Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Ništa nije nemoguce,jedan dobar prelazni rok može da nas vrati u vrh,recimo kad je Lalatovic doveo Malbasica,Palocevica,Planica,Trujica,Maslaca,Melega...
od ekipe kojoj smo predvidjali sadašnje rezultate stigli smo do vrata Lige Evrope.Pa i onu ekipu Ivanić,Ozegovic,Stanisavljević smo jedva sastavili i bili smo u buli.Isto tako loš prelazni rok može da nas dovede ovde gde smo,kao pumpadzija što ga je odradio. Za početak imamo dobrog golmana Rockov ili Perić,Radovanovica,Veselinovića,Ezea i možda Arsića.Dobar krilni i centralni napadač i dva vezna mogu od ove ekipe da naprave čudo.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1188
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

Cuh, juce da je usmeno sve dogovoreno sa Kacarom i da se ceka kraj sezone i da se ozvanici saradnja!!! Suvise lepo, nadam se da je tacno!!!@!!
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ne znam, nisam bas optimista da ce igraci hteti rado u Vosu.
Koliko nacuh i s tekucim platama kuburimo sa isplatama?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Nacuh isto - kasni se par meseci s platama navodno. Kacar i ako dodje nekim cudom, doci ce iz ljubavi.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Jovancic izgleda sve dogovorio...

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... vra/295253" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja makar nemam nista da mu zamerim. Svoj posao kod nas je radio korektno. Sve najbolje u daljoj karijeri, cim ode iz kancera fudbala...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Slazem se sa Neizlecivim!
Nema coveku sta da se zameri,hvala na svemu i da odes napolje sto pre da se obezbedis!
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

Mogao je on i sad da ode u inostranstvo ali je izabrao crvene imao je dve bolje ponude al je zeleo kod cigana nista bolji on nije od vulicevica sto se mene tice sve najgore u daljoj karijeri
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

srkins napisao:Mogao je on i sad da ode u inostranstvo ali je izabrao crvene imao je dve bolje ponude al je zeleo kod cigana nista bolji on nije od vulicevica sto se mene tice sve najgore u daljoj karijeri
Te ponude su bile na dugackom stapu,znam iz pouzdanih izvora!
Vulicevic je pobegao kad je brod poceo da tone!
Jovanca je ostao 6 meseci da nam pomogne!
Velika razlika!
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

ernesto napisao:
srkins napisao:Mogao je on i sad da ode u inostranstvo ali je izabrao crvene imao je dve bolje ponude al je zeleo kod cigana nista bolji on nije od vulicevica sto se mene tice sve najgore u daljoj karijeri
Te ponude su bile na dugackom stapu,znam iz pouzdanih izvora!
Vulicevic je pobegao kad je brod poceo da tone!
Jovanca je ostao 6 meseci da nam pomogne!
Velika razlika!
Iz Madjarske je dobio zvanicnu ponudu i to vecu nego od cigana tako da izabrao je sam ovo , jedva je on cekao da ostvari decacki san :shit: inace mislim da je ovo prvi direktan odlazak od nas u crvene od Vukobratovica e pa zelim mu istu karijeru..svi su oni meni isti koji izaberu blizance a imaju druge opcije a kad su kapiteni tim gore...od svih njih ima jedan decko kojem ne zameram sto je otisao u crne pre par godina jbg nudio se nama prvo nismo ga hteli ostali meni svi isti
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... deo/295190" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Za te pare, mogao je otici u inostranstvo i da bude starter, a ne igrac za rotaciju.
Ne vidim neku razliku izmedju njega i Vulicevica.
Vojvodina ih je promovisala, oni su odradili staz korektno, ali su na kraju, prelasom u blizance, ukaljali kapitensku traku Vojvodine i postovanje od strane njenih navijaca.
Hvala za trud, ali za mene je njegova dalja fudbalska karijera irelevantna i ne pratim je vise sa bilo kakvim zanimanjem.
Vojvodina je velik klub i takvi transferi se ne mogu prihvatiti sa odobravanjem. Prelazak u rivalski klub nije prihvatljiv i to jos bez dinara obestecenja. Kapiten to ne radi.
Poslednja izmena od Turija u Pon Maj 14, 2018 9:28 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post od limanfkv »

Samo jos jedan busan kurton u nizu.
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post od Roki »

Kapitenska traka se daje nekom nasem ino povratniku,u nedostatku takvih nekom iz omladinske skole,ipak su ovakvi poput Jovancica samo u prolazu,nema potrebe da im se ukazuje takva cast,sto i ovaj primer sam po sebi to dokazuje,u konkurenciji jednog Rockova ovi sto su u prolazu ne mogu biti kapiteni nikom,a najmanje Rockovu,jos jedan propust u nizu,i jos jedna bruka.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Neizlecivi napisao:Jovancic izgleda sve dogovorio...

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... vra/295253" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja makar nemam nista da mu zamerim. Svoj posao kod nas je radio korektno. Sve najbolje u daljoj karijeri, cim ode iz kancera fudbala...
http://www.novisadinfo.info/2018/05/jov ... resio.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Pod pretpostavkom da je covek zapravo dogovorio sve sa crvenim :shit: :

Svako ko poseduje taj jajarski mentalitet kao vulicevic, za mene je mrtav. Gledas iz sezone u sezonu kako te kradu, kako ne mozes da igras normalan fudbal, trpis pritiske, i onda dodjes u situaciju da biras - ili da izadjes iz ovog mulja, ili samo da iz ugnjetavanog predjes u ugnjetavaca, i ti odaberes ovo drugo. Svaka cast, kapitencino. Srecno, slomi nogu...bukvalno. :frown:

Kad malo bolje razmislim, ovo mi je jos gore od vulicevica, jer covek nije dobio pristojnu ponudu iz inostranstva, a ovaj je navodno odbio, i mladji je... :frown:
Odgovori