Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Neka probaju sa Merebom on je rekao kada se promeni uprava da bi rado se vratio nazad uprava promenjena pa neka se malo i isprse neka ga vrate nazad :D .
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Voja napisao:https://www.transfermarkt.com/giorgi-me ... eler/55978

https://www.transfermarkt.com/mario-gju ... eler/42438" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.transfermarkt.com/sasa-stoj ... eler/31640" onclick="window.open(this.href);return false;


Sa ovakvim iskustvom,30% kvalitetnija ekipa u startu
Svaki od trojice navedenih bi nam legao k’o budali samar!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Djurovski je zvezda na Tajlandu plus zaradjuje ozbiljan novac!
Ne znam koji adut imamo da ga dovedemo!
A i Meraba zaradjuje lepe pare i igra u 3 puta boljoj ligi nego nasoj Super....
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

ernesto napisao: Ne znam koji adut imamo da ga dovedemo!
Pa po meni je nekako logicnije da pre njih mozemo videti u nasoj ligi nego Kacara,Medojevica,Aleksica,Kaludjerovica,Abubakara,Alivodica,Bozinova,Miletica,Sumu,Bena,Ailtona.... a vecina njih su se vracali u nasu ligu ili bili itekako aktuelni. Eto,takvo razmisljanje mi daje nadu
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Maslać ponovo slobodan. Naša stara želja Stefan Dražić takođe.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Ne mora da bude ni jedan od navedenih.Neka nadju sami koga hoce.Ako mi vidimo gde skripi vide i oni.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Mislim da bi nama dobro dosao Sasa Marjanovic(ex crni i Radnicki nis) i gorepomenuti Stefan Drazic. Maslac po meni nepotreban, imamo tri solidna stopera.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ako ne možemo da dovedemo Nikolića, a očigledno se dosta odužilo, onda treba dovesti Dražića.

Besplatan je, a već je dokazan u našoj ligi.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Besplatan glede obestecenja jeste, ali treba tu sagledati platu koju bi trazio posle polusezone u prvoj belgijskoj ligi. Cisto sumnjam da je i priblizna plati koju bi trazio Nemanja Nikolic, ako bismo dogovorili obestecenje sa Spartakom. Kad vide koliko se para zaradjuje napolju, sigurno nece ovde igrati za neku crkavicu.

Druga stvar, decko je u godinama isto kao i Nikolic, sto znaci da se i od njega necemo ovajditi nesto. Jedina stvar sto ih razdvaja jeste ucinak. Nikolic, iako mu je ovo prva krstena sezona da bude standardan i efikasan, postigao je vec na polusezoni golova koliko i Drazic za celu sezonu u Vozdovcu, kao i sezonu pre, u Javoru. Dakle, Drazic pokazuje konstantan tanak prosek, dok je Nikolic u talasu napretka. Iskreno, ako mozemo da ga platimo, vise bih voleo da vidim decka koji trenutno napreduje, nego nekog ko vec dugo nije pokazao nista posebno. :lala:

Po mom misljenju, ako Nikolic otpada, jeftinije nam je da se molimo svim mogucim natprirodnim silama da ova starleta nesto uradi u napadu, nego da dovodimo Drazica. Kada se sve sabere, sam ucinak se nece mnogo razlikovati, jer je Drazic igrac koji ce se pre uklopiti u sivilo ekipe, nego odneti prevagu u utakmicama kada ne ide (koje su za ovaj napaceni klub ceste).
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

gospodinFKV napisao:Po mom misljenju, ako Nikolic otpada, jeftinije nam je da se molimo svim mogucim natprirodnim silama da ova starleta nesto uradi u napadu, nego da dovodimo Drazica
Iskreno, pre bih voleo da Mihajlović ode, a da u napadu kombinujemo Ezea i Miloša Zličića... Potpisan je i Gajić, ovaj mali što je dobio ugovor na četiri godine je takođe špic... Ima tu da se nakarika. Tih Nikolića sa dobrom polusezonom će biti i u budućnosti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

@Rabba

Tako nesto bi bila neka idealna opcija, ali mislim da Stolici treba neki teskas u njegovoj filozofiji igre. To je moderan fudbal danas, gde su krila skoro podjednako efikasna kao i napadaci, ali mislim da mnogi treneri ne shvataju da srpski fudbal nema niti efikasna krila, niti jake napadace, koji su ujedno i efikasni. Plastican primer za to - Bejl, Benzema, Ronaldo. To znaci da krila nisu samo brzinci koji ubodu svaki deseti sut i centarsut, a da napadac nije dovoljno samo da ima 1.90m i da trci kao da ima dve drvene noge. Taj sistem igre zahteva tri kompletna igraca, od kojih su dvojica nesto brzi, a onaj u sredini nesto jaci.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

I ja bih voleo da vidim Nikolića pre, ali kao što Rabba reče ranije ovi ga neće sada pustiti tako lako, pogotovo za siću pošto su već rasprodali neke prvotimce.

A što se tiče plata tiče prelazak iz Spartaka u Vošu je korak napred u karijeri, a prelazak iz belgijske lige u našu je ipak korak unazad. Samim tim bi Nikolić kod nas imao veću platu nego ranije, a Dražić manju.

Uz to Dražić je proveo polusezonu u poslednjoj ekipi u Belgiji i to sa samo 1 postignutim golom. Ne može mu to biti baš nekakav argument oko cenkanja za platu, pogotovo što se zbog tog učinka strani klubovi baš neće utrkivati oko njega.

Ništa on nama ne treba više nego mi njemu.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Buta donosi zanimljiv intervju.

http://www.butasport.rs/fudbal/lazar-zl ... ecu-sansu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Rabba napisao:Buta donosi zanimljiv intervju.

http://www.butasport.rs/fudbal/lazar-zl ... ecu-sansu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jednacina sa mnogo nepoznatih.
Ono sto ja pamtim, kao gledalac, je samo prvi nastup Zlicica i prelepi gol ( za svih tih 231 minuta provedenih na terenu).
Veoma je zagonetno stanje sa Lazarovom igrom -nit se para, nit se sije.
Nadam se da ce trener Stolica i Struka u Klubu dobro proceniti situaciju, potencijal i razvoj Zlicica.
Fakat je da je Mesarovic bio u povoljnijoj situaciji sa minutazom od Zlicica, ali nismo videli nesto vise.
A, opet, ne mozemo ni tvrditi da napretka nece biti. Problem je sto Vojvodina nije klub koji moze (pre)dugo da ceka igraca, kao i svaki veliki klub.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Meni je Zlicic mnogo veci potencijal od Mesarovica. Mora da popravi duel igru I postavljanje u odbrani, ako zeli da bude iole dobar fudbaler. Ako vec gledamo nekoga da pocinje na ofanzivnom veznom, on bi mi igrao pre Mesarovica, iako je daleko od igraca kakav treba jedan plej da bude. Decko bori se, radi I kada dobijes priliku I to malo na terenu, ti pokidaj, ne staj, trazi igru, ne sakrivaj se od lopte.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Odgovori