Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Rabba
Hocemo li mi mozda nekog dovoditi
Mozda ne bi bilo lose da vrate Igora Djurica
Bureković ili Antić, jel oporavljen Antić
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Danilo napisao:Rabba
Hocemo li mi mozda nekog dovoditi
Mozda ne bi bilo lose da vrate Igora Djurica
Bureković ili Antić, jel oporavljen Antić
Prijatelju mladi, bojim se da si me pomesao sa nekim ko je blizak klubu :) Moj cilj je da uspem da dodjem do korektnih informacija, prateci medije, sajtove klubova koji se spominju u transferima, nas sajt, kao i publikacije fudbalskih saveza odakle dolaze klubovi u prici... Ne vodim se pricama i polu-pricama, wikipediju i transfermarkt pokusavam da dopunim samo informacijama koje su potvrdjene. Nista vise. Ni to nije lako, obzirom da postoji gomila drugih koji ce zarad bog zna cega nesto dodati, promeniti, ko zna sta sve ne... Valjda da bi Babo vido da zna da koristi kompjutor... Wikipedija i Transfermarkt su uzasni i potpuno nepouzdani izvori informacija, iako je na Wikipediji stranica posvecena domacim transferima verovatno nesto najblize sto mozes naci na internetu, a da su 99%+ tacne informacije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ti prijatelju imaš profil na Transfermarktu? Jel bi mogao možda da dopuniš podatke o pre svega Bempahu i Subotiću (pošto sam za njih konkretno primetio), jer nema nikakvih podata o njihovim ligaškim utakmicama, golovima i asistencijama?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Ti prijatelju imaš profil na Transfermarktu? Jel bi mogao možda da dopuniš podatke o pre svega Bempahu i Subotiću (pošto sam za njih konkretno primetio), jer nema nikakvih podata o njihovim ligaškim utakmicama, golovima i asistencijama?
Slabo se bavim utakmicama na transfermarktu... I ovo što sam "preuzeo" na sebe mi oduzima podosta vremena. Utakmice i golove ćeš na našoj stranici na wikipediji ispratiti lako(ligaške utakmice), a predlažem ti za ostale informacije soccerway, tu su oni najbliži korektnim podacima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Неће доћи нико. Нисмо ми као неки клубови који продају осам играча, доведу десет, и зараде девет милиона :mrgreen: Додуше то нико на свету још није успео, али у Србији живе финансијски магови па ми није јасно како нису министри финансија.
Што се тиче Војводине, неће овде нико доћи, једино може да оде, а сплетом околности неки омладинац има да упадне у први тим, по систему ето видите како Војводина рачуна на своју децу. За нека озбиљнија појачања пара се нема, а од продаје се не заради готово ништа захваљујући менаџерским марифетлуцима, а и то мало пара што капне нестане у бермудском троуглу. И што пре се помирите с тим да је ова сезона изгубљена, биће боље. Не очекујем ништа, лепо је док иде овако три кола три победе, само да видимо докле ће.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Milan Spremo je potpisao za Bačku iz Bačke Palanke, Saša Ćurko je raskinuo ugovor sa klubom. Onaj Ćuković, iz Lovćena, što je bio na probi sa Vujanovićem je definitivno potpisao za Proleter.

To su informacije iz današnjeg "Fudbala" vezane za nas.

Interesantno, ovaj Ćuković nikad nije potpisao za nas, a uredno mu sličica stoji na sajtu kluba.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post od Forza Voša »

http://mondo.rs/a1031403/Sport/Fudbal/R ... -igra.html" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Slika
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post od Marcello »

Voja napisao:
Sta se ceka? :mrgreen:
Prvo na probu! :deal:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Korisnikov avatar
Grof Žekula
Administrator
Postovi: 2658
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 10:25 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Transferi

Post od Grof Žekula »

Marcello napisao:
Voja napisao:
Sta se ceka? :mrgreen:
Prvo na probu! :deal:
Коју НЕЋЕ проћи! :lol:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Mene kopka jedna stvar, a to je za koga se čuva četvrto mesto stranca u ekipi. Kordića nema, Frensisa nema... Čekamo registraciju Vujanovića ili se možda mesto čuva za Bondarenka, u slučaju odlaska Planića... Ili možda neki treći scenario...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Izvinjavam se na uzastopnim postovima, isteče mi edit.

Naime, rešena je još jedna misterija. Vrsni špic, kojeg smo imali priliku samo 6 meseci da gledamo u našem dresu, crnogorski vihor Stefan Đorđević se vratio u domovinu i potpisao za svoj matični klub OFK Petrovac.

Želim mu svu sreću u nastavku karijere.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Cebara isto ceka registraciju (sto se tice stranaca), i po onome sto sam video, ja bi njega i na spicu probao.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Meni zao sto onog Jamajcanina nisam video u dresu Vose... podsecao me malo na Govedaricu sa unapredjenom tehnikom :)
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

KoKanidja napisao:Cebara isto ceka registraciju (sto se tice stranaca), i po onome sto sam video, ja bi njega i na spicu probao.
Eto još jedne informacije koja je od interesa, znači Cebara nema naš pasoš? Može se naći na netu da ima hrvatski pasoš(pored kanadskog, je li), a pretpostavka je bila da ima i naš, obzirom da mu je stari Srbin, kao i da je igrao u mlađim kategorijama za Rad.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori