Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Mislim da smo najtanji na centralnom(Jovancic odlazi) i defanzivnom veznom(Vukasovic ostaje). Sa jacanjem te dve pozicije imacemo ozbiljniju odbranu, pa ce manje duvati pozadi.
Uprava i sd su na potezu, treba da obezbedi treneru igrace koji mu trebaju, ali nek uce na greskama prethodnika i ne ispunjavaju mu svaku zelju(citaj Trujic, Knezevic, Micic, Gavric, Miletic, mozda ima jos neko :mrgreen: ).
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Koliko vidim lik se nije pošteno naigrao ni u Crnoj Gori, a takvih smo se nakupili u poslednje 2,3 godine.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Вероватно се нико неће сложити са мном, али ја бих вратио Вука Митошевића. Не кажем да је бог зна шта, али је бољи од Вукасовића, а и фудбалски поткованији од многих који тренутно играју за Вошу.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Душан napisao:Вероватно се нико неће сложити са мном, али ја бих вратио Вука Митошевића. Не кажем да је бог зна шта, али је бољи од Вукасовића, а и фудбалски поткованији од многих који тренутно играју за Вошу.
Ja bih otišao dalje i zavapio pored Mitoševića i za Makarićem i Lukom Lukovićem.

Ako se ratosiljamo raznih Vujanovića i uspemo da udomimo Vukasovića, uz ovu trojicu sredina bi nam bila i više nego rešena.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Mitošević bio bio odlična zamena za Jovančića.
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Slazem se za Vuka, momak je bespotrebno odbacen iako nije bio losiji od konkurencije. Plus, momak je izuzetno kulturan i saigraci su ga voleli i postovali.
Ima veliko srce na terenu plus mu kuca za Vojvodinu. Za mene - dosta!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Po mom ukusu su pre svih Vukanovic i Uros Djeric(Napredak),Lazar Arsic (Radnicki Nis),Kyeremeh (Radnik),Georgijevic (Vozdovac) Shimura i Nikolic (Spartak) Dupovac (Cacak) i Zlatanovic (Radnik) :mafia:
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ja da mogu da biram doveo bih Lutovca iz Rada.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Јел зна неко какав је овај мали Вучић :mrgreen: из Земуна. Видим да га сви хвале, а леви бек нам је неопходан. Млади репрезентативац има 21 годину, колико је реално да дође. Затим, ступио бих у контакт са Качерем. Када му истиче уговор, Гојко већ има 30 година, и тешко да ће наћи бољи клуб од Аугзбурга.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Vojo nismo u pozicji da placamo obestecenje.
Djeric je letos odbio da dodje kod nas....
Sad za njega i Vuksanovica traze klubovi iz inostranstva!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Besmisleni predlozi. Igrači koje možemo da priuštimo su oni koji su iz banana klubova. Dakle, Bačka, Zemun, Javor, Mačva, prvoligaši i niže. Ostale zaboraviti što pre. Kakav Radnički Niš, Napredak i Spartak, Rad pa čak i Surdulica...

Perić/Ilić - Hrubik, novi levi centarhalf, Veselinović, Lazarević - Mitošević, Makarić/Luković - Subotić, Mesarović/Zličić, novo desno krilo - novi špic.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
afroditi
Postovi: 45
Pridružio se: Sub Sep 03, 2016 12:53 pm

Re: Transferi

Post od afroditi »

Vosa je sve napisao:ne mozemo i ne smemo se pojacavati s youtube snimaka ... to nije ozbiljan klub
Možda... A možda i ne ako se ukaže novi Džon Meri kom ćemo ovog puta dati šansu?
Stexman napisao:Slazem se za Vuka, momak je bespotrebno odbacen iako nije bio losiji od konkurencije. Plus, momak je izuzetno kulturan i saigraci su ga voleli i postovali.
Ima veliko srce na terenu plus mu kuca za Vojvodinu. Za mene - dosta!
Upravo tako.

A što se Vukasovića tiče, moram da kažem da je u Lalatovićevo vreme sasvim korektno igrao. Dakle, zna on fudbal da igra, a dobro znam i da je dobar momak. Možda pod Stolicom opet zaigra kako treba. Iskreno se nadam tome.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Rabba napisao:Besmisleni predlozi. Igrači koje možemo da priuštimo su oni koji su iz banana klubova. Dakle, Bačka, Zemun, Javor, Mačva, prvoligaši i niže. Ostale zaboraviti što pre. Kakav Radnički Niš, Napredak i Spartak, Rad pa čak i Surdulica...

Perić/Ilić - Hrubik, novi levi centarhalf, Veselinović, Lazarević - Mitošević, Makarić/Luković - Subotić, Mesarović/Zličić, novo desno krilo - novi špic.
Нема везе, нека свако да свој предлог, а на управи је да види шта и како.
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Transferi

Post od lazarr »

Za one sa bujnom maštom......
Džon Meri je u Novom Sadu skoro svaki slobodan dan. Ima devojku iz NS sa kojom je u vezi još iz dana kada je bio kod nas. Ona je sada trudna i čekaju dete....
Dalje prepustite svojoj mašti.... Da li se neke greške u životu mogu popraviti?
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Rabba napisao:Besmisleni predlozi. Igrači koje možemo da priuštimo su oni koji su iz banana klubova. Dakle, Bačka, Zemun, Javor, Mačva, prvoligaši i niže. Ostale zaboraviti što pre. Kakav Radnički Niš, Napredak i Spartak, Rad pa čak i Surdulica...
mislim da gresis. Vojvodina je institucija,i samo par meseci da krene zdrava prica eto nama opet igraca i sa i bez obestecenja,veliki smo mi mamac.... samo treba da postanemo zdrava sredina
ernesto napisao:Vojo nismo u pozicji da placamo obestecenje.
Onda Djuro Zec :mafia: :mrgreen:
Slika
Odgovori