Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4710
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Danilo napisao:Ocekujmo sad nekok stopera.Kad nam se vrati Trajko
Ne bih se ja uopste zajebavao s tim. Gari je slobodan, treba nam neko ''kvalitetan'' da zameni Planica (u njihovim ocima, ko ce dobrom delu mase zamazati oci, jer je eto iskusan igrac), totalno mogu da vidim da im kockar pada na pamet...

Pre bih Veselinovica istrpeo sezonu, ili nekog drugog iz omladinskog pogona.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Potpuno ne razumem dovođenje ovog Jovanovića... Jasno mi je da smo mogli da ga dovedemo samo zbog toga što je nekako vezan za Vanića. Onda se postavlja pitanje čemu služi Mirosavljev, koji je poslat nazad u Proleter... Kako gospodin reče za Veselinovića, i ja bih pre istrpeo nekog klinca napred, nego dovodio ove likove koji nam ne mogu doneti puno... Jedna stvar koja mi se u svemu, da kažem, dopada, je da smo odustali od potpisivanja jednogodišnjih ugovora sa igračima.

Stvar koja mi se užasno ne sviđa je da ide kraj prelaznog roka(još 7 dana je otvoren u Srbiji), i plašim se da bismo mogli da nastavimo da se popunjavamo ovakvim likovima. Takođe, ne verujem ni da su odlasci isključeni. Od onoga što kod nas iole vredi(tu mislim na "starosedeoce"), Antić, Mogli, Jovančić, Rockov i Vukasović bi mogli biti još aktivni.

Što se Malbašića i Planića tiče, želim im svu sreću u novim klubovima.

I za kraj, kome ide traka na ruku ako Antara ne bude u 11?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4710
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Rabba napisao:I za kraj, kome ide traka na ruku ako Antara ne bude u 11?
Verovatno nekom ko je sledeci na prodaju - Rockov, Jovancic, pa cak je i Zlicic nosio protiv TSC-a.

Ja bih voleo da je vidim na Mogliju ili eventualno Rockovu. Jovancic mi tu figurira kao treca opcija.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Na prijateljskoj protiv Proletera u predsezoni, baš je Jovančić bio sa trakom oko ruke, iako su i Mogli i Rockov bili na terenu. Nekako mi je prirodno da zbog broja utakmica Mogli ponese traku, a što se tiče ponašanja na i van terena, definitivno Rockov...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Traka se ne stavlja zbog utakmica i autoriteta, već da bi nekog što pre prodali. Samo u Vojvodini...
Samo da je Emil ne ponese.
Io odio Belgrado
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Red Marquis napisao:Traka se ne stavlja zbog utakmica i autoriteta, već da bi nekog što pre prodali. Samo u Vojvodini...
Samo da je Emil ne ponese.
Kako je nismo Kordicu dali?☺
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post od recni galeb »

И на глави да је носио као знојницу опет би нам остао... :lol:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

:D :D jadan korda flasa,ubili smo ga
Korisnikov avatar
PelezinhoFkv
Postovi: 210
Pridružio se: Uto Avg 19, 2014 8:57 am
Lokacija: Liman, Novi Sad

Re: Transferi

Post od PelezinhoFkv »

Siniša Babić u Larisi

http://rs.n1info.com/a313266/Sport-Klub ... arisi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4710
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Srecno, Babara! :cheers:

Srecno i nama koji ostaju da trpe ove panjeve iz uprave :beg:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ako bude igrao kao u Vosi, bice im pojacanje kao Lazovic i Scepovic Videotonu.
Ali, neka mu je sa srecom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Planiću propao transfer, iako je predstavljen!?
Autor: mondo.rs
Bogdan Planić se vraća u Vojvodinu, a videćem da li će do kraja prelaznog roka dobiti novu ponudu. Steaua je "otpala" kao opcija, iako je tamo već bio predstavljen...

26.08.2017. | 09:04 > 09:07 0 A- A A+
Bogdan Planić Bogdan PlanicFoto: MN Press
Kada klub objavi fotografiju novog igrača uz poruku "dobrodošao", to se čini kao izvesno završen posao, ali u slučaju Steaue - nikad se ne zna...

Rumunski mediji prenose da Bogdan Planić, koga je Steaua, odnosno FCSB, na svom zvaničnom sajtu predstavila kao pojačanje pre tri dana, gde je navedeno da je potpisao ugovor na četiri godine, ipak neće postati fudbaler ovog kluba.

U izjavi za tamošnji "Digi Sport", menadžer fudbalera Zvonko Milojković naveo je da se njegov klijent vraća u Vojvodinu, a da je posao propao zbog predsednika Steaue.

Nezvanično se može čuti i da je Steaua odustala od Planića iz razloga što su ušli u Ligu Evrope, i da stoga tragaju za "većim imenom", dok zanimljivo je i to da ovo nije prvi put da je rumunski klub predstavio fudbalera koji na kraju nije postao njihov član.

Planić u ugovoru ima "izlaznu" klauzulu od 300.000 evra, a videćemo da li će tokom ove jeseni ipak nositi dres Vojvodine ili će do kraja prelaznog roka pronaći novi klub.

Ovaj momak iz Užica u karijeri je igrao još i za tamošnju Slobodu, Zlatibor Čajetinu, Žarkovo, Jedinstvo Putevi, OFK Beograd i Crvenu zvezdu, dok je u Vojvodinu stigao prošlog leta i nedavno je postao njen kapiten.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Planic zasluzuje veci klub od Steaue a sramotno je kako su ga izradili.
Bojim se samo da ga glodari ne dovedu sada kad su pod euforijom i pun mi .... od njihovog hvalisanja po medijima
Kapitenu dobro se vratio pa bar da budes s nama protiv Spartaka

Takvi smo kakvi smo, valjda ce doci i bolji dani
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Znači nismo jedini u okruženju sa indijanskom upravom koja dovodi igrače, pa ih šutne posle par dana.

Ovi barem imaju novca, pa im se može.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ovi su jos veci cirkus od nas.
Predstave igraca i onda kazu puj pike ne vazi.
Oni igrace, mi trenere. Kad bi se sastavili, to bila nezaboravna predstava. Jos
Mazic da izmisli koji slobodnjak u zoni suta - neregularnosti koliko ti volja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori