Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
borkovic
Postovi: 68
Pridružio se: Ned Maj 06, 2018 10:34 pm

Re: Transferi

Post od borkovic »

Djuricin nema cvrst ugovor sa Spartakom,moze kada pozeli da ga raskine!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Ma kakvi Meda,nema nista od toga!
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post od srkins »

Cisto sumnjam da ce Meda kod cigana mada nisam verovao ni da ce poletanovic kod njih kad ono ...Trebalo bi definitivno vratiti Lukovica treba videti sta ima zanimljivo u Javori i Borcu meni prvi na pamet pada ovaj decko https://www.transfermarkt.com/momcilo-m ... ler/137832" onclick="window.open(this.href);return false; pa makar na probu iovako odlazi Mihajlovic takodje sam nacuo da zelimo da zadrzimo Avramovskog
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

ernesto napisao:Ma kakvi Meda,nema nista od toga!

Za nas ili za cigane?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Karlsson napisao:
ernesto napisao:Ma kakvi Meda,nema nista od toga!

Za nas ili za cigane?
Za cigane
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Mozda napisu gani i da je Sergej pred potpisom. Mislim, sta ih kosta, imaju sve. Samo bas toliko ne mogu, jer i ovi na opijatima im ne bi to poverovali.
Jako ih boli sto ne pustamo igrace iz Vojvodine kod njih.
Sujeta je cudo. Imas moc, a ne mozes da dovedes igraca iz kluba kojeg najvise ne volis, da ne kazem mrzis. Jer, Vojvodina nije projekat, vec narodni klub. Klub radnika, seljaka i inteligencije od osnivanja do danas. I ne sme se poistovetiti sa upravama, koje nisu na tom kursu. One su samo prolazne slabosti periodicnih okolnosti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ako je verovati novinama:
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/kak ... 18-05-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Kao sto vec rekoh, kada je levo krilo u pitanju, moj favorit je Zlatkovic. Malom Milojevicu ce se u startu svaki potez pratiti, jer mu je babo u zvezdi, i mislim da ce otpaliti tamo cim zasija dovoljno, a sta ce nam ako zasijati nece. :)

Decko je talentovan, to se ne spori, ali mislim da ce ovo samo biti razigravanje za odlazak kod tate, ako ovaj ne dozivi neki sunovrat u kvalifikacijama, sto ipak iz sveg srca zelim. :greenbutt:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Zanimljiv potpis. Barem nemamo brigu o tome kako će nam prijateljske sa ganima izgledati naredne sezone. Voleo bih da se krene sa nekim drugim igračima, ali mi se čini da od toga neće biti mnogo izgleda.

Krila su nam definitivno potrebna, ali osećam veliku dozu gadosti prema bilo kome ko ima bilo kakve veze sa ganima. Šta možemo očekivati od momka, ako ga babo zaiska u prugama?

Posebno se u tekstu ističe informacija da smo u pregovorima sa 20ak igrača... Možete o tome da mislite šta želite, ali ne verujem u napredak ekipe koja pregovara sa 20 igrača.

Jako se nadam prelaznom roku koji će ličiti na zimski. Malo pojačanja(maks 10, uključujući i rezerve), ali fino probranih. 20 igrača podseća na šlepere skupo plaćene sirovine, koja nas je između ostalog i dovela do ove finansijske jadnosti u kojoj se nalazimo.

Golmani Ilić i Pilipović.

Levi bek, komada dva, ili startni uz jednog omladinca kojeg bismo priključili prvom timu.
Leve centarhalfove imamo. Radovanović i Devetak.
Desni centarhalfovi. U omladincima imamo reprezentativca, onog Mitrovića. Ako Veselinović ode, dovesti startera.
Desni bek. Lazarević. Da li neki klinac može da mu bude rezerva ili ne, pitanje je za struku. Znači, eventualno rezerva

Zadnji vezni. Putinčanin mi se čini da ostaje. Kačar i Medojević su san snova. Ali budimo realni, praktično je nemoguće da se oni vrate. Barem ne sada. Tu nam očigledno fali igrača, 2 do 3.

Prednji vezni. Arsić od sledeće sezone jednostavno mora da počinje. Zličić i Mesarović ako ostanu, bojim se da će morati na klupu. Ako neko od njih ode, razmišljati tek onda o rezervi za Arsića.

Krila. Eze sa jedne strane, i velika nepoznanica, Subotić. Čini se da i on broji poslednje dane kod nas. Ako ostane, očekujem napredak u sledećoj sezoni. Ipak, izvesno je da Kalezić i sekundarac Cebara odlaze. Živković se vraća iz Čelareva ali ne verujem da je kalibar za ekipu. Za njega je još jedna pozajmica puno realnija. Tu nam opet fali nepoznat broj igrača, u zavisnosti i od Mesarovića i od Zličića i od Subotića. I jedno ime koje mora u 18. Nešković.

Špic. Gajić je rezerva, to je jasno. Prvi špic i možda još jedan iskusni za klupu. I Zličić mlađi da dobije šansu.

Naveo sam desetak igrača koje bismo trebali dovesti. Evropu ne igramo, igrači se neće rano umarati, vreme je za sezonu afirmacije mladih.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ne sviđa mi se ovo sa Milojevićem mlađim. Da vredi ostao bi u Čukaričkom ili bi bio prodat kao što su prodali i Mićina.
Ovaj ekspresan prelazak kod nas odmah nakon završetka ugovora sa Čukom samo govori kakvi ljudi vode glavnu reč u Vojvodini i na šta je Vojvodina spala.
Ne bi me čudilo da je ovo bio jedan od uslova njegovog matorog za potpisivanje novog ugovora sa ciganijom.

Slažem se da Nešković mora dobijati veću minutažu. Dečko je budućnost kluba i jedna od potencijalnih zlatnih koka.

Ako stignu dobre ponude (milionske) za Emila i Ranka i pokušao da delom tog novca privučem Željka i Gojka kao njihove zamene.
Jovančić i Vukasović iz kluba, Meda i Luković unutta bi bilo idealno po meni.
Antić ako ostane šta je tu je, mada više bih voleo Vučića iz Zemuna. Hajdina iz Spartaka takođe, ali Hajdina kao trećeg Zvezdinog levog beka baš i ne.
Lazarević da bude prvi desni bek, a za drugog kao što kaže Rabba neka u Klubu odluče.
Napadač će nam valjda prestati biti glavna briga od ove sezone. Matić ili Đuričin sa Gajićem, mlađim Zličićem i Ezeom ako zatreba bi bilo odlično.
Od krila voleo bih da vidim Zlatanovića, Merebašvilija, pa i tog Rusa koji se spominje. Najbolji strelac je ruske druge lige, a koliko je ona slabija od naše ''superlige''? Dvojica od tre trojice bi bilo idealno.

To su neke moje želje od kojih verovatno nema ništa, ali eto barem da se nadam dok mogu.

Od Sergejovog novca i u slučaju prodaje Rockova i Veselinovića moramo uvećati svoj budžet barem za nekih 50% (ako nam je sadašnji 1.5 miliona), pa dalje šta nam Bog da.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post od CRD FCV »

ernesto napisao:Niko ne spominje naseg bivseg igraca Luku Lukovica koji je sazreo kao igrac i puca od samopuzdanja!
Ово ми је данас прошло кроз главу. Солидан, млад и перспективан играч. Ваља га покушати вратити. Од задњих везних ми још наш Мићић пада на памет. Ако је већ до повратника а управа жељна искеширати нешто пара, размислити о Абуу и Џону Мерију. Можда би могао и Аливодић. На памет ми пада и још један играч који би био и можда добар маркентишки потез - Клео што је играо за оба близанца. У Јавор би увек било пожељно завирити, нарочито сада када иду у нижи ранг.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Da li forsiranje Avramovskog na kraju sezone znači da isti i ostaje u klubu? :frown:
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Turija napisao:
ernesto napisao:Niko ne spominje naseg bivseg igraca Luku Lukovica koji je sazreo kao igrac i puca od samopuzdanja!
I meni se cini da je puno napredovao u Palanci, gledajuci ga u tv prenosima i u video izvestajima sa utakmica.
Palancani - komentar?
Na osnovu istih izvora meni deluje veoma sebicno na terenu,nekako sticem utisak da je vise timski igrac da bi Backa imala na kontu jos bar 10-ak golova vise....
Slika
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Meni je on ostao u sećanju kao jako spor igrač, možda sam ga pobrkao sa nekim, ali ono, dobra tehnika i veoma spor.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

размислити Џону Мерију.
Decko dobija 25 soma mesecno,kako da ga dovedemo???
Daj budi malo realniji!
A sto se tice Alivodica,vraca se u Napredak posto mali Miskovic napokon krece da pravi tim za Evropu!
Odgovori