Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

kako kazu sponzori su budzet kluba obezbedili
sto i nije neki novac ne verujem da buzet prelazi 2 mil
e sad mi prodajom treba da vracamo dug
nadam se da je tako
i rockov novi ugovor mora dobiti !!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

[quote="Vosa je sve"]kako kazu sponzori su budzet kluba obezbedili
sto i nije neki novac ne verujem da buzet prelazi 2 mil
e sad mi prodajom treba da vracamo dug
nadam se da je tako
Kako 2 miliona e nije neki novac,sta smo imali i gde smo bili ovo je jos super!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ja koliko se secam, budzet nam je bio oko 1100000. Ta mi cifra u glavi ali moguce da gresim.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Karlsson napisao:Ako je Partizan mogao Fiorentini da uvali Milenkovića za 5 miliona ne vidim zašto mi ne bi smo i mogli kasnije Veselinovića da prodamo barem za 2-3.
Mogu, zato sto na grbaci ostatka drzave osvajaju titule zajedno sa sestricom. Kao rezultat toga, imaju donekle redovno ucesce u grupnoj fazi evropskih takmicenja, a pored toga i skolu koja vazi za jednu od najboljih u Evropi. Eto kako...

Nismo ni mi losi, ali da bismo uvaljivali igrace za vise od milion/2/3, prosto mora postojati kontinuitet igara u Evropi.

Takodje, trenutno mozda i najbitnija stvar: Klub treba do leta da unajmi PR agenciju, koja ce profesionalno i efikasno iskoristiti famu oko Sergeja, da gurne Vojvodinu u prvi plan. Evropa prosto mora da zna odakle je Sergej dosao. To je biser od kojeg klub moze da izvuce mnogo vise od same trening kompenzacije. Skola FKV je skola koja je iznedrila najskupljeg Srbina u fudbalu, i transfer koji ima potencijal da bude u top5 ikada. Taj talas se mora iskoristiti.

Sutra ce neki ljudi prvo doci ovde, pa tek onda negde drugde, ako zele igraca kojeg nece da plate 100+ miliona. :cheers:
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

gospodinFKV napisao:
Takodje, trenutno mozda i najbitnija stvar: Klub treba do leta da unajmi PR agenciju, koja ce profesionalno i efikasno iskoristiti famu oko Sergeja, da gurne Vojvodinu u prvi plan. Evropa prosto mora da zna odakle je Sergej dosao. To je biser od kojeg klub moze da izvuce mnogo vise od same trening kompenzacije. Skola FKV je skola koja je iznedrila najskupljeg Srbina u fudbalu, i transfer koji ima potencijal da bude u top5 ikada. Taj talas se mora iskoristiti.

Mudro zboriš...
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Postovi: 2825
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post od limanfkv »

Mozda prvo da se krene od zabrane pristupa stadionu i njegovoj okolini ovim bivsim igracima, trenirama, wannabe menadzerima, sta vec... sto preselise pola tih mladjih generacija u zvezu, cukaricki i druge beogradske klubove u proteklih 6 meseci.

FAN FAKT - mi smo napravili igraca koji vredi 100 miliona i zaradili 1% od toga. :mafia:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Svaka čast za predlog u vezi promovisanja kluba iz kojeg je potekao SMS, to su prave i kreativne ideje kakvih bi trebalo da bude što više na ovom forumu. A kad smo već kod toga nadam se da će se naći neko iz kluba ko je u prilici da odlučuje pa da pokupi odavde nešto od toga i primeni ga. Ovakve šanse se ne ukazuju često, bila bi velika šteta propustiti to i sve samo pasivno posmatrati. Setite se samo one fame koju su cigosi napravi oko Grujića i njegovog odlaska napolje, a mi smo kao klub za sada više nego pasivni kada je u pitanju Sergej i njegovo dovođenje u vezu s Vošom. You tube je sad pun njegovih snimaka iz Italije, a voleo bih kad bi neko od naših uspeo iskopati i izmontirati nešto od onoga što je pokazivao u našem dresu, a toga je bilo svi se još sećamo.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

limanfkv napisao:
FAN FAKT - mi smo napravili igraca koji vredi 100 miliona i zaradili 1% od toga. :mafia:

I vise cemo zaraditi od ovog milosrdnog procenta, nego od direktne prodaje. Majstori!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

:cheers:

Ako smo vec napravili taj fakap da igrac od 100+ miliona ode odavde za manje od milion, onda to treba nadoknaditi na druge nacine. Nema sumnje da ce Sergej postati idol novih generacija, i tako treba voditi dve odvojene kampanje.

Domaca - usmerena ka klincima, roditeljima i skolama. Ako bi klub u nekoj bliskoj buducnosti postao dovoljno stabilan da glavna vest ne budu previranja, obracuni i sl, mogao bi ponovo da se izgradi imidz kluba u koji roditelji rado salju decu.

Strana - usmerena ka kupcima. Da se makar iskoristi ovaj talas kupovine talenata u ovom delu sveta. Dok cela drzava ne stane na noge, nece ni fudbal, a samim tim nece postojati ozbiljniji uslovi za ostanak talenata. Situacija je trenutno takva da niko nece kupiti gotovog igraca odavde, vec samo talenat. Hajde onda da radimo na tom imidzu rasadnika talenata, da postoji neki brend od ovoga. Danas je sve brend, ljudi, i samo tako mozemo da prodamo igraca za preko 2-3 miliona.

Naravno, sve ovo pada u vodu ako ne uspemo da spojimo koju godinu, gde necemo biti glavna vest u novinama sa naslovima poput ovih u poslednjih pola godine.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Ми смо ваљда једини клуб на свету који је успео овако нешто.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Jos samo kada bismo imali upravu koja razmislja dugorocno, a ne srpskopoliticki na godinu, dve sta smaknem, smaknem...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

gospodinFKV napisao:
Karlsson napisao:Ako je Partizan mogao Fiorentini da uvali Milenkovića za 5 miliona ne vidim zašto mi ne bi smo i mogli kasnije Veselinovića da prodamo barem za 2-3.
Mogu, zato sto na grbaci ostatka drzave osvajaju titule zajedno sa sestricom. Kao rezultat toga, imaju donekle redovno ucesce u grupnoj fazi evropskih takmicenja, a pored toga i skolu koja vazi za jednu od najboljih u Evropi. Eto kako...

Nismo ni mi losi, ali da bismo uvaljivali igrace za vise od milion/2/3, prosto mora postojati kontinuitet igara u Evropi.

Takodje, trenutno mozda i najbitnija stvar: Klub treba do leta da unajmi PR agenciju, koja ce profesionalno i efikasno iskoristiti famu oko Sergeja, da gurne Vojvodinu u prvi plan. Evropa prosto mora da zna odakle je Sergej dosao. To je biser od kojeg klub moze da izvuce mnogo vise od same trening kompenzacije. Skola FKV je skola koja je iznedrila najskupljeg Srbina u fudbalu, i transfer koji ima potencijal da bude u top5 ikada. Taj talas se mora iskoristiti.

Sutra ce neki ljudi prvo doci ovde, pa tek onda negde drugde, ako zele igraca kojeg nece da plate 100+ miliona. :cheers:
Pa Milenković je prodat nakon neuspešne epizode u Evropi i ispadanja u prvom kolu od Zaglebja i pre nego što je Partizan osvojio titulu, dok je još uvek bio iza Zvezde.

Šta je njega tačno preporučivalo da ga Fiorentina kupi za toliki novac i zbog čega Veselinović ne bi mogao da ode barem za duplo manje?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

GospodinFKV, bravo za inicijativu :lala:
U medijima se vrlo retko spomene da je Sergej nas bivsi igrac, dok on to gotovo u svakoj prilici potencira, kao sto je Boskov radio.
Sergej je nase dete, voli Vojvodinu i svoj grad Novi Sad. Pravi je izdanak nase skole, ali ne moze sve sam uciniti za Klub i Grad, ako nema podrsku od njih.
Sada je prava prilika za takvu promociju: tu su jos Tadic, Gacinovic, Radoja...u sjajnoj formi i velikim evropskim klubovima, a malo ko zna da su ponikli u Vosi.
Neoprostiva grehota i steta za Vosu i Grad.
Valjda ce se neko u Gradu i Vosi dozvati pameti?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
torrente
Postovi: 500
Pridružio se: Čet Avg 06, 2009 3:16 pm
Lokacija: Srem bato

Re: Transferi

Post od torrente »

po prvi put se slazem sa gospodinom iznad.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Fudbal jeste biznis, ali mu treba informacija gde se nalazi taj ,,rudnik,, vrhunskih igraca.
I kako je potraznja veca, raste cena ,,rude,, i interesovanje gde se moze nabaviti.
Tako, iako ih generalno ne zanima Vosa, zanimace ih, itekako, ako u FCVB stasavaju buduci fudbalski asovi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori