Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1972
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

Sta je sa nasim Macanovicem, zna li neko... tj. da li je jos uvek nas?
Koliko se secam bio je i vise nego korektan u dresu Backe. Solidna tehnika, izuzetno brz, samo jos fizicki da ojaca i moze biti vrlo koristan igrac.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3911
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Macanović nije naš otkad je otišao u Bačku. Trenutno je u Bosni ili u Hrvatskoj.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

ssnigd napisao:Samo sa kojim parama?
Ma kada bi se nasla volja i zelja da se poslu pristupi na posten nacin i sa elanom,lova bi bila najmanji problem. Pa valjda cemo i prodati nesto,pa pripreme,mislim da su nam suvisna ta putovanja. Koliko se da primetiti,jedino korisno sa priprema u Turskoj su prenosi prijateljskih utakmica :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Te pripreme u Turskoj su ortodoksna glupost. Odes u lepse vreme, savrsene uslove i lepse terene da bi se pripremao za kaljuge i sneg. Pripreme su samo postale stvar nekog prestiza (!!!) i pomodarstva. Ako momci hoce neki izlet, odvedite ih u neki Prag/Bec, nek odigraju tamo neku utakmicu, pa onda ostanu par dana svi. Pripreme nose odredjenu vrednost u pogledu tim buildinga, ali se sve to moze odraditi mnogo jeftinije. Taj novac koji se tu spizdi moze komotno otici u nekog solidnog igraca.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Sada crveni kancer spominje Jovanču a Stolica pregovara sa njegovim grobarima :D.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Za Stolicu bas me briga, gde ce. A zvezdi je najvaznije da nam uzme kapitene, ne sto im bas mnogo trebaju, vec iz kaprica, posto su u Kluba stopirani transferi u blizance.
E sad, videcemo kako ce se aktuelni kapiten poneti?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post od Salvador »

Ja stvarno ne vidim problem da prodamo Jovancu ciganima, cak bih to i voleo.
Ok je on igrac, ali mozemo naci odgovarajuce zamene za njega, a treba nesto i da se zaradi.
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

ne pitamo se mi tu nista Jovancicu istice ugovor na kraju sezone njemu i Lakicevicu
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

S obzirom na igrace na toj poziciji, ako odigra 20min celu sezonu, da se suta u dupe od srece. Ako predje, sretno mu bilo... :lala:
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1972
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-f ... ed/w8nmcz6" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo bi bilo odlicno za nas.
Sad kad krenu menice...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9555
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Po mom skromnom misljenju Sergej bi trebalo da odabere dominantan tim koji igra totalni fudbal tipa Bayern,Barselona,PSG.... ovo sa Mancesterom mislim da nije dobar izbor.Toliko!!!!
Slika
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1972
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

Ne bi se naigrao u PSZ ili Bayernu... ogromna konkurenciija.
U Junajtedu se otvara na toj poziciji mesto, odlaze Kerik i Felaini... imao bi dobru minutazu. A i siguran sam da bi mu legao ostrvski stil.
Cane
Postovi: 975
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

N13 napisao:https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-f ... ed/w8nmcz6

Ovo bi bilo odlicno za nas.
Sad kad krenu menice...
E kad se ovako nešto desi i kad se ponovo "povampiri" pumpadžija, koji se primirio pa ga sad niko nigde ne vidi, shvatićemo kolika je katastrofa bilo njegovo puštanje u klub koje je on pre svega iskoristio da opstruiše tužbu koju je klub podneo protiv njega i praktično prekine postupak na sudu u kojem on nikako nije dobro stajao. Tako je, uz malu pomoć nekih prijatelja :wink: , sačuvao potencijal da nas i dalje ucenjuje što ćemo uskoro imati prilike da gledamo.
A ti prijatelji su to naravno učinili iz čiste i iskrene želje za dobrobit FKV ,a bez ikakvih ličnih interesa. :lol:
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Najbolje po nas je da Sergejov transfer bude u Italiji. A i po njega.
Murinjo je za jednu sezonu unazadio Pogbu 5 godina. Bolje što dalje od njega.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Marcello
Postovi: 954
Pridružio se: Sre Jan 10, 2007 2:21 pm
Lokacija: uvek na našoj strani

Re: Transferi

Post od Marcello »

Red Marquis napisao:Najbolje po nas je da Sergejov transfer bude u Italiji. A i po njega.
Murinjo je za jednu sezonu unazadio Pogbu 5 godina. Bolje što dalje od njega.
Mislim da će Sergej mnogo duže ostati u UTD nego Murinjo. Takav igrač se retko rađa. :lala:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Odgovori