Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Možda Perić za razliku od Kordića nije želeo da se zadovolji da i dalje bude drugi ili treći golman.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Možda Perić za razliku od Kordića nije želeo da se zadovolji da i dalje bude drugi ili treći golman.
Treći. Vodili smo tu raspravu već ovde. Rockov je defakto broj 1, Kordić ima leđa al niko nije lud da više skloni Rockova, Perić je broj 3.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Eto. Golman koji je kod nas treći u većini klubova u Srbiji bi bio prvi. Pa nije ni on lud više.

Nije po meni toliki problem što je otišao, već što za njega nismo uzeli ni dinar. S obzirom koliko nas je igrača napustilo i kako smo ih se lako odrekli, da smo u proseku za svakog uzeli barem 100 000 evra mi se sada ne bi smo glupirali sa ovim amaterima koje imamo na probi.
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Karlsson napisao:Eto. Golman koji je kod nas treći u većini klubova u Srbiji bi bio prvi. Pa nije ni on lud više.

Nije po meni toliki problem što je otišao, već što za njega nismo uzeli ni dinar. S obzirom koliko nas je igrača napustilo i kako smo ih se lako odrekli, da smo u proseku za svakog uzeli barem 100 000 evra mi se sada ne bi smo glupirali sa ovim amaterima koje imamo na probi.
Ima se moze se. Koliko ono Vukovic potrazuje za Sergeja, 20 miliona? :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Је ли само мени као лаику чудна та политика да се играч доведе а онда му се не да прилика... никад?
Brane
Postovi: 517
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:18 am
Lokacija: Otava, Kanada

Re: Transferi

Post od Brane »

Nije zvanicna utakmica jedino mesto gde igraci treba da dobiju priliku. Pa trener radi sa njima 5 puta nedeljno. Sasvim dovoljno da stekne utisak o svakom igracu. Ako ga igrac iznenadi na utakmici (prijatno ili neprijatno) to je do trenera I njegove procene. Ovaj Burekovic, deluje mi da je doveden I da mu je pruzena sansa da se nametne. Pripreme, treninzi, prijateljske, pa i na pozajmici. Nije zadovoljio, voljno. Ne vidim sta bi promenilo da je odigrao neku zvanicnu utakmicu? Naucio bi da igra na njoj? iznenadio trenera?

Mene vise brine ono oko Maslaca. Medju igracima slicnog kvaliteta, 'domaci' igraci moraju imati prednost.
Bane
Postovi: 83
Pridružio se: Sub Dec 31, 2011 12:50 pm

Re: Transferi

Post od Bane »

Ko je taj Bubalo?Jel to onaj što je odigrao jednu dobru polusezonu u Kuli?
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Brane napisao:Nije zvanicna utakmica jedino mesto gde igraci treba da dobiju priliku. Pa trener radi sa njima 5 puta nedeljno. Sasvim dovoljno da stekne utisak o svakom igracu. Ako ga igrac iznenadi na utakmici (prijatno ili neprijatno) to je do trenera I njegove procene. Ovaj Burekovic, deluje mi da je doveden I da mu je pruzena sansa da se nametne. Pripreme, treninzi, prijateljske, pa i na pozajmici. Nije zadovoljio, voljno. Ne vidim sta bi promenilo da je odigrao neku zvanicnu utakmicu? Naucio bi da igra na njoj? iznenadio trenera?

Mene vise brine ono oko Maslaca. Medju igracima slicnog kvaliteta, 'domaci' igraci moraju imati prednost.
Odlicno su maheri iz naseg kluba procenili prvog strelca slovenacke lige. (I ne samo njega, lako bismo da je jedini.)

Zvanicna utakmica ima utoliko pogodnost sto je prati publika i tu nema lazi nema prevare. Ako igraca ne puste pred publiku mogu da pricaju svakakve bajke ("svako ko ga je 5 minuta gledao vidi da on nema veze sa fudbalom") ali na terenu se sve vidi.

A ja odavno vise nikome u klubu ne verujem ni kad kazu da je trava zelena dok svojim ocima ne vidim.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Radoslav Batak napisao:- Bubalo je postigao gol, ali on duže vreme nije igrao i potrebne su mu utakmice da se vrati na fizičkom planu, a njegovi fudbalski kvaliteti su mi od ranije poznati. O njemu sam već razgovarao sa predsednikom i njegov dolazak je praktično gotova stvar, a što se tiče Davinjija, vidi se da je prošao tu francusku školu i igrao za sve njihove reprezentacije do 20. godine. Vidi se da zna, ali i kod njega je problem ta fizička sprema, pa ćemo videti šta će se dešavati u narednom periodu – rekao je Batak.
Romen Davinji:
https://www.transfermarkt.co.uk/romain- ... ler/157488" onclick="window.open(this.href);return false;

Od podataka koji za prvu ruku mogu da se nadju, od ucinka se istice 22 minuta u 4 utakmice belgijske druge lige, i nekih 55-60 minuta u tri utakmice druge kiparske lige. Bez golova. Igrao za mladje francuske selekcije, najdalje je dogurao do u20, a najvise je igrao za u16.

To se moze pogledati ovde: https://www.fff.fr/equipes-de-france/to ... in-davigny" onclick="window.open(this.href);return false;



Milan Bubalo:
https://en.wikipedia.org/wiki/Milan_Bubalo" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.transfermarkt.co.uk/milan-b ... eler/92322" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedan interesantan link za naseg novog Kanidju :)

https://www.instagram.com/caniggia_claudio/?hl=en" onclick="window.open(this.href);return false;

Deluje kao ultra bolid. Samim tim, na pravom je mestu. I pravi je izbor.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Gledao sam malo statistiku i klipove tog Bubala. Za naše uslove veoma dobro pojačanje.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Pera Centar »

Sipaticni Bubalo je navijac crvenog go...
https://www.instagram.com/p/BE9B6JTEMvV/" onclick="window.open(this.href);return false;

Desavanja u klubu mi mnopgo lice na na 1979tu i pokusaj Huga Rusevljanina da ispuni svoj zavet da ce unistiti Vojvodinu.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post od lexa »

Lose je ovo, nemarno, bezidejno.
Imao novac ili ne, prelazni rok se priprema mnogo ranije. Mi nemamo ni plan A, a kamoli plan B.

Istina da je prelazni rok mnogo tezi ekipama koje kvalifikacije pocinju od prvog pretkola ali nimalo
nisam zadovoljan. Ostaje nam da molimo Boga da izvucemo neke amatere u prvom pretkolu cisto da
malo kupimo vreme za dovodjenjeg nekih znacajnijih pojacanja.

Nego, pitanje za upucnije.
15.06. moramo prijaviti ekipu (tj. igrace) za LE. Da li lista prijavljenih igraca vredi samo za prvo pretkolo
ili je konacna i za drugo? Tj. da li mozemo naknadno prijaviti nove igrace za drugo pretkolo?
Zreb je 19. juna za prvo i drugo pretkolo pa me to malo buni.
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Transferi

Post od Борчевац »

http://mondo.ba/a740794/Sport/Fudbal/Sr ... vezda.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако ваша управа чита овај форум и ако им је стало до Воше нека доведу Бабића,тај момак навија за Борац и поштује Вошу и навијаче,тако да сам сигуран ако би га позвали из управе Воше да би прије дошао код вас него код њих,ово им је прилика.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post od lexa »

Борчевац napisao:http://mondo.ba/a740794/Sport/Fudbal/Sr ... vezda.html
Ако ваша управа чита овај форум и ако им је стало до Воше нека доведу Бабића,тај момак навија за Борац и поштује Вошу и навијаче,тако да сам сигуран ако би га позвали из управе Воше да би прије дошао код вас него код њих,ово им је прилика.
Brate, nema tu emocija.
Svaka cast Babicu ali ja sam ubedjen da BG blizanci imaju prednost.

Nama ostaje da dovodimo neke anonimuse pa od njih pravimo nesto...
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Mahir Karic zavrsio u bratskom Borcu,Babic bi nam legao ko budali samar makar i na pozajmicu al to su pusti snovi.
Odgovori