fkvojvodina.com

It is currently Mon Oct 23, 2017 9:58 pm

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 21612 posts ]  Go to page Previous  1 ... 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441  Next
Author Message
 Post subject: Re: Transferi
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 2:55 pm 

gospodinFKV wrote:
http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/52881/adamovic-djokic-i-micin-u-cukarickom

Ode Micin...

Пет година? Ови из Чуке знају нешто што ми не знамо? :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 3:49 pm 

Još se neko tu spominjao kao potencijalni odlazak u Čuku, Tedić, beše?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 3:55 pm 

Tako se to radi, potisuje se ugovor na 5 godina a ne stipendijski sto smo mu mi dali...
Mali je talenat i jedini gubitnici smo mi kao klub...

@ Rabba
Spominjao se Tedić i ja mislim Rubežić.

I BTW, Debeli Kosan je odveo dva klinca 2002 godiste u zvezdu... i napada na jos dece... Tom coveku trreba zabraniti pristup sportskom centru VB.

A koliko sam upućen Djumi je dobio ponudu terze da bude direktor omladinskog pogona zvezde, koju je on glatko odbio! Svaka cast gosp. Djuričiću, svaka cast.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 5:09 pm 

Da li neko odavde ko je blizak klubu moze da potvrdi dolaske i odlaske? I da li moze da kaze koji kralj je odobravao ove poslednje dolaske? Kalezic, Park, KOJASEVIC!!!

Ja bih samo da vidim da li sam lud:

1. Renan
2. Burekovic
3. Bempah
4. Vujanovic
5. Cebara
6. Kalezic
7. Park
8. Kojasevic
9. Frensis
10. Avramovski

Mogu da igraju 4 stranca. Ajde da ih imamo 5-6, pa i 7, ali 10...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 5:19 pm 

Bosanski ''Sportsport'' navodi i da je bivši štoper njihove reprezentacije, Boris Pandža, blizu potpisa za Vojvodinu

http://sportsport.ba/ino_fudbal/kojasev ... aca/250203

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 5:29 pm 

Rabba wrote:
Da li neko odavde ko je blizak klubu moze da potvrdi dolaske i odlaske? I da li moze da kaze koji kralj je odobravao ove poslednje dolaske? Kalezic, Park, KOJASEVIC!!!

Ja bih samo da vidim da li sam lud:

1. Renan
2. Burekovic
3. Bempah
4. Vujanovic
5. Cebara
6. Kalezic
7. Park
8. Kojasevic
9. Frensis
10. Avramovski

Mogu da igraju 4 stranca. Ajde da ih imamo 5-6, pa i 7, ali 10...

Pitanje je koliko će tih stranaca uopšte i biti u protokolu, a kamoli nešto ozbiljnije.

Od Frensisa, Vujanovića i Kalezića mislim da nema ništa. Za Cebaru isto nisam siguran, ali njemu bi možda i mogli da se srede papiri zbog srpskog porekla. Ne znam da li je Avramovski dok je igrao za Zvezdu sredio naše državljanstvo.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 5:31 pm 

Stexman wrote:
Tako se to radi, potisuje se ugovor na 5 godina a ne stipendijski sto smo mu mi dali...
Mali je talenat i jedini gubitnici smo mi kao klub...

@ Rabba
Spominjao se Tedić i ja mislim Rubežić.

I BTW, Debeli Kosan je odveo dva klinca 2002 godiste u zvezdu... i napada na jos dece... Tom coveku trreba zabraniti pristup sportskom centru VB.

A koliko sam upućen Djumi je dobio ponudu terze da bude direktor omladinskog pogona zvezde, koju je on glatko odbio! Svaka cast gosp. Djuričiću, svaka cast.

Pa kako je to moguće? Zar nisu skoro potpisani stipendijski ugovori sa tim klincima?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 6:03 pm 

Јел зна неко да ли ови што су дошли нешто вреде или не. Какав је тај Ђелмић што би могао да дође из Дебрецина?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Sep 01, 2017 10:10 pm 

Poslednjeg dana prelaznog roka na "Karađorđe" je stiglo šest novih igrača: Daniel Avramovski (pozajmica iz Olimpije do kraja sezone), Jevrem Kosnić (Ređina), Marko Bogojević (Dahau, Nemačka), Ada Đeziri (ASO Člef, Tunis), Damir Kojašević (Vardar) i Siniša Saničanin (Mladost Lučani), s tim da je Bogojević odmah prosleđen na pozajmicu u Radnički iz Šida.

Imamo toliko stranaca da 3 tima ne mogu da ih registruju...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Sep 02, 2017 1:23 am 

Kako sad Micin stipendijski ugovor kad na zvanicnom sajtu stoji vest "sestorica omladinaca potpisala profesionalne ugovore" medju njima i Micin 4 godine,kad u stvari ne.Jos jedna velika laz na koju niko iz kluba nije reagovao.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Sep 02, 2017 3:35 am 

Ne znam stvarno, kako...
Na zvanicnom sajtu stoji tako, ali evo izjave Vukovica za Dnevnik:
Quote:
- Нисмо имали другачије решење, осим да га суспендујемо - објаснио је Драгослав Вуковић, председник Надзорног одбора ФК Војводина. - Мићин је тужио клуб и затражио раскид стипендијског уговора, не знам по ком основу.

Tu se ne zna ko pije a ko placa...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sat Sep 02, 2017 11:50 pm 

Od silnih pojacanja, pojacanja su Kojasevic, Sanicanin, Avramovski, Djelmic i mozda Kosnic i Renan. Ovaj danac/alzirac Djeziri se nigde bas nije proslavio mada je svojevremeno bio clan Rangersa, Leicestera, portsmoutha, Viborga i Blackpoola a i kandidat za reprezentaciju Alzira mada nije debitovao. Korejanac valjda ima neke kvalitete koje su ubedile ljude nemackog Hofenhajma da ga uzmu a i igrao za Juznu Koreju u U2O a i između 2O15 i 2O16 13 puta i 1 gol za olimpijski tim (U23). Dobro je sto ste pri vrhu tabele tako da imate prostora da se tim uigra makar imali neke negativne rezultate. Izgleda da je odlaskom seika benzina da su otvorena vrata dovođenju pojacanja i tako u klubu pojaca kokurencija i resenja na terenu. Kojasevic se mozda bas pokaze ozbiljno pojacanje.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Sep 03, 2017 1:18 am 

Zaista je zanimljivo to što Vuković odlazi poslednjeg dana prelaznog roka, a mi istog momenta dovodimo masu igrača. I to dosta igrača koji se mogu nazvati igračima (Kosnić, Saničanin, Đelmić, Kojašević, a možda i Avramovski i Park).

Očigledno je pumpadžija krojio transfer politiku, pa je neko jedva dočekao da ovaj ode i da na brzinu pokuša da popravi što se popraviti može sa ovim igračima.
Jer ne zaboravite da su Mijić i Vanić govorili da će doći još dva, najviše tri igrača i da je to to. Kad ono...

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Sep 03, 2017 8:18 am 

Ili da je stigao novi glavni menadzer sa nekim svojim igracima I ugovorima, o kojima cemo saznati tek kada nova uprava bude uzimala klub I bude govorila kako su ovi bili lopovi pre nje. Pa onda opet u krug.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Sep 03, 2017 3:37 pm 
Moderator

Ja vise nisam u stanju da ispratim i azuriram stranicu sa aktuelnim igrackim sastavom na sajtu. Sto je najgore cini mi se da ni ljudi iz kluba ne bi u ovom momentu znali da nabroje ko je registrovan da igra za klub a ko ne...

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 21612 posts ]  Go to page Previous  1 ... 1436, 1437, 1438, 1439, 1440, 1441  Next

All times are UTC + 1 hour