Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Al` zato kada ih sve unovcimo u druge klubove, da vidite kako cemo da izadjemo iz krize :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Hvala Rabba!
Neverovatno losa politika, imamo samo jednog igraca u mladoj reprezentaciji(Mesarovic) i on ne dobija sansu kod nas.
Micin takodje pozvan u mladu reprezentaciju.
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Uocljivo je i jako je veliki problem sto se odlaskom Vukovica nista nije promenilo sustinski,i dalje se guraju neki igraci od kojih Vojvodina nema nista.Stvarno sam ocekivao da ce Buac dati vise sanse igracima od cije prodaje ce klub imati najvise koristi,pre svega nasim omladincima.Pa valjda je Veselinovic, koji je igrom slucaja dobio sansu jer je Renan pauzirao zbog kartona,pokazao da nasa skola i dalje vredi i zasluzuje sansu.Nije sve u rezultatu,prioritet je razvijanje igraca jer klub zivi od prodaje igraca ne od ucesca u ligi sampiona.Nema logike da Avramovski i Park ,igraci sa pozajmice,zauzimaju mesto Mesarovicu,Neskovicu,Zlicicu,da Krstevskog teraju iz kluba da nema mesta pored Mihajlovica ko da daje 3 gola po tekmi,cak i Ivica Jovanovic sa 30 godina redovno dobija sansu.Prioritet moraju imati mladi igraci koji su 100 % u vlasnistvu kluba,jer ni ovi stariji i tudji igraci nisu nista bolji.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

vdn slaninar napisao:.Nema logike da Avramovski i Park ,igraci sa pozajmice,zauzimaju mesto Mesarovicu,Neskovicu,Zlicicu,.
Al priznaces nema logike ni da dovedes igrace na pozajmicu i dajes im platu a da ti ne igraju?
A moguce je da smo ugovorom garantovali mesto tim igracima sa pozajmice jer je to bio uslov da dodju!?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Stexman napisao:
vdn slaninar napisao:.Nema logike da Avramovski i Park ,igraci sa pozajmice,zauzimaju mesto Mesarovicu,Neskovicu,Zlicicu,.
Al priznaces nema logike ni da dovedes igrace na pozajmicu i dajes im platu a da ti ne igraju?
A moguce je da smo ugovorom garantovali mesto tim igracima sa pozajmice jer je to bio uslov da dodju!?
Dodao bih i to da vukovicevim odlaskom ne prestaju da vaze potpisani ugovori. Kad dovedes igrace koji (misle da) prave razliku, i ti ih odstranis, to ce em kostati klub, em unakaziti svlacionicu. Ovako ce zadrzati status quo do januara, kada cemo se rastati s najmanje petoricom, pa onda u junu sa jos petoricom, ako ne i vise.

Nema potrebe da uzimamo Bukija na zub, nije ni dva meseca tu, treba mu dati vremena. Nijedan od tih igraca nije doveden da sedi na klupi, iako nisu ni za tribine. Trebace nam vremena da ih se resimo...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Da se razumemo ja podrzavam Buaca,u stvari ovo je vise pitanje kluba da odredi smernice nego trenera,jel bitnija pobeda protiv Macve ili opstanak kluba uopste. Mora se raditi na stvaranju igraca cijom prodajom bi klub uzeo neki dinar jer zivi samo od toga.Kakvu razliku prave Park i Avramovski u odnosu na recimo Mesarevica,Zlicica.A to sto primaju platu,pa svi igraci primaju platu i menadzerski igraci i igraci skupstinara i pozajmljeni i nasi,ne moze im biti argument da igraju jer primaju platu.Ti pozajmljeni ce otici pa ce otici od njih klub nema nista i jos je veca steta da igraju i zauzimaju mesto igracima od kojih klub moze da zaradi.Kolko vidim slazemo se gospodinFKV i ja da igraju igraci koji ne bi trebali samo se razlikujemo u pogledu resenja sta sa njima,ja bi to radikalno sasekao sve sto moze.

Evo o cemu pricam,kriminal:
Napad: Park, Jovanovic, Mihajlovic, Afrije, Bubalo, Djeziri (6) VS Strahinja Krstevski.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

vdn slaninar napisao:Kolko vidim slazemo se gospodinFKV i ja da igraju igraci koji ne bi trebali samo se razlikujemo u pogledu resenja sta sa njima,ja bi to radikalno sasekao sve sto moze.
Ma slazem se i ja za radikalne opcije, ali to klub sebi ne moze da priusti trenutno. Treba biti pametan sad, a ovakav neki sled dogadjaja moze doneti boljitak:

1. Daj im da igraju, pogotovo jer rezultati dolaze (izuzev blizanaca, to nece jos skoro). Time neces imati svlacionicu od 10-15 nezadovoljnih likova, koje je neko slagao da su igraci za Vojvodinu.

2. Kad dodje januar, Buac ce imati legitiman razlog da se resi jednog kontigenta - nije ih on dovodio, zeli da kreira tim sa svojom nekom vizijom.

3. Normalni igraci (a ne deluju mi da su neki debosi, koliko god bili netalentovani) ce mu se zahvaliti i lako naci klubove, jer nisu proveli polusezonu na tribinama.

4. Klub ce sa zadovoljnim igracem mnogo lakse naci ''resenje'', nego da besnog igraca otera na arbitrazu (jer znamo da ce plate kasniti, sponzora nema, para nema), gde ce izgubiti spor i morati da isplati sve.

Onoga trenutka kad dodjemo u situaciju da mozemo glavom kroz zid, verovatno nece biti potrebe za tim stvarima, ali sada ne smemo tako. :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Džeziri je danas objavljen u "fudbalu", i tako je postao 55. igrač :)

@gospodinFKV - Rizvanović ima 19 godina, teško da je omladinac...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:@gospodinFKV - Rizvanović ima 19 godina, teško da je omladinac...
Negde procitah da ima 17. Moja greska, znaci, jos gore :mrgreen:
Korisnikov avatar
slanina
Postovi: 798
Pridružio se: Sre Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post od slanina »

Evo za upravu,naš čovek bez angažmana za ove naše napadače iovako van forme bi dao više golova.

http://www.sportskacentrala.com/2017/09 ... ljeznicar/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bivši mladi reprezentativac pojačava Željezničar?


Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije, Vojo Ubiparip, na dobrom je putu da pronađe novi angažman.

Ubiparip je najlepše trenutke u karijeri proveo u Spartaku, a dobre igre u subotiškom Superligašu donele su mu transfer u Leh iz Poznanja.

Četiri sezone proveo je u ovom poljskom klubu, nakon čega mu je karijera krenula silaznom putanjom, pa su usledili prelasci u Vašaš, Novi Pazar i Gornjik, gde nije mnogo igrao i postigao sedam golova za poslednje dve godine.

Prema navodima portala sportsport.ba Ubiparip je želja sarajevskog Željezničara koji trenutno zaostaje pet bodova za vodećim Zrinjskim i želi da pojača konkurenciju u napadu s obzirom da je popularni Željo postigao samo 14 golova na 9 utakmica ove sezone.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1969
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

http://www.sportbible.com/football/news ... t-20171009" onclick="window.open(this.href);return false;

Imamo li mi kakvig procenata od Mijata? :D
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Mislim da imamo samo onih 5%, i to samo ako ode van Nemacke, odnosno, ako ga se ne docepa Bajern. :cheers:
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/10/ranko ... ji-ugovor/" onclick="window.open(this.href);return false;

Lepa vest, od Vojvodine bih ocekivao da potpise na 2 godine maksimum i vec sledece ode za dzabe, ili eventualno da ode u cuku/zvezdu pre profesionalnog ugovora :mrgreen:
Po mom skromnom misljenju bice paklen igrac, ne respektuje nikog samo gazi, od Sanicanina vec sad duplo bolji a mladji 4 godine...
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Odličan potez Kluba. Pogotovo raduje što je 100% pod vlasništvom Kluba. Samo pitanje je koliko dugo će to tako biti.

Ako je Partizan mogao Fiorentini da uvali Milenkovića za 5 miliona ne vidim zašto mi ne bi smo i mogli kasnije Veselinovića da prodamo barem za 2-3.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Dobra odluka. Treba afirmisati i maximalno čuvati sve naše dečake koji su perspektiva kluba, a Veselinović to definitivno jeste.
Ovakve stvari su najavljene pre neki dan i to treba pozdraviti i podržati. Pri tome treba pažljivo pratiti da li se i kako obećano ispunjava ili će se ponovo dešavati da je praksa u suprotnosti sa proklamovanim. Po meni princip je jasan, svaki ovakav potez treba otvoreno i bez rezervi pozdraviti, a u skladu s tim sve ono što bude suprotno najavljenom i obećanom treba na isti način osuditi, stalno potencirati, ne zaboravljati i najdirektnije tražiti odgovore i odgovornost. Po meni je to mnogo bolje od već milion puta viđenog osporavanja svega i svačega, besmislenog izrugivanja, večitog relativizovanja svih mogućih stvari vezanih za klub, stavljanja pod sumnju i kad treba i kad ne treba i sličnog, pri čemu se sve to zanemari i zaboravi već za par dana i tako stalno u krug.
Odgovori