Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post od Brane »

Minja napisao:Zivimo u vremenu gde je tesko pricati o privrzenosti nekom klubu jer je novac veliki, cesto i jedini bitan faktor. Velicanje ili omalovazavanje nekog igraca zato sto ce preci ovde ili onde, uzaludan je posao. Po meni, ono sto mi mozemo da pricamo jeste da li je uprava ovog tuznog kluba uradila sve sto je mogla da zadrzi nekog igraca ili nije. Da li su uradili sve sto su mogli da vrate nekog dobrog igraca u svoje redove ili nisu. To su teme, a da li ce Meleg ici u zvezdu ili nece, licno, potpuno me bas briga.
Upravo tako. Novac je zapravo jedini faktor i to je potpuno normalno. Da nasi igraci zaradjuju milione onda bi se mozda i moglo pricati o lojalnosti, slobodnoj volji, postenju itd.
Ako zelimo da dovedemo dobre igrace, treba im ponuditi novac i naravno realnu perspektivu da 'odskoce' jos vise. Citaj, generalno dobar tim i konstantnu igru u Evropi.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Minja napisao:Zivimo u vremenu gde je tesko pricati o privrzenosti nekom klubu jer je novac veliki, cesto i jedini bitan faktor. Velicanje ili omalovazavanje nekog igraca zato sto ce preci ovde ili onde, uzaludan je posao. Po meni, ono sto mi mozemo da pricamo jeste da li je uprava ovog tuznog kluba uradila sve sto je mogla da zadrzi nekog igraca ili nije. Da li su uradili sve sto su mogli da vrate nekog dobrog igraca u svoje redove ili nisu. To su teme, a da li ce Meleg ici u zvezdu ili nece, licno, potpuno me bas briga.
Tacno tako. Za sve te nase bivse igrace kojima je zaslajfovala medjunarodna karijera i sada moraju da se vrate u zabokrecinu SLS nas klub bi morao da izadje sa barem identicnom ponudom. Pa ako pored toga on odluci da ode medju blizance, daleko mu lepa kuca. A ako klub ne ponudi nista i generalno se ponasa nezainteresovano onda nemamo pravo da krivimo igrace kada odu tamo gde ih hoce.

Nas klub bi morao uvek da bude otvoren za povratak bivsih igraca. Koliko mi njima mozemo pomoci da ozive karijere toliko oni nama mogu pomoci sto kvalitetom na terenu sto kao primer mladjima.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Nema izgovora za nasu decu koja odu u go**a! Svakome od njih sve najgore! Lom noge, za pocetak...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Minja, tako je generalno, ali specificno nije, a mi smo specifican klub od osnivanja i na tom pricipu bitisemo i ostvarujemo rezultate.
Kada smo bili najbolji? Pedesetih i sezdesetih godina, kada su svi igraci bili srcem uz Vojvodinu. Zato mi moramo na tome insistirati, jer drugacije ne mozemo uci u trku.
Medjutim, to je najvise stvar uprave. A tu je glavni problem, jer uprava nam je vecinski blizanacka. Dok je tako i igraci ce biti.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Naravno da postoje naša deca i naravno da za njih imamo drugačije standarde no za ostale. Kanal u koji su nas bacile sve naše uprave nije dovoljan razlog da im se pravda odlazak u jedina dva kluba na svetu u koja ne treba da prelaze.

Dok ne pređu ne kritikujem nikoga, kad pređu, ti igrači umiru za mene i želim im sve najgore do kraja karijere.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Znam da je vec pisano, ali ako moze neko da pojasni u kom slucaju mozemo da ostvarimo neki % (i koliko) od Sergejeve sledece prodaje?
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

3.5%
Ako predje negde van Italije.

Jedina stvar za koju nisam siguran jeste to se spominje da necemo dobit nista, ako ga Lazio ne proda ovo leto.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

E sad treba Struka da pokaze umece i Uprava isprati potrebe u vezi selekcije igraca na leto - ne doselekcije, jer nama treba jako mnogo igraca.
Malo, jako malo imamo igraca koji mogu ostati Vosi. Vidi se to i danas u mecu sa posrnulim partizanima. Lopta i kretanje nam je najveci problem. Veoma spora smo, bezidejna i bojazljiva ekipa.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Da se ja pitam,neka od ovih imena bi u sledecem prelaznom roku zavrsila u Vosi :)

Zlatanovic i Kyeremeh (Radnik),mladi i dobri,mislim da bi u Vosi napredovali samo tako.
Vukanovic (Napredak) iako ga spominjem vec par godina,sada vec prekaljen prvoligaski igrac,mislim da bi bio veliko pojacanje.
Nikolic (Spartak) decko koji igra ono sto je Vosa igrala kroz celu svoju istoriju,smekerski fudbal.
Marko Docic (Cukaricki) takodje vec godinama moja velika zelja.
Vukadinovic (Zemun) vrlo dobar finis sezone
Mrkaic (Javor) kao neko rezervno resenje
Slika
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Takodje, jednog ili dvojicu max iz ekipa koje ispadaju. Vratiti mozda Stamenog iz Borca, u paketu s Mateusom.

Ako Backa ispadne, mozda malog Lukovica, ali mislim da smo na toj poziciji vise nego popunjeni. U slucaju da ispadnu oni nazi smecari, obavezno pokupiti Lutovca i Denica.
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Ja bih voleo da vidim Ndiaye iz Napredka kod nas.Inace mora konkurecija da se pojaca na svakoj poziciji u timu, onda ce biti i vise motiva na malim utakmicama.Zeljno iscekujem ovaj prelaznu rok. Delom zbog cinjenice da od kvalifikacija za LE nema nista, a delom sto bih voleo da vidim na kojim pozicijama cemo se pojacati i sa kakvim igracima.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Samo sa kojim parama? Svi spomenuti igraci, posebno one koje je Voja naveo, bili bi cisti dobitak za nas, ali opet sa kojim parama da ih dovedemo? Jedino procenti od naredne prodaje. Naravno, za pocetak moramo da pitamo koliko kostaju?
Fali nam skauting igraca koji obecavaju, koji imaju to nesto u sebi, a to nije tesko prepoznati, samo treba ispratiti drugu I trecu ligu. Kako Spartak moze da dovede malog klinca iz Cementa? Kako nama moze da promakne? Nemamo mi novaca da kupujemo gotove proizvode, mi moramo da ih stvaramo ili prepoznamo na vreme u drugim sredinama I dovedemo za manje novce I posle zaradimo kada bljesnu kod nas. O statusu trenutno u nasoj skoli, bolje da ne pricamo, dovoljno je pogledati tabelu I videti gde se nalazimo
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

ssnigd napisao:Samo sa kojim parama? Svi spomenuti igraci, posebno one koje je Voja naveo, bili bi cisti dobitak za nas, ali opet sa kojim parama da ih dovedemo? Jedino procenti od naredne prodaje. Naravno, za pocetak moramo da pitamo koliko kostaju?
Fali nam skauting igraca koji obecavaju, koji imaju to nesto u sebi, a to nije tesko prepoznati, samo treba ispratiti drugu I trecu ligu. Kako Spartak moze da dovede malog klinca iz Cementa? Kako nama moze da promakne? Nemamo mi novaca da kupujemo gotove proizvode, mi moramo da ih stvaramo ili prepoznamo na vreme u drugim sredinama I dovedemo za manje novce I posle zaradimo kada bljesnu kod nas. O statusu trenutno u nasoj skoli, bolje da ne pricamo, dovoljno je pogledati tabelu I videti gde se nalazimo
Lepo dovesti Djumija za te stvari a za pare Bjatovic neka obezbedi kada je izabrana nova uprava rekao je da ce biti pare i za igrace (obestecenje ).
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Vukanovic bi bio pravo pojacanje al kosta za nas puno,sigurno, jedino da naprave neku kombinaciju sa procentima od buduce prodaje.Vratio bi Makarica i Stamenica.Mada su Gajic,Veselinovic,Rockov pokazali zavidnu fudbalsku zrelost i jos jednom pokazali da nasi omladinci lagano mogu da igraju nasu ligu.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Sva imena, navedena iznad, bila bi prava pojacanja.
Medjutim, mene do prelaznog roka, zanima kako ce odigrati mladi Gajic, a i nase dete Siladji u Topoli. Oni su mi mnogo realniji za narednu sezonu, jer za gornja imena ce se sigurno zainteresovati i blizanci, a onda smo mi njima u drugom planu.
Gajic je nagovestio buducnost, a Siladji daje golove u TSC, skoro svaku utakmicu ovog proleca.
Verovatno ima jos nasih bivsih igraca u drugim klubovima koji su oslonac za te timove.
Treba sada intenzivno skautirati te klubove, mozda nadjemo odlicne igrace, a ozbiljne pare da damo za centralnog veznog i pojacamo se na bekovskim pozicijama i jednim brzim krilom na suprotnoj strani od Ezea.
Onda bi vec skockali zavidnu ekipu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori