Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Banat
Posts: 56
Joined: Mon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Transferi

Post by Banat »

Душан wrote:
Stexman wrote:Ako mislite da ne može gore...
Doveden je centarfor koji je za celu karijeru postigao 12 golova! Saša Popin.
Немој тако дао је преко 20 :D додуше за десет година.
Od toga 3 u poslednjih 5 godina :cry:
Jedino sto mozemo da vidimo da je visok, izgleda da je jeftinija varijanta Fejsala Mulica. Obozavam te predispozicije nasih centarfora... prvi je brz i jak, ovaj je visok, a nijedan izgleda ne ume da postigne gol. Bolje onda malog Krstevskog da forsiraju, iako je svakim novim danom sve manje i manje mali. Ne bih da se ogresim o coveka unapred, ali uz ovakve akvizicije cak je i Asceric na neki nacin "oprao" svoj boravak kod nas.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Nek da bog da se provali kod nas... Ne zelim ni ja da mu odmazem... samo se pitam po kojim kriterijumima se dovodi igrac kad je statistika jako bitna pogotovo za centarfora.
Neka bar dobije sansu pa da vidimo a ne ko ovaj mali iz Stepojevca o kojeg cemo se izgleda ogresiti(ja prvi)... Kazu da je bas dobar a nije dobio sansu ni minuta.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nije došao Popin za sada, na probi je po zvaničnom sajtu. Ja se najiskrenije nadam Krstevskom...

Maslać u Irtišu iz Pavlodara u Kazahstanu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post by Del_Boske »

Stexman wrote:Nek da bog da se provali kod nas... Ne zelim ni ja da mu odmazem... samo se pitam po kojim kriterijumima se dovodi igrac kad je statistika jako bitna pogotovo za centarfora.
Neka bar dobije sansu pa da vidimo a ne ko ovaj mali iz Stepojevca o kojeg cemo se izgleda ogresiti(ja prvi)... Kazu da je bas dobar a nije dobio sansu ni minuta.
Јел овај што пише за њега на званичном сајту да је отпао тај из Степојевца? Ђорђе Ивковић?
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Ivkovic je vec krenuo Merijevim stopama....
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Sad sam pricao sa menadzerom Elvira Koljica(spic koji je igrao za Krupu prosle sezone)!
Cena mu je 150.000 e a zimus su trazili za njega 400.000 e...
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Pa taj popin je skoro slomio nogu,
kakve mi generalno dovodimo polovnjake,pa bolje da damo sansu klincima nego ovim ispodprosecnim igracima.
Vuce otvori se malo
Dovedite Dejana Drazica,Srdjana Babica,sasu Jovanovica i nekoh latina na mestu poluspica,
Ne trazimo puno :)
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3930
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Danilo wrote:Pa taj popin je skoro slomio nogu,
kakve mi generalno dovodimo polovnjake,pa bolje da damo sansu klincima nego ovim ispodprosecnim igracima.
Potpisujem.
Danilo wrote:Vuce otvori se malo
Neukusno "tepanje" osobi koja je jedna od glavnih koji uništavaju klub.
Danilo wrote:Dovedite Dejana Drazica,Srdjana Babica,sasu Jovanovica i nekoh latina na mestu poluspica,
Ne trazimo puno :)
Ne možemo Mahira Karića da dovedemo a ne nekog od pobrojanih :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ti si naš Žigara Popine! :mrgreen:

Zaista šta taj može da uradi što ne može mali Krstevski? Radije bih gledao i Trujića kako se i dalje pati na mestu špica nego ovog lika.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Del_Boske wrote: Јел овај што пише за њега на званичном сајту да је отпао тај из Степојевца? Ђорђе Ивковић?
Da to je taj.
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne razumem. Kako sada napušta Zvijezdu i potpisuje za nas, ako je već bio u našem timu na tom turniru?
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Karlsson wrote:Ne razumem. Kako sada napušta Zvijezdu i potpisuje za nas, ako je već bio u našem timu na tom turniru?
To je klasika za omladince. Taj turnir je kao proba iako se dobro pokaze, predje kod nas.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Upravo smo na viber chatu pricali sa Dejanom Melegom, i decko kaze da mu je otvoreno receno da na njega klub vise ne racuna i da potrazi novi klub!
Pa dal je moguce da se tako klub odnosi prema jednom od najboljih fudbalera!? Pa od koga oni misle da zarade pare prodajom? Od ovog sto nije gola postigao nekoliko godina?
I ko je to toliko strucan da moze da se odrekne usluga jednog od najboljih igraca Vojvodine?

Pod hitno da ponudite momku ugovor!
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Naravno. Baš je Vukoviću stalo do Vojvodine. Naprotiv, mislim da je prezire iz dna duše.

Kako nema nikog ko je dovoljno glasan i ko ima autoritet da ga javno isproziva. Pa jel ima nekome u klubu kome je stalo do Vojvodine?
Post Reply