Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Стекао сам утисак да кад год не знаш шта ћеш са појединим играчем, стави га на крило. Зато нам је екипа толико ефикасна. Ако неког не просере шут, или гол из корнера.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Nije problem što je Subotić spor, problem je što su i Mihajlović i Kojašević i Mesarović spori. Odmah se vidi razlika kad uđe neko poput Cebare ili Kalezića koji nisu ništa posebno kvalitetni, samo brže trče pa igra može i da liči na nešto.
Inače, Ivanić je zamena Kojaševiću u reprezentaticiji cg :rage:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/vojvodin ... gao/259867" onclick="window.open(this.href);return false;
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Burek, ako slučajno čitaš ovaj forum, hvala ti na lepim rečima o Voši. Iskreno, mislim da si jedan od igrača o koje su se ogrešili skoro svi koji su sastavljali ekipu u prethodne godinu dve. Koliko znam dečko je bio sasvim korektan u odnosu prema klubu od prvog dana. Srećno u nastavku karijere.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Cane napisao:
Burek, ako slučajno čitaš ovaj forum, hvala ti na lepim rečima o Voši. Iskreno, mislim da si jedan od igrača o koje su se ogrešili skoro svi koji su sastavljali ekipu u prethodne godinu dve. Koliko znam dečko je bio sasvim korektan u odnosu prema klubu od prvog dana. Srećno u nastavku karijere.
+1
Mislim da u tekstu nije bas sve tacno preneto.
Burekovic je igrao u prvoj utakmici u NS protiv Slovaka i odlicno su kombinovali po levoj strani on i Subotic.
Posle ga je Vanic zadrzao u prvoj postavi, a Buac eliminisao, cak i sa klupe za rezervne igrace.
U svakom slucaju, momku sve najbolje, uz veliko izvinjenje za tretman u Vojvodini.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

"Nakon poraza od Subote u Novom Sadu (0:5)"
Dženan Bureković
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Nov 26, 2017 7:14 pm

Re: Transferi

Post od Dženan Bureković »

Pozdrav svim forumašima i navijacima Vojvodine,imao sam potrebu da vam se obratim ovako,mozda ste i citali moju izjavu koju sam poslao u javnost u kojoj kazem da mi je bilo zadovoljatvo nositi dres Vojvodine kao i igrati pred navijacima kao sto ste vi.Medjutim,druge okolnosti su me sprijecile da ostanem dize u Novom Sadu i nosim dres Vojvodine,ja sam to najvise volio i htio da tako bude ali ocito da drugi nisu to zeljeli.Ako ste procitali moju izjavu nema potrebe da vam ponovo pisem,znate da sam igrao to sto sam igrao,davao sam maksimum,nadam se da ate zadovoljni kako sam se odnosio prema dresu Vojvodine i isto bi to radio i sad,davao posljedni atom snage,jednostavno takav sam i drago mi je sko su navijaci zadovoljni sa mnom,ja sam vama prezadovoljan i nadam se da cemo se jednog dana ponovo sresti.Igrao sam 7 utakmica u prvenstvu,bio starter svaku utakmicu i onda sam bez razloga udaljen iz prve postave,stan sam sam sebi placao 5 mjeseci,platu nisam dobio zadnja dva mjeseca dok su svi igraci dobijali,jednostavno mislim da to nije bilo uredu prema meni,mislim da to nisam zasluzio i odlucio sam da napustim klub,bilo mi je tesko donijeti tu odluku,ali vi znate da je to posao i da mi zivimo od toga.Jos jednom zelim da vam se zahvalim za svu podrsku,svaki pljesak koji sam dobio na utakmicama od vas,svaki vas osmijeh meni je bio motiv da se jos vise borim za dres Vojvodine.I na kraju da dodam da ste VI VOJVODINA,da smo mi svi prolazni,ali vi ostajete i bodrite svoj klub i kad je dobro i kad je lose.HVALA VAM NA SVEMU !
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Dženan Bureković napisao:...
Žao mi je svakog igrača koji je morao proći kroz ovu i ovakvu Vojvodinu. Ti ćeš nastaviti dalje, a nama ostaje da se nadamo da će jednog dana biti bolje. Barem u svoje ime mogu da kažem da ću te pratiti gde god budeš igrao, što uglavnom mi i radimo sa svim igračima, osim ako, je li, ne završiš kod crne ili crvene gamadi na Topčideru... Do nekog boljeg vremena za Vošu, želim ti sve najbolje u daljoj karijeri.

EDIT: E, da, odigrao si 8 utakmica u ligi :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post od Salvador »

Pozdrav Dženane i hvala na dobrim partijama, po meni zaslužuješ mesto u startnoj postavi, a ova sadašnja Vojvodina zaista nije za ponos...
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Hvala Dzenane na postenom i profesionalnom odnosu. Kamo srece da su svi u klubu makar pola kao ti - tu ne mislim samo na igrace vec i na ostale. Puno srece u nastavku karijere i neka te zdravlje sluzi.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

I ovim oglašavanjem ovde potvrdio si ono što sam mislio o tebi i zbog toga ti još jednom zahvaljujem. Žao mi je što nisi upoznao FKV u nekim boljim trenucima, ali tim više cenim odnos koji si pokazao prema našem klubu, kao i stav koji imaš i danas. Sećam se tvog debija u našem dresu (čini mi se da je bila neka kup utakmica) i na mene si već tada ostavio sasvim pozitivan utisak, pre svega zalaganjem i borbenošću. Srećno još jednom i znaj da ćeš zbog takvog tvog odnosa prema Voši uvek biti rado viđen u NS.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Dženane sa ovim si dokazao ne samo da si dobar fudbaler, već i veliki čovek. Mnogi bi mogli i morali da se ugledaju na tebe, uključujući i samu Vošinu decu. Mnogi jedva čekaju da odu iz Vojvodine i izgube svaku vezu sa njom. A ti si se udostojio čak i kada si otišao iz nje da dođeš ovde i objasniš neke stvari i za to ti još jednom svaka čast care.

Svima je nama jasno ili barem većini, da si ti bio najbolji levi bek u Klubu. Ali kao što si i sam to osetio na svojoj koži kvalitet nije glavni faktor koji obezbeđuje mesto u prvom timu Vojvodine, već veza. Zato imaš i pravo da odeš iz Kluba i niko ne sme reč da ti kaže, a nama ostaje da se nadamo da će se situacija u Klubu u skorijoj budućnosti promeniti pa ko zna... možda nam se putevi jednog dana ponovo ukrste.

Sve najbolje u životu i daljoj karijeri!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Karlsson napisao:Dženane sa ovim si dokazao ne samo da si dobar fudbaler, već i veliki čovek. Mnogi bi mogli i morali da se ugledaju na tebe, uključujući i samu Vošinu decu. Mnogi jedva čekaju da odu iz Vojvodine i izgube svaku vezu sa njom. A ti si se udostojio čak i kada si otišao iz nje da dođeš ovde i objasniš neke stvari i za to ti još jednom svaka čast care.

Svima je nama jasno ili barem većini, da si ti bio najbolji levi bek u Klubu. Ali kao što si i sam to osetio na svojoj koži kvalitet nije glavni faktor koji obezbeđuje mesto u prvom timu Vojvodine, već veza. Zato imaš i pravo da odeš iz Kluba i niko ne sme reč da ti kaže, a nama ostaje da se nadamo da će se situacija u Klubu u skorijoj budućnosti promeniti pa ko zna... možda nam se putevi jednog dana ponovo ukrste.

Sve najbolje u životu i daljoj karijeri!
Potpisujem.
Od prve utakmice za Vosu sam cenio i respektovao Burekovica, kao fudbalera, a ovim postom na nasem Forumu je potvrdio i da je izuzetan covek.
Napisao sam xy postova i bio mozda i dosadan pricom kako je Burekovicu mesto u prvom timu Vose, a sada smo se uverili da mnogi ponikli igraci na FCVB nisu dorasli ovom momku, ni fudbalski, a narocito ljudski.
Za ovakav epilog, najvise krivim Buaca. On ga je poslao na tribine i ubogaljio svaku pomisao na ofanzivnu igru Vojvodine.
Dobro zdravlje i puno srece u daljoj karijeri.
Pa, mozda, jednog dana se vidimo u pravoj Vojvodini, zbog koje smo i poceli da navijamo za ovaj Klub.
Ziveli :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Dzeno majstore,uvek si dobrodosao kod nas!
Na pivu :cheers:
Sve najbolje u daljoj karijeri i najiskrenije izvini,oprosti im ne znaju sta rade!
FkpCascais
Postovi: 170
Pridružio se: Pon Jun 11, 2012 8:41 am

Re: Transferi

Post od FkpCascais »

Uopste ne razumem rasto se klub tako poneo prema Burekovicu. To malo sto sam imao sansi da ga vidim uvek je igrao solidno. Sa kontinuitetom verujem da je mogao i do BiH reprezentacije da dodje sto bi godilo prestizu kluba. Ali video sam od pocetka da je on necija kombinacija i da ce igrati samo ako odgovarajuca struja bude u klubu. Zasto? Moze li ikad da dodje vreme da se kod nas igra fudbal a ne menadzerisanje i lopovluk? Uopste nemam problem kad vidim igraca sa strane da ne zasluzuje da bude u kombinacajama za prvu postavu pa ga nema, ali ovi slucaji mi smetaju. Potencijal se trosi i baca u ime necijeg interesa. Eno ga Meri i dalje reseta mreze u Sloveniji. Dok niko ne snosi odgovornost nista se promeniti nece.
Odgovori