Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Dobro svi smo i ocekivali odlazak Vukelje tako da to i nije neko veliko iznenadjenje!Usput jeste Vukelja dete Vose,ali bilo je dosta nesporazuma sa njim ovu sezonu je i odigrao dobro,ali mislim da je ovako najbolje i za njega i za Vosu!Svi smo mislili da ce otici posle isteka ugovora kao slobodan igrac,ali eto uspeli smo da zaradimo oko 300,000 novaca :D Sa tim parama bi bez probleme mogli da dovedemo Markovskog,Boru Filipovica i nekog od omladinskih reprezentativaca Pilipovica ili Milovca...Mada je Markovski isto na korak od potpisivanja za groblje...

BB je navodno najavio dolazak Filipovica...
Napadaci koji bi mogli da budu interesantni za nas u ovom prelaznom roku su:

Rade Vukotic rodjen 82 u BIjelom Polju igra na poziciji klasicnog napadaca,visok je oko 190 jak u duelima i sto bi se reklo tehnicki potkovan napadac.Karijeru je poceo u Jedinstvu(BP) dobrim igrama je privukao paznju na sebe pa je otisao u OFK-u kasnije se ponovo vratio u BP,pa ponovu u OFK-u pa se NK.Gorica interesovala za njega ali ne znam zasto nije doslo do dogovora...ne znam da li je i dalje u Jedinstvu...

Darko Drinic(81) rodjen u Titelu.karijeru poceo u Titelu zatim presao u Novi Sad pa je bio u Veterniku na pozajmici i na nekih 28 utakmica dao 15-tak golova...zatim se vratio u NS pa potom proveo dve dosta uspesne sezone u bivsem Zelezniku a sada je u Borcu.Igra na poziciji ofanzivnog veznog ili klasicnog napadaca!

O Misi Petkovicu 83 iz Radnickog(P) sam vec pisao i mislili smo da ce biti nas novi napadac,ali ipak je na zalost ispao Nikola Petkovic.Inace ove sezone Misa je 3 strelac prve lige sa trenutno 12 postignutih pogodaka(ima jos par kola do kraja prvenstva).

Dobar je i Vladimir Milinkovic 82 u Nisu.Odlican napadac karijeru je poceo u Radnickom zatim je otisao na pozajmicu u Kosanicu gde je na 15 meceva postigao oko 12 pogodaka!Zatim se vratio u Radnicki pa je imao neku epizodu u Ukrajni pa se ponovo vratio u Radnicki...U ovoj sezoni deli trece mesto na listi strelaca sa Misom Petkovicem(12 golova)!

Iz Napredka mogu biti interesantni odlicni golman Nenad Novakovic 82 koga smo vec pokusali da angazujemo...naravno sve je bilo dogovoreno sem oko para...i mladi Nikola Mitrovic(87) koji igra po desnoj strani,veoma je veliki talenat!

I na kraju Miljan Mutavdzic 86 godiste karijeru poceo u FK.Bane nasao se na listi zelja Djumija,ali je zavrsio u Javoru...Odlican stoper visok oko 190 veliki potencijal...

Sada samo dosli do nekih para imamo i BB pa mozemo ocekivati mozda i neka pojacanja...
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Nadam se da cemo ove sezone dovesti nekog ko valja i da ce igrati za klub a ne za pare, mada je to malo verovatno. Zato bi bilo dobro dovesti Filipovica jer je on i navijac Vojvodine!!! Uz to treba pruziti sansu i omladincima ( pre svih Djurovicu) !
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

U danasnjim novinama pise da ce Vukelja potpisati za Partizan prvog dana prelaznog roka.Izmedju ostalog se kaze da Jesic planira da igra sa tri napadaca i da ce Vukelja igrati uz desnu aut liniju.Ovo mi zvuci veoma poznato :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
nboya
Administrator
Postovi: 1208
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:45 pm
Lokacija: Sabac

Post od nboya »

Jos kad bi MJ otisao u zvezdu ne bi bilo zime za nas.

ps Srecan sutrasnji debi, Djumi!!!
UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

nboya napisao:ps Srecan sutrasnji debi, Djumi!!!
Debi u Sapcu,jer sam vec debitovao u Vlasotincima :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Novi Sad - PSK 3:0 (2:0)

NOVI SAD: Stadion na Detelinari, gledalaca 200, sudija: Mladenović (Kolari). Strelci: Pilipović u 32, Milovac u 38. i 54. minutu.
Sta jos treba da se dogodi da bi ljudi iz Vose uocili ova dva igraca :?: Na kraju ce opet zavrsiti negde u Bg pa cemo se pitati zasto nisu dovedeni u Vojvodinu i zasto u Vosu ne igraju talentovana deca iz NS...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Dejan napisao:
Novi Sad - PSK 3:0 (2:0)

NOVI SAD: Stadion na Detelinari, gledalaca 200, sudija: Mladenović (Kolari). Strelci: Pilipović u 32, Milovac u 38. i 54. minutu.
Sta jos treba da se dogodi da bi ljudi iz Vose uocili ova dva igraca :?: Na kraju ce opet zavrsiti negde u Bg pa cemo se pitati zasto nisu dovedeni u Vojvodinu i zasto u Vosu ne igraju talentovana deca iz NS...
Dejane znaju oni za oba igraca ali nije problem u Milovcu i Pilipovicu.Imamo mi i Pavlovica,Kovacevica,Ubiparipa i druge koji nisu nista manje talentovani od ove dvojice.Sustina je u tome da se igraci "prave" a da na tom putu postoje teski periodi u kojima im se mora pomoci da ih prevazidju.Pavlovic je pokazao da je talentovan ali i to da je zaostao u razvoju.Drugo je vec pitanje zasto je to tako.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Ima li nekih sansi na vidiku da odu Marko,Kahriman,Petkovic i Krasic??Bog nas je pogledao,pa je otisao Vukelja,ali sta ce biti sa ovim banditima...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Tog kahrimana ne znam ni sto su dovodili!!!! Bolje da su dali nekom od juniora da igra, da stekne iskustvo, nego ovog slepca i bandita!!!!!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Ljudi, nemojte da gresite dusu, sta fali Kahrimanu? Pa odavno nismo imali tako sigurnog golmana na golu. Krasica bi takodje ostavio, momku treba pruziti sansu i verujem da ce pokazati svoje kvalitete. A Marka uvaliti nekim kipranima za karton vinjaka. Da proslavimo...
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

budababa napisao:Ljudi, nemojte da gresite dusu, sta fali Kahrimanu? Pa odavno nismo imali tako sigurnog golmana na golu. Krasica bi takodje ostavio, momku treba pruziti sansu i verujem da ce pokazati svoje kvalitete. A Marka uvaliti nekim kipranima za karton vinjaka. Da proslavimo...
Za krasica i jovanovica se slazem!!!!! :D Ali kahriman jednostavno nije dobar za klub, ne trebaju nam takvi igraci!!!
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

budababa napisao: Da proslavimo...
Slika

Ziveo budababa :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Ljudi, nemojte da gresite dusu, sta fali Kahrimanu? Pa odavno nismo imali tako sigurnog golmana na golu.
Seca li se neko Todica i Avramova????Koje su to klase,a ko je ovaj??
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

van der iV a.k.a Totti napisao:Seca li se neko Todica i Avramova????Koje su to klase,a ko je ovaj??
Ja pokusavam da realno sagledam kvalitet, a da emocije ostavim po strani. Hvala Todetu na godinama vernosti nasem klubu, ali i dalje hladne glave tvrdim da je Kahriman kvalitetniji. Za Avramova nikad nisam ni sporio da je dobar golman (verujem i bolji od Damira), ali se nesto bas i nije naigrao u Vojvodini. Ne zbog svog nekvaliteta, vec zbog nekih drugih okolnosti...
max
Postovi: 608
Pridružio se: Uto Mar 22, 2005 12:03 am

Post od max »

mislim da malo preterujes budababa.slazem se da kahriman ima talenta i ja ga takodje smatram dobrim golmanom ali todicu jos uvek nemoze prici
Odgovori