Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Banat
Postovi: 56
Pridružio se: Pon Sep 26, 2016 4:31 pm

Re: Transferi

Post od Banat »

Душан napisao:
Stexman napisao:Ako mislite da ne može gore...
Doveden je centarfor koji je za celu karijeru postigao 12 golova! Saša Popin.
Немој тако дао је преко 20 :D додуше за десет година.
Od toga 3 u poslednjih 5 godina :cry:
Jedino sto mozemo da vidimo da je visok, izgleda da je jeftinija varijanta Fejsala Mulica. Obozavam te predispozicije nasih centarfora... prvi je brz i jak, ovaj je visok, a nijedan izgleda ne ume da postigne gol. Bolje onda malog Krstevskog da forsiraju, iako je svakim novim danom sve manje i manje mali. Ne bih da se ogresim o coveka unapred, ali uz ovakve akvizicije cak je i Asceric na neki nacin "oprao" svoj boravak kod nas.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Nek da bog da se provali kod nas... Ne zelim ni ja da mu odmazem... samo se pitam po kojim kriterijumima se dovodi igrac kad je statistika jako bitna pogotovo za centarfora.
Neka bar dobije sansu pa da vidimo a ne ko ovaj mali iz Stepojevca o kojeg cemo se izgleda ogresiti(ja prvi)... Kazu da je bas dobar a nije dobio sansu ni minuta.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Nije došao Popin za sada, na probi je po zvaničnom sajtu. Ja se najiskrenije nadam Krstevskom...

Maslać u Irtišu iz Pavlodara u Kazahstanu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Stexman napisao:Nek da bog da se provali kod nas... Ne zelim ni ja da mu odmazem... samo se pitam po kojim kriterijumima se dovodi igrac kad je statistika jako bitna pogotovo za centarfora.
Neka bar dobije sansu pa da vidimo a ne ko ovaj mali iz Stepojevca o kojeg cemo se izgleda ogresiti(ja prvi)... Kazu da je bas dobar a nije dobio sansu ni minuta.
Јел овај што пише за њега на званичном сајту да је отпао тај из Степојевца? Ђорђе Ивковић?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Ivkovic je vec krenuo Merijevim stopama....
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Sad sam pricao sa menadzerom Elvira Koljica(spic koji je igrao za Krupu prosle sezone)!
Cena mu je 150.000 e a zimus su trazili za njega 400.000 e...
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Pa taj popin je skoro slomio nogu,
kakve mi generalno dovodimo polovnjake,pa bolje da damo sansu klincima nego ovim ispodprosecnim igracima.
Vuce otvori se malo
Dovedite Dejana Drazica,Srdjana Babica,sasu Jovanovica i nekoh latina na mestu poluspica,
Ne trazimo puno :)
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Danilo napisao:Pa taj popin je skoro slomio nogu,
kakve mi generalno dovodimo polovnjake,pa bolje da damo sansu klincima nego ovim ispodprosecnim igracima.
Potpisujem.
Danilo napisao:Vuce otvori se malo
Neukusno "tepanje" osobi koja je jedna od glavnih koji uništavaju klub.
Danilo napisao:Dovedite Dejana Drazica,Srdjana Babica,sasu Jovanovica i nekoh latina na mestu poluspica,
Ne trazimo puno :)
Ne možemo Mahira Karića da dovedemo a ne nekog od pobrojanih :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ti si naš Žigara Popine! :mrgreen:

Zaista šta taj može da uradi što ne može mali Krstevski? Radije bih gledao i Trujića kako se i dalje pati na mestu špica nego ovog lika.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Del_Boske napisao: Јел овај што пише за њега на званичном сајту да је отпао тај из Степојевца? Ђорђе Ивковић?
Da to je taj.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -vojvodinu" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ne razumem. Kako sada napušta Zvijezdu i potpisuje za nas, ako je već bio u našem timu na tom turniru?
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Karlsson napisao:Ne razumem. Kako sada napušta Zvijezdu i potpisuje za nas, ako je već bio u našem timu na tom turniru?
To je klasika za omladince. Taj turnir je kao proba iako se dobro pokaze, predje kod nas.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Upravo smo na viber chatu pricali sa Dejanom Melegom, i decko kaze da mu je otvoreno receno da na njega klub vise ne racuna i da potrazi novi klub!
Pa dal je moguce da se tako klub odnosi prema jednom od najboljih fudbalera!? Pa od koga oni misle da zarade pare prodajom? Od ovog sto nije gola postigao nekoliko godina?
I ko je to toliko strucan da moze da se odrekne usluga jednog od najboljih igraca Vojvodine?

Pod hitno da ponudite momku ugovor!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Naravno. Baš je Vukoviću stalo do Vojvodine. Naprotiv, mislim da je prezire iz dna duše.

Kako nema nikog ko je dovoljno glasan i ko ima autoritet da ga javno isproziva. Pa jel ima nekome u klubu kome je stalo do Vojvodine?
Odgovori