Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Rabba napisao:Izašao je novi fudbal danas,

Od dolazaka, iz Brodarca smo potpisali momka po imenu Andrej Jakovljević, uzrast nepoznat.

Što se odlaska tiče, ugovori su zvanično raskinuti sa Ivicom Jovanovićem i Markom Bogojevićem

https://www.transfermarkt.com/andrej-ja ... ler/542985" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
severozapad
Postovi: 611
Pridružio se: Sre Nov 10, 2010 3:23 pm
Lokacija: Liman 4

Re: Transferi

Post od severozapad »

Je l može neko ko se razume da objasni otkud Brodarac u toj Ligi šampiona ili gde već igra tu omladinsku ligu?
I naravno bilo bi dobro da cujemo kako se nas novi igrac tamo pokazao.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Osvojili su omladinsko prvenstvo, a naš novajlija je odigrao svega nekoliko minuta.

Doduše on je i mlađi godinu dana od ostalih.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

На списку путника, што је изненађење, нема црногорског репрезентативца Дамира Којашевића, који неће наставити с радом у Турској.
“Дневник” сазнаје да је искусни везни фудбалер имао проблема с недисциплином и неизвршавањем професионалних обавеза и да је Илија Столица решио да убудуће на њега не рачуна.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

severozapad napisao:Je l može neko ko se razume da objasni otkud Brodarac u toj Ligi šampiona ili gde već igra tu omladinsku ligu?
I naravno bilo bi dobro da cujemo kako se nas novi igrac tamo pokazao.
Brodarac je Kokezin projekat. Kaže mi drug (prilično upućen i na pravom položaju) da je namestio celu ligu samo da se domogne LŠ. Čak ih i crni pustili. Što naravno ne znači da igrači nemaju kvalitet, ali definitivno nemaju obraz. :frown:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Karlsson napisao:На списку путника, што је изненађење, нема црногорског репрезентативца Дамира Којашевића, који неће наставити с радом у Турској.
“Дневник” сазнаје да је искусни везни фудбалер имао проблема с недисциплином и неизвршавањем професионалних обавеза и да је Илија Столица решио да убудуће на њега не рачуна.
Ako je zaista zbog ovih razloga izostavljen, onda puna podrška treneru Stolici. Treba na vreme svima pokazati da je bilo dosta zajebancije s odnosom prema obavezama.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Bravo za produzenje ugovora Anticu.Sta je sa Moglijem i njemu istice ugovor za 6 meseci? Brodarac je Kokezin , a veliki uticaj ima i u Proleter Novi Sad

Sinisa Babic u Radnickom Nis
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Transferi

Post od Roki »

Omladinci Kokezinog Brodarca tako mali a vec prevaranti,na dobrom su putu da izrastu u ljudske i fudbalske gromade,al sobzirom na to kakva im je moralna gromada duhovni vodja to je i za ocekivati...ludji od njih su samo oni koji kod njih traze pojacanja.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Камо среће да доведемо читав Бродарац, а не ове никад-чуо-маторце којима се сви толико радујете. Нарочито би било добро да вратимо оне Бродарчане који су тамо отишли равно из наше омладинске школе, рецимо Огњена Митровића.

Сад је као неморално од малолетника што играју за Кокезин клуб где су их продали родитељи, а морално је да циган Антић носи Вошину капитенску траку и да га до задњег часа молимо да остане. Мени ово друго више смета и не радујем се уопште што ће Роцков опет бити трећи капитен, а први је продужио уговор.

Ови досадашњи доласци су ништа наспрам одласка Којашевића, репрезентативца Црне Горе. Где су ова наша "појачања" играла? Где су били од сада?
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Prvo za Antica, skroz ocekivano da je produzio ugovor, tesko ce on ikada zaigrati napolju. Dosta me podseca na jednog desnog beka koji je nedavno igrao za nas.
Drugo za Kojasevica, skroz moguca situacija da ne pruza maksimum treninzima, pa on celu proslu sezonu nije imao kondicije. Ko da ga je Savicevic pravio...
Trece Nikolic iz Spartaka, ne verujem da ce sada doci kod nas, Spartaku posle tri transfera ne gori pod nogama, moze jos on tamo da igra.
Cetvrto, po dnevnikovom spisku i Cebara ide na pripreme. Bravo Ilija!
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

Damir ode u Kinu za nekih 25 000 mesecno, srecno mu.
Za Ranka imamo dobru ponudu 2 700 000 i neki procenat moze da ode svaki cas, zato vijamo jos jednog stopera, ipak nisu to male pare.
Spic je izgleda Nikolic mada da se ja pitam doveo bih i Anes Rusevica treba uvek dva dobra spica zbog rotacije Mihajlovic je skroz van sistema.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ako je toliko koliko kažeš onda možda je najbolje da ga prodamo. Šteta, jer je tek zaigrao za nas, ali nemamo luksuz da odbijemo takvu ponudu. Ko zna kad će nam se opet neko javiti sa tolikom sumom.

Hoćemo dobiti šta za Kojaševića?
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

A zasto bismo trebali da prihvatimo ponudu za Veselinovica? Ako smo vec prihvatili da imam drzavnog sponzora koji je rekao da ce pokrivati godisnje troskove rada kluba, onda mozemo da probamo da odbijemo sve ono sto je ispod neke basnoslovne sume. A po meni, 2.7 miliona za momka od 18 godina, koji je "slucajno" upao u prvi tim i posle pokazao koliko je dobar, uostalom zato ga sada i traze, je smesna cifra.
U eri kada transferi idu u nebo, kada se klinci kupuju za Bog zna koje novce, mora se odbiti sve ispod 5 miliona i procente od dalje prodaje. Decko ima potencijal i dobar ugovor sa nama, pa tako i treba pristupiti prema potencijalnim kupcima.
Sa druge strane, i da prodamo Veselinovica za 10 miliona, opet cemo biti u minusu od cuvenih sedam miliona evra.
Poslednja izmena od ssnigd u Sre Jan 24, 2018 10:23 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Nikolic je sa Spartakom u Antaliji, tako da jos uvek ima sanse da se sklopi dogovor o transferu.
Voleo bih ga videti u nasem dresu.
Nadam se, takodje, da ce Stolica uspeti da napravi od Antica beka koji ume da predje na protivnicku polovinu i uputi koji centarsut. Samo da ne bude kao sa onim bivsim kapitenom, koji kad je naucio da centrira otisao kod crnog blizanca?
Sto se Kojasevica tice, ako je u pitanju nedisciplina 100% podrska Stolici, iako nam je takav igrac potreban, ali ne moze da kvari radnu atmosferu.
Bice mi zao ako ode Veselinovic, ali ponudu je, zaista, tesko odbiti. Ako legnu te pare, onda moramo dovesti 2 ozbiljna igraca za Evropu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Bajatović je rekao da će Grad i Srbijagas da pokrivaju budžet, a da će se prodajom igrača isplaćivati dug (ili obrnuto). Kako god, zar ćemo tih 7 miliona duga vući sa sobom u nedogled dok ga kamate ne uvećaju ili nam opet ne zalepe neku blokadu? Sa nečim se mora početi, a koga ćemo prodati ako ne Veselinovića?

To bi posle Kačara bio drugi naš najveći transfer u istoriji.

Kad sam pisao pre nekoliko meseci da ako je Partizan mogao Milenkovića da proda za 5, zašto mi Veselinovića ne bi barem za 2 miliona neki su rekli kako Partizan osvaja trofeje, igra uspešno u Evropi, pa zato skupo i prodaje igrače što mi ne možemo. A sada nam je i 2.7 miliona malo, a realno Veselinoviću osim naše lige nema šta drugo da diže cenu.

Ti klubovi koji obavljaju velike transfere su realno samo nekolicina. Nažalost ne vidim da se neko od njih otima za Veselinovića. Do sada su se konkretno spominjali Žilina, Lokomotiva i Kopenhagen, a čisto sumnjam da ti klubovi izdvajaju po 5 miliona evra za igrače, a posebno za klince koji su tek nekoliko meseci profesionalci.

Daj Bože da Veselinoviću cena raste i dalje i da ga žele najjači klubovi u Evropi, ali trenutno nije takva situacija i ne znamo da li će skoro biti.
Odgovori