Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Kakav sad sudski spor? Što se blamiramo bezveze? Nek uzmu tih 300 000 i nek puste dečka da igra.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

I jel zna neko šta je sa Jovančićem? Ugovor mu ističe danas, a rekli su pre nove godine znaće se dal će ostati ili otići.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

ernesto napisao:
fare napisao:Ljudi šta se dešava sa Melegom gde je on? :shock:
Igra za mladi tim Kajzerija dok se ne zavrsi sudski spor!
Ne znam odakle ti ta informacija, ali koliko ja pratim, redovno je na klupi i retko kada ulazi. Prošlu utakmicu je dobio svega 29 minuta, a bio je u početnoj. :frown:
https://www.rezultati.com/igrac/meleg-dejan/rgToZAsK/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ovako, na ,,negledus'', mislim da je Melegu najveci problem kondicija. Tesko da Meleg moze izdrzati 90 minuta u visokom ritmu.
Zapadni fudbal, pa i turski, zahteva igru u oba smera bez igre ,,na leru".
Koliko ga mi poznajemo, to ga je ,,mucilo" i u Vosi, da bi kvalitetom vidno odskakao i u nasoj ligi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

U ligi nije odigrao ni minut. Sva cetiri nastupa koja ima upisao je u kupu. U ligi je stalno na klupi, ali nijednom nije usao u igru. Steta za momka, stvarno je mogao mnogo vise...

Doduse, vredi napomenuti i to da su mu rivali na poziciji Turuc, koji je ove godine debitovao i za reprezentacju, i Boldrin (?), Brazilac iz Steaue...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Milsim da nema pravo nastupa u prvenstvu jos.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

ernesto napisao:Milsim da nema pravo nastupa u prvenstvu jos.
Da nema pravo ne bi smeo ni na klupi da bude, to jest' u protokolu utakmice. Očigledno se taj problem rešio, samo trener nešto nema poverenja u njega čim mu ne igra u ligi uopšte, a u kupu ga izvodi zdravog u 29. munutu.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Jel kapiten odlučio što god? Nova godina je prošla :)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

fare napisao:Jel kapiten odlučio što god? Nova godina je prošla :)
Fare, Nova godina pocinje od sutra :wink:
Nadam se da cemo sutra biti obavesteni.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Luković traži raskid ugovora od Zvezde, pregovaramo sa Tomićem iz Radničog iz Niša i stigla ponuda od Lokomotive za Veselinovića neka basnoslovna i uz neke velike procente.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

fare napisao:Luković traži raskid ugovora od Zvezde, pregovaramo sa Tomićem iz Radničog iz Niša i stigla ponuda od Lokomotive za Veselinovića neka basnoslovna i uz neke velike procente.

Ako je stvarno dobra ponuda, nek ide, ali uz uslov da se te pare upotrbe da se pokupuju mladi igraci iz Srbije (da za divno cudo, da I mi nekada platimo obestecenje) I dovedemo mlade reprezentativce, koje cemo posle moci proda za minimum duplo, a I vise sigurno. Prodamo jednog, kupimo 5.
Pa da se ne ljubimo!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Vidim i Butasport spominje milione i procente za Veselinovića od strane Lokomotive.
Ukoliko bi došlo do tako nečega onda bi trebalo dovesti kao zamene Lambulića iz Proletera i Bondarenka iz Metalca.
Ja bih lično voleo u timu da vidim i Lutovca i Arsića kojem ističe ugovor na leto, pa bi ga Radnički verovatno i prodao sada za neku siću.
I naravno neki kršteniji napadač i raskid ugovora sa Mihajlovićem ili Jovanovićem.

Ostatak novca za dugove.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Ako buta pise, onda mora da je istina :mrgreen:

Salu na stranu, za nase uslove bi to ''basnoslovno'' trebalo biti sve preko milion i po + neki fini procenti, uz to da decko odigra kod nas barem jos godinu dana (a mozda i do kraja sledece sezone). Znam da to znaci razigravanje ''tudjeg'' igraca, ali s druge strane imas momka kojeg si prodao vec, a dobijes bonus da ti igra jos. Talentovan je, sigurno bi i pored prodaje znacio ekipi, dok ne stasa neki novi omladinac. Realno je da se u Lokomotivi nece naigrati, a ovde moze da stekne vredno iskustvo seniorskog fudbala.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Lutovca trazi Pescara,th Zeman!
Rad ce za njega traziti sigurno pola miliona e.
Bondarenko je realnija opcija ipak igra drugu ligu.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Abubakar je slobodan igrač, na Wikipedia ga je neko prebacio u crne, ali nema vesti o tome. Upravo reaguj!
Odgovori