Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

afroditi napisao:...
Nije on više toliko mlad igrač(Iako daleko i da je od matorog, jel). 21 Godinu ima, sledeća sezona je i njemu poslednja šansa da se probije i ustali u 11. Čini mi se da je dve godine nekako najbolji period i za klub a i za momka. Ako bude dobar, lako će se to produžiti, ako ne uspe, treba mu ostaviti mogućnost da potraži sreću u nekoj drugoj sredini. Kako god bilo, bolje je od činjenice da bi mu ugovor istekao na leto.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Pitanje za forumase,sta mislite ko ce se prvi prodati!
Rockov,Veselinovic ili Zlicic?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

ernesto napisao:Pitanje za forumase,sta mislite ko ce se prvi prodati!
Rockov,Veselinovic ili Zlicic?
Pa ako gledamo marketingski,Zli je tu bez premca. Karakteristicna pojava,vecito po medijima.... stvarno,steta sto nije uspeo da iskoristi sve te posebnosti
Slika
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Ja mislim Emil.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Slazem se. Emil je sledeci s trakom.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Nemci ponudili 7.000. ... http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... -je/295047" onclick="window.open(this.href);return false;

A mi dobili 250,000 to jest Vuk dobio :-)
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Transferi

Post od naseljekolumbija »

Докле ћемо више да дајемо капитенску траку ликовима који после оду у :shit: ?! Нека иде, баш ме брига само ово са "капитенима" више не сме да нам се понавља!
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Lepo stavis u ugovor igrac koji je kapiten makar jednom u sezoni ne moze da predje u beogradska go**a i gotovo , neka ode na 6 meseci u inostranstvo pa neka se onda vraca u Srpski mulj :D .
Korisnikov avatar
Ken mahniti
Postovi: 310
Pridružio se: Čet Jun 09, 2011 9:15 pm
Lokacija: Salajka

Re: Transferi

Post od Ken mahniti »

Oba bg kancera sad hoće Nikolića iz Spartaka.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/295119" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Ken mahniti napisao:Oba bg kancera sad hoće Nikolića iz Spartaka.
Dovešće ga Veselinović preko veze 8).
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Uprava je zimus propustila sansu i to ce sada biti,gotovo, nemoguce.
Nije pitanje uticaja trenera Veselinovica, vec uticaja novca i moci, gde smo mi ispali iz konkurencije.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Postovi: 1009
Pridružio se: Pet Jan 28, 2005 3:34 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od 1892 »

Moja pretpostavka je da nas u ovom prelaznom roku sigurno napuštaju Jovancic, Antic, Mogli. Veselinovic, Rockov, Mihajlovic, Avramovski, mozda i Vukasovic...
Ostaju Arsic, Eze, Putincanin, Radovanovic i par klinaca upitnog kvaliteta Zlicic, Mesarovic, Gajic, Neskovic....
Sve u svemu ukoliko se prelazni rok ne odradi vrhunski realna nam je borba za opstanak u play out-u sledece sezone.
Come on you Reds!
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

Ne znam zasto, ali moj osecaj je da ce sledeca sezona biti iznenadjujuce dobra za nas. Iako nam trenutno organizaciono i pogotovo igracko stanje u klubu ne uliva nadu u dobru sezonu... jednostavno predosecaj je takav. Cak mislim da cemo i razdvojiti blizance na tabeli :)

Mozda sam jednostavno poludeo od svih desavanja :mrgreen:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

N13 napisao:Ne znam zasto, ali moj osecaj je da ce sledeca sezona biti iznenadjujuce dobra za nas.
Zato sto smo poslednja dva puta nakon razocaravajucih sezona postigli uspeh. Posle sezone 2005/06, gde smo jedva opstanak izborili (ispadalo dosta timova zbog smanjenja lige), doziveli smo pravu renesansu 2006/07. Bili smo treci prvi put posle xy godina, usli u finale kupa, slaninarska i firmaska prica stale na noge, itd. Drugi takav primer je sezona 2009/10, kada smo bili 5. na kraju, a vec sledece sezone igrali odlican fudbal, na trenutak se umesali i u borbu za titulu, desilo se ONO finale,...

Sada, 'pak, ne delim toliki optimizam, prvenstveno zbog politicke situacije, koja se razlikuje u odnosu na onu od pre 10-15 godina. Mnogo se ociglednije krade, vise, bezobraznije, transparentnije, jer ono, nema ko da ih progoni. Oni prethodni smradovi su makar imali opoziciju da je se plase. Ovi danas nemaju i sistematski se unistava sve tako da se podredi politickim strujama. Cigansko biracko telo je ipak najvece. :pegla:

Naravno, ne kazem da je ono vreme bilo sjajno, daleko od toga, ali si makar smeo da pobedis tadasnje nedodirljive, a i one druge. Nije svaka rezimska baraba pustala pipke u klub. Danas ne smes nista, radis sto ti se kaze i to je to.

Ne bih se previse nadao bilo cemu postenom ni naredne sezone. Uostalom, videli smo svi taj penal u Subotici sinoc. Jeste to Radnicki, i sto bi neko u komentarima rekao - ''Ko se maca lati, od maca i gine'', ali je to i dalje sve sto ne valja s nasim fudbalom, a i drzavom generalno. I ta UEFA je politika, nece oni tek tako uleteti i napraviti picvajz, trebace Ceferinu glasovi. Samo drzanje palceva ostaje - neko da nas ugase ili da ispadnemo, neko da nam se opet udeli neka crkavica, 3/4. mesto,...
Odgovori