Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Pa, mogli bi sad da ga vratimo, kroz nove pripreme, pogotovo ako prodamo Veselinovica.
Naravno, ako Stepi zeli. :dance2:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Postovi: 168
Pridružio se: Sub Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Transferi

Post od fruskogorac »

Šta mislite o povratku Merebešvilija ? Stepanov (ako želi) neka bude deo tima Omladinske škole, tu bi trebalo naći mesta i za Pekarića i još neke bivše asove.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Turija napisao:Pa, mogli bi sad da ga vratimo, kroz nove pripreme, pogotovo ako prodamo Veselinovica.
Naravno, ako Stepi zeli. :dance2:
Млађи је чак 5 година од капитена Партизана. Са Игором Ђурићем (33 год.) би се таман лепо ротирао на позицији штопера и капитена.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

fruskogorac napisao:Šta mislite o povratku Merebešvilija ? Stepanov (ako želi) neka bude deo tima Omladinske škole, tu bi trebalo naći mesta i za Pekarića i još neke bivše asove.
Za Merebu teško pošto ima u Poljskoj primanja o kakvim bi kod nas mogao samo da sanja a i ako se ne varam pod ugovorom je, mada obećao je da će se jednog dana vratiti kad ode uprava sa pokojnim Rabrenovićem pošto kaže da ga je on najviše razočarao.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Stepanova je Lalat oterao, nazalost.Sujeta je velika da je neko u klubu veci autoritet od trenera , a Stepi je to svakako igrackom karijerom bio, daleko ispred Lalata.Migao je bez problema da odigra 2-3 sezone i bude najbolji stoper lige i da se lepo rastanemo, ali sujeta, nasa posla.Posle su krenule price o povredi sto je prica za malu decu
Korisnikov avatar
newnowapv
Postovi: 589
Pridružio se: Ned Dec 06, 2009 4:05 pm
Lokacija: Telep

Re: Transferi

Post od newnowapv »

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... asvilijem/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kad pre?? :lol: :lol:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Niko ne spominje naseg bivseg igraca Luku Lukovica koji je sazreo kao igrac i puca od samopuzdanja!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Resavska skola novinarstva :greenbutt:

Je l' cita taj portal iko osim par slaninara?

@Ernesto
Pisao ja o njemu pre mesec-dva, kad sam spomenuo i Deletica, koji rastura u grckoj Superligi, ali mislim da smo na toj poziciji popunjeni, pogotovo ako dodje jos i Gojko, kako je neko spomenuo pre nego sto se buta oglasila.

Voleo bih da dovedemo Igora Zlatanovica iz Radnika. Decko je iskidao sezonu. On na levom krilu, Eze na desnom, Gajic u spicu i kidanje. :)
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

ernesto napisao:Niko ne spominje naseg bivseg igraca Luku Lukovica koji je sazreo kao igrac i puca od samopuzdanja!
I meni se cini da je puno napredovao u Palanci, gledajuci ga u tv prenosima i u video izvestajima sa utakmica.
Palancani - komentar?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Žurnal piše da je i Meda novi igrač Zvezde...

Očigledno da ili našu decu baš briga za te neke principe ili smo mi izgubljeni u vremenu kada očekujemo od njih da ne idu u blizance, pogotovo u ovog crvenog koji mi se sve više gadi iz dana u dan.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

gospodinFKV napisao: Voleo bih da dovedemo Igora Zlatanovica iz Radnika. Decko je iskidao sezonu. On na levom krilu, Eze na desnom, Gajic u spicu i kidanje. :)

Slažem se za Zlatanovića, a i za Lukovića.

Lično bih voleo i ovog Đuručina iz Spartaka. Dečko se pokazao kao odlična zamena za Ivanovića.

A prošle sezone je za Bečej u trećoj ligi dao 20 golova više nego što je utakmica odigrao.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Nemojte se pecati, ljudi, naslov je sugestivan, dok u vesti pise da je samo poslata ponuda. :)
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Prelazni rok traje od 18.6. do 31.8.

Čekamo turbulentno leto :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/6390 ... niverzalac" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne mogu da poverujem u ovakve vesti kada se radi o jedno 10 fudbalera. Meda je svakako u toj listi medju prvima... Meda, Brka, Kacar, Ivanic..
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ne treba se tu mnogo strecari, pred svaki prelazni rok blizanci dovode nase igrace.
Citam partizani dogovoruli sa Nikolicem. Sasvim ocekivano, kad mi nismo to uradili zimus. Zato mi i nije jasno zasto nismo razigravali Gajica? Sta smo cekali?
Ovo sa Merebom mi vise izgleda kao pusta zelja, nego mogucnost.
Za Djuricina mislim da je dobra opcija. Golubove vec cerupaju blizanci, pa ne osecam neku moralnu solidarnost Vose u tom pogledu, jer nesto se ne bune kad im ovi odvode igrace. Nisu povratili imidz Kluba, kojeg su davno izgubili, kao deo subotickog lokalnog miljea. Marinci pokusavaju nesto na tom planu, ali ne vidi se podrska uprave.
Ja bih voleo da vidim Cecarica u Vosi, pre Glavcica. Medjutim, Glavcic i Simura su velike radilice i bili bi nam ozbiljna pojacanja.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori