Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Rabba napisao:
Beonic napisao:
ernesto napisao:Dejan Georgijevic u Portugalu na pregovorima!
Znaci nista od njega definitivno.
U Portugalu? Odakle ti to? Danas je bio na lekarskim pregledima, a sutra bi trebalo da potpiše ugovor sa Ferencvarošom.
Koliko mogu da primetim, Ferencvaroš je u Portugalu na pripremama :)
Aha, onda se ja izvinjavam. Mislio sam da se odnosi na neki njihov klub. :D
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Po meni Nikolić je bolji od Georgijevića. Šta je sa njim?

Do pre dva dana bio je na korak da postane naš igrač po većini medija. I sam je rekao da želi da dođe.

Drakulić kad je pitan za Nikolića nije ništa demantovao, kao što je recimo demantovao kada je bio pitan za Mateusa.

Sada niko ništa ne zna.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Po meni Nikolić je bolji od Georgijevića. Šta je sa njim?

Do pre dva dana bio je na korak da postane naš igrač po većini medija. I sam je rekao da želi da dođe.

Drakulić kad je pitan za Nikolića nije ništa demantovao, kao što je recimo demantovao kada je bio pitan za Mateusa.

Sada niko ništa ne zna.
Pretpostaviću da Nikolić malo više košta od, recimo, Radovanovića :) Nema nigde džabe. Radovanović je u principu bio treći štoper Spartaka (Ćalasan, Kerkez), Nikolić je itekako prvi špic.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Pa dobro. Ako ništa potpisali smo profesionalni ugovor sa našim omladinskim napadačem Đorđem Pantelićem.

Jel zna neko šta o dečku?

Pogledao sam listu strelaca omladinske lige na sajtu FSS-a sa imenima igrača sa najmanje 8 golova, a njega nema tamo.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Karlsson napisao:Pa dobro. Ako ništa potpisali smo profesionalni ugovor sa našim omladinskim napadačem Đorđem Pantelićem.

Jel zna neko šta o dečku?
Колико видим потписао је на 4 године - сјајно! :cheers:
Стварно, зна ли неко нешто о дерану?
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Протомајстор napisao:
Karlsson napisao:Pa dobro. Ako ništa potpisali smo profesionalni ugovor sa našim omladinskim napadačem Đorđem Pantelićem.

Jel zna neko šta o dečku?
Колико видим потписао је на 4 године - сјајно! :cheers:
Стварно, зна ли неко нешто о дерану?
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dor ... 26-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovde ima nešto o dečku. Postigao je 6 golova.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Beonic napisao: https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dor ... 26-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
"Војводина је велики клуб, институција“, рекао је Ђорђе Пантелић. :cheers:

Захваљује се Зорану Шараби на првом месту, занимљиво. Шараба је сада управо тренер у Бродарцу, баш овој генерацији што игра ЛШ, ако се не варам.

Јел' видао неко овог нашег дерана? Има ли га колико? Који је тип центарфора?
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Dečku treba poželeti sreću i uspeh, bez obzira kome se on zahvaljuje.
A od svih tih koje nabraja meni i oči i uši posebno bode ime ovog "sportskog radnika" koji ga je uočio i doveo u Vošu. Verovatno iz čiste humanosti i ljubavi prema sportu, kao i sve drugo što je radio. :lol:
Kako god bilo, ne volim ga videti ni blizu Voše i nadam se da se slični incidenti neće ponavljati. Daleko mu lepa kuća!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Kao što su kolege forumaši najavljivali, igrač koji je povezivan sa nama u ovom prelaznom roku, Dejan Georgijević, potpisao je za Ferencvaroš
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Dnevnik - ''Сасвим солидну партију приказао је Немања Николић, снажни нападач Суботичана. Лако се кретао, упошљавао саиграче и био константна опасност по одбрану Узбекистанаца. И даље је отворена могућност да јесенас други стрелац Спартака ипак, промени клуб у зимском прелазном року, а као његова нова средина помиње се Војводина. Обострана заинтересованост постоји, али је, како сазнајемо, за сада проблем висина цифре коју потражују Суботичани као обештећење за евентуални трансфер. Било како било, обе екипе су у Турској, „врућа линија“ између људи који о свему одлучују је успостављена и у наредним данима биће много јасније хоће ли до тог преласка доћи.''
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Jedan playmeker nam treba kao umreti (mesto Kojaševića) ne mogu da verujem koliko nam on fali, i jednog špica obavezno ali nekog krštenog a ne neko deblo dovesti toga imamo jedino ako nas Park ne iznenadi :) ako je još naš?.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

fare napisao:jedino ako nas Park ne iznenadi :) ako je još naš?.
Ako se ne varam,poslali smo veliki skart u Sloveniju koji je postigao 25+ golova tamo,a doveli spica i zvezdu koji je u Sloveniji dao jedan (ako se dobro secam) gol.Tako da,sigurno ce iznenaditi :wink:
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Mi znamo da ubodemo špica, ali ne znamo da ga iskoristimo. Škuletić, Pavkov i Meri, svi procvetali kada su otšli od nas.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Dva dobra igraca bila bi dovoljna da kazes da je ovaj prelazni rok uradjen kako treba.Zlicic i Mesarovic dva najveca razocarenja za mene.Tesko ce to Stolica povezati sa njih dvojicom ovakvi kakvi su sada.Vukasovic isto vrlo limitiran igrac, a pri tome se vodi kao stranac koji na kraju krajeva treba da pravi razliku.I taj mali Veselinovic za kog treba da uzmemo neke novce ima da bude oduvan sa ovakvom sredinom tako da nikakve novce necemo da dobijemo za njega.Emil stao nas gol, za golmana u najgorem trenutku.Valjda u zadnjih 10 godina nismo imali losiju zadnju liniju.Zbog svega toga trebaju nam dva ozbiljna igraca, jedan u sredini i jedan u napadu.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

https://www.transfermarkt.com/giorgi-me ... eler/55978" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.transfermarkt.com/mario-gju ... eler/42438" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.transfermarkt.com/sasa-stoj ... eler/31640" onclick="window.open(this.href);return false;


Sa ovakvim iskustvom,30% kvalitetnija ekipa u startu
Slika
Odgovori