica je potpisao za zvezdu.

EDIT: Sutra ćemo gledati kako Nikolić "sanja trenutak kada će potpisati za zvezdu/partizan". Spartak, a pogotovo Veselinović, su ga izveli iz anonimnosti, i tako otvoreno koketirati sa konkurentom(pogotovo u ovoj sezoni) za visok plasman je za svaku osudu. Ako se trzamo na naše igrače koji bi peške za Beograd, onda treba reagovati otvoreno i na ovakve stvari. Meni se to gadi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

https://sportsport.ba/fudbal/samir-bekr ... ine/266793" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Transferi

Post od naseljekolumbija »

Боже сачувај
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Procitao sam jos jedanput Nikolicev intervju u Dnevniku i ne vidim razlog za ovoliko zgrazavanje i osudu momka.
1. nije on prvi otvorio Pandorinu kutiju odlazaka iz Spartaka.
To je ucinio Ivanovic, kome je Spartak bio veca odskocna daska, nego Nikolicu.
2. Hajdina je takodje Spartak oziveo i otisao je samo tako u zvezdu, cim su se zainteresovali za njega.
3. I Radovanovic je u medjuvremenu napustio Golubove i dosao kod nas, pa zasto bi samo Nikolic ostao najverniji Spartaku, kad je vec toliko igraca ekspresno otislo iz Subotice?
Objektivno, da li ce Spartak, kao i Nikolic, sada moci da nastavi sa jesenjim igrama i golovima u ozbiljno oslabljenom timu?
Na kraju, niko od pomenutih nije ponikao u Spartakovoj omladinskoj skoli, kao sto su nasi odbegli klinci u Bg, koji su na jos gori nacin napustili Vosu.

Takodje, ne vidim ni u jednoj Nikolicevoj recenici nepostovanje i nezahvalnost prema Spartaka.
Prema datoj izjavi u Dnevniku, po dolasku u Suboticu, Nikolic nije imao neki posebno dobar tretman u Spartaku, sve dok nije dosao trener Veselinovic.Ko zna da li bi i igrao u Spartaku, da ne bese Veselinovica?
U sustini, Nikolic treba da bude zahvalan najvise treneru Veselinovicu, koji ga je preporodio, kao i celu ekipu Plavih golubova.A posteno se i oduzio Klubu svojim igrama i golovima.Momku je sjajno krenulo i ima ambicija da tako nastavi i vidi bolju priliku na napredak u Vosi, nego ozbiljno oslabljenom Spartaku.
Da je Spartak zadrzao Ivanovica, ne bi imao ovakvu situaciju sa masovnim odlascima.Nikolic je za to najmanje kriv.
I normalno da sad gleda sebe i svoj interes. A ko ne bi tako?
Samo Rockov i mozda jos poneko ponikao u fudbalskoj skoli maticnog kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Turija napisao:Procitao sam jos jedanput Nikolicev intervju u Dnevniku i ne vidim razlog za ovoliko zgrazavanje i osudu momka.
1. nije on prvi otvorio Pandorinu kutiju odlazaka iz Spartaka.
To je ucinio Ivanovic, kome je Spartak bio veca odskocna daska, nego Nikolicu.
2. Hajdina je takodje Spartak oziveo i otisao je samo tako u zvezdu, cim su se zainteresovali za njega.
3. I Radovanovic je u medjuvremenu napustio Golubove i dosao kod nas, pa zasto bi samo Nikolic ostao najverniji Spartaku, kad je vec toliko igraca ekspresno otislo iz Subotice?
Objektivno, da li ce Spartak, kao i Nikolic, sada moci da nastavi sa jesenjim igrama i golovima u ozbiljno oslabljenom timu?
Na kraju, niko od pomenutih nije ponikao u Spartakovoj omladinskoj skoli, kao sto su nasi odbegli klinci u Bg, koji su na jos gori nacin napustili Vosu.

Takodje, ne vidim ni u jednoj Nikolicevoj recenici nepostovanje i nezahvalnost prema Spartaka.
Prema datoj izjavi u Dnevniku, po dolasku u Suboticu, Nikolic nije imao neki posebno dobar tretman u Spartaku, sve dok nije dosao trener Veselinovic.Ko zna da li bi i igrao u Spartaku, da ne bese Veselinovica?
U sustini, Nikolic treba da bude zahvalan najvise treneru Veselinovicu, koji ga je preporodio, kao i celu ekipu Plavih golubova.A posteno se i oduzio Klubu svojim igrama i golovima.Momku je sjajno krenulo i ima ambicija da tako nastavi i vidi bolju priliku na napredak u Vosi, nego ozbiljno oslabljenom Spartaku.
Da je Spartak zadrzao Ivanovica, ne bi imao ovakvu situaciju sa masovnim odlascima.Nikolic je za to najmanje kriv.
I normalno da sad gleda sebe i svoj interes. A ko ne bi tako?
Samo Rockov i mozda jos poneko ponikao u fudbalskoj skoli maticnog kluba.
:lala:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Jako su male šanse da vidimo Nikolića u našem dresu, ali kad bi se desilo suprotno bio bih vrlo zadovoljan.
Intervju po meni uopšte nije sporan i malo mi je bzv da mi sad treba da brinemo brige Spartaka, pogotovo kad se zna da je Simović jedva čekao priliku da može uzeti kakve takve pare i to ga jedino zanima. Mislim da niko od nas nema pojma kakve su bile prilike u Subotici, kakav je status Nikolić imao i da li je možda u nečemu izigran ili nije, tako da ne vidim neku potrebu za moralisanjem s naše strane. Lepo je govorio o nama i na tome mu hvala, bez obzira na to gde će igrati ovog proleća.
Iskreno, interesuje me samo i jedino Voša i baš me briga za druge klubove i njihovu kombinatoriku, dobru ili lošu.
Znači, ako bi se nekim čudom obreo kod nas za mene bi bio više nego dobrodošao.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Ljudi do kad traje prelazni rok? Oćemo mi dovesti nekog normalnog vežnjaka i centarfora? Ako ostane ova ekipa baš mi i ne uliva mnogo nade a sumnjam da će i Stolica dugo ostati sa ovakvim izborom igrača, lepo smo krenuli doveli par stvarno dobrih pojačanja i onda po pravilu useremo motku na kraju prelaznog roka.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Onda da ne morališemo ni prilikom budućih koketiranja naših igrača sa bratijom sa brda. :lala:

Turija, jedino je Ivanović javno istupio sa zahtevom da pređe u partizan. Meni je Nikolićeva prezentacija odvratna. Ne radi se o odlascima iz Spartaka. Kažeš, "pojma nemam ništa, igrač sam Spartaka, i dok je tako o njima pitajte." Kao što sam rekao, doći će trenutak kad će neki drugi Nikolić(ko zna, možda i isti ovaj) iz našeg dresa se kleti kako je uvek želeo samo u Beograd. Onda će se pričati o nemoralnosti njegovog čina, a u ovom trenutku se to isto ponašanje podržava. Dvostruki aršini nešto vladaju ovde na forumu...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori