Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post by Del_Boske »

Занимљив је и овај "ако не преко лиге онда преко купа" део :)
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Ja vec po komentaru i izjavi vidim da od njega nista biti nece.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Meni Zlicic stariji mnogo lici na Tadica dok je bio kod nas. Vidis da ima talenta i da moze ali ko da igra pod rucnom sve vreme, sa pola snage, izbegava duele, kao u nekom strahu i grcu - ili jednostavno sa kurcoboljom. Duca je kod nas sveukupno odigrao jednu ipo krstenu utakmicu (ukljucujuci tu i ono silovanje partizana na JNA kad nas je vodio Djumi) sve ostalo je bilo debelo ispod nivoa. I onda napolju eksplodira i uz SMS postane ubedljivo najbolji izdanak nase skole u zadnje vreme, a po igrama u nasem dresu ocekivao sam i Kacar i Meda da naprave daleko bolje karijere od njega.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kacar bi i napravio, da ga povrede nisu sahranile. Zlicic mi deluje bolje od Mesarovica, ali mu treba dati minutazu k'o svet. Ovo je kriminalno malo za nekog na kome se nadamo da cemo zaraditi.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ako ne dođe zamena za Kojaševića svakako da treba Zličića gurati u prvih 11. Ali onda špic mora biti baš dobar kako bi predstavljali nekakvu pretnju u napadu. Ovo do sada ne obećava.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jedno ime koje je povezivano sa nama, Dalibor Veselinović, potpisao je za francuskog drugoligaša Gazelek Ažaksio.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Ljudi shvatite vec jednom ma koliko voleli Lazara Zlicica da od njega nikad nece biti fudbalera za Stari klub.Jednostavno bljesnuo je na pocetku dao prelep gol i to je sve .Pa decko dve lopte ne pmoze da poveze,nema ga nigde u igri.Jedini spas za njega i njegovu karijeru je da bude poslat negde na kaljenje.Ovde kod nas on nema sta da trazi.Da ne bude zablude nemam nista protiv momka ,postujem sto je iz nase omladinske skole ali jednostavno nema kvalitet za nas trenutno.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post by Brane »

Zlicic je odigrao dobro, no paradoksalno je bio jedan od slabijih na terenu. Natrcao se kao nikad u karijeri i tu pre svega lezi njegov prostor za napredak. Vidim da zeli da dobije sansu i to je pozitivno ali kljuc lezi u njemu. Deluje mi da mu fizika nikad nije bila jaca strana ali na zalost to je sada preduslov svake moderne igre. Sa igrom kakvu forsira Stolica on mora non stop da pravi pritisak na protivnickoj polovini a onda kad se osvoji lopta da bude aktivan u igri i pokaze znanje - dribling,prodor, pas, sut. Znanje ima, treba da popravi kondiciju i moze biti top!
Napadac, pretpostavljam Mihajlovic po ostalim komentarima, nije pokazao puno. Eze je bio dobar. Kad dobije loptu odmah proba da se okrene i krene na igraca. Cak i ako ne udje u dribling to je dovoljno da protivnicki centralni odbranbeni pridje blize da pomogne i ostavi prostor iza ledja.

Bilo je tu i nekih prilicno nejasnih situacija i igraca. Pretspostavljam da Stolica nesto proverava. Npr. broj 7 na desnom beku u drugom poluvremenu (Cebara?) je bio zagubljen. U principu druga postava dosta, dosta slabija.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kako vreme odmice, sve su manje sanse da cemo dobiti istinska pojacanja.Kad povuces liniju mi imamo dva igraca koja nesto vrede i mogu razliku da naprave.Od te dvojice jedan je golman.Daj boze da se razigra jos neko i pokaze mi da gresim.Ne ocekujem neka skupa pojacanja, ali za igraca ili dva koji mogu znatno da promenu izgled ekipe treba se malo vise izuti.

Zlicic treba sam da se nametne ko sto se Emil nametnuo.Kolko se secam Meri je trazio 15 min, a ovom nije dovoljno 200 i kusur.Naravno da je 200 min malo,ali sa takvim stavom i 1200 minuta cemu biti malo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Brane wrote:Napadac, pretpostavljam Mihajlovic po ostalim komentarima, nije pokazao puno.
Pokazao je sasvim dovoljno...da ga nijedan trener pri zdravoj pameti ni na klupu vise ne stavi. Jedan od najvecih panjeva u napadu u poslednjih 20 godina, a nagledali smo ih se vala. Dajte decu neku u napad, makar cemo se vise radovati golovima i manje nervirati zbog promasaja. Ovaj covek je hodajuci promasaj.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote:Pokazao je sasvim dovoljno...da ga nijedan trener pri zdravoj pameti ni na klupu vise ne stavi. Jedan od najvecih panjeva u napadu u poslednjih 20 godina, a nagledali smo ih se vala. Dajte decu neku u napad, makar cemo se vise radovati golovima i manje nervirati zbog promasaja. Ovaj covek je hodajuci promasaj.
Nije mi jasno šta treneri uopšte na njemu vide... Čovek ima ili mega leđa, ili je naš fudbal toliko u kanalu, da si dovoljno dobar za 11 samo zato što si metar devedeset. Kao što je Ašćerić bio poguban po našu igru, tako je isto i Mihajlović. S tim da je Ašćerić makar imao nekakav minimalan uticaj na terenu, ovaj čovek nema ni to minimalno. Ovo sa decom potežem odavno! Koliko smo se ovakvih likova nagledali? Ima li im broj? Ne samo na špicu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Kod nas mislim da je vise do toga da nema ko drugi, osim klinaca. Videcemo sta Stolica konta s ovim, ali ono, eventualno moze da bude klupa...bukvalno mislim klupa, ne igrac na klupi, nego da se nakaci na nogare i da bude klupa za rezerve.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Невероватно је да већ дуже време не можемо нормалног нападача да доведемо. Мени је то јако смешно
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Zato sto nase trziste nema krstenog napadaca. Ima par ok igraca, ali njih uglavnom pokupe blizanci ili neki Kazahstanci/Azerbejdzanci. Ostaje nam stranac, koje generalno nije tesko dovesti, ali je preduslov za to da ti klub nije u kandzama lesinarcina, koje ce uskratiti mesto nekom kvalitetnom igracu, da bi progurali svoju drvuljagu. Nadam se da se to sa Stolicom makar maaalo marginalizovano.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

gospodinFKV wrote:Zato sto nase trziste nema krstenog napadaca. Ima par ok igraca, ali njih uglavnom pokupe blizanci ili neki Kazahstanci/Azerbejdzanci. Ostaje nam stranac, koje generalno nije tesko dovesti, ali je preduslov za to da ti klub nije u kandzama lesinarcina, koje ce uskratiti mesto nekom kvalitetnom igracu, da bi progurali svoju drvuljagu. Nadam se da se to sa Stolicom makar maaalo marginalizovano.
Upravo to... Iako izgleda da se klub na sportskom nivou konsoliduje, sve moze da se srusi kao kula od karata, ako pacovi rovare klub iznutra.
Post Reply