Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Tesko, al bih voleo, bez obzira na epizodu s parmezanom...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Slucajno naleteh...

http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super ... um=160x300" onclick="window.open(this.href);return false;
Slika
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Srećna nova godina svima, izašao je i prvi "fudbal" u 2018, novih informacija o nama za sada nema.

EDIT:

Još jedna vest o nama iz susedstva:

http://cg-fudbal.com/fles-crnogorac-ostaje-u-vojvodini/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

ernesto napisao:Lutovca trazi Pescara,th Zeman!
Rad ce za njega traziti sigurno pola miliona e.
Bondarenko je realnija opcija ipak igra drugu ligu.

Ako imamo novac ne vidim zašto ne bi dali i tih 500 000. Dečko već dve sezone igra sjajno, u mladoj reprezentaciji je odlično iskoristio šansu. Verujem da bi ga prodali za veći novac od tih 500 000.

EDIT: S obzirom kakvi su anonimusi i poluigrači prolazili kroz naš Klub u poslednjih par godina Kalezić me je pozitivno iznenadio to malo što sam ga gledao.

Mada ne bih ja više u budućnosti eksperimentisao sa tim likovima iz crnogorskih seoskih liga.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:
ernesto napisao:Lutovca trazi Pescara,th Zeman!
Rad ce za njega traziti sigurno pola miliona e.
Bondarenko je realnija opcija ipak igra drugu ligu.

Ako imamo novac ne vidim zašto ne bi dali i tih 500 000. Dečko već dve sezone igra sjajno, u mladoj reprezentaciji je odlično iskoristio šansu. Verujem da bi ga prodali za veći novac od tih 500 000.

EDIT: S obzirom kakvi su anonimusi i poluigrači prolazili kroz naš Klub u poslednjih par godina Kalezić me je pozitivno iznenadio to malo što sam ga gledao.

Mada ne bih ja više u budućnosti eksperimentisao sa tim likovima iz crnogorskih seoskih liga.
U dugu smo 7.5 miliona evra, minimum. Dogovorili smo sa poveriocima da se još malo strpe. A pazarićemo za 500.000? Nemoj Karlssone, molim te, ovo licitiranje sa nerealnostima je stvarno postalo previše.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Pa ako pisemo da bi nam trebao Jagos Vukovic, sto ne bismo platili i tih pola miliona Radu za Lutovca :mrgreen: Kada je bal...
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Kažem to u slučaju da se proda Veselinović za tu veliku sumu, a ne bi mi platili Lutovca sve odjednom. Mislim da bi on bio velika investicija za budućnost, ali dobro.

Sam Bajatović je rekao da će se odvojiti novac i za kupovinu igrača. Barem sam ja tako razumeo.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

To smo mi , iz jedne krajnosti u drugu.Da dovodimo igraca od 500.000e :) A dug cemo otpisati
A Bajat je Deda Mraz da sve poplaca,al smo poleteli
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Pa čekaj ako je dug toliki problem zašto su produžili ugovor sa Rockovim umesto da su ga prodali? Zašto govore da Veselinovića nećemo skoro prodati iako je najtraženiji naš igrač?
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:Pa čekaj ako je dug toliki problem zašto su produžili ugovor sa Rockovim umesto da su ga prodali? Zašto govore da Veselinovića nećemo skoro prodati iako je najtraženiji naš igrač?
Koliko sam razumeo, Veselinovića nećemo prodati OSIM ukoliko ne dođe neka bezobrazna svota, koja bi nam dupe pomerila. Ukoliko su ove cifre vezane za Lokomotivu tačne, mislim da bi samo blesav mogao da odbije takvu ponudu. Ukoliko nam pak i dođe tih 2+ miliona, treba se fokusirati da se manji deo para potroši na dovođenje igrača, maks 10%, za 2-3 igrača iz naše lige, a ostatak uložiti na saniranje dugova. I pokušavati proizvoditi mlade igrače, a ne na šlepere dovoditi poluproizvode i vegetirati u polusnu. Ako za 5 godina ne možemo da saniramo 7.5 miliona dugova + 7.5 miliona potrebnih za funkcionisanje tih pet godina, onda ničem ne služimo... Ajde da kažemo, 2 miliona za Veselinovića. Ajde da kažemo milion(možda i malo više?) za Rockova. Ajde da se nadamo da bi nam moglo stići tih 3 miliona za Sergeja. To je već 6. Onda nam fali još 9. Hajde da vidimo da prvo isplaniramo kako da dođemo do tih 9. Kad stigne zelena grana, lako će se onda trošiti... Ako neko misli da ne možemo tek tako do tih 9 miliona, pitanje, ko je znao za Ranka Veselinovića na početku sezone?

EDIT: I još jedna činjenica koju svi zaboravljamo. Sad se treba provozati na talasu zvanom Sergej Milinković-Savić. Znate gde je ponikao, dragi klubovi?
Poslednja izmena od Rabba u Sre Jan 03, 2018 7:28 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Slazem se sa Karlssonom iako ste i vi u pravu, ali ne moze i ne sme igracki kadar da trpi zbog duga, Vojvodini izlet po Evropi mora da bude imperativ, izmedju ostalog da kane i tih u najgorem slucaju 300k eura, a videli smo kako nam se prelazni rok bez (racionalnih) ulaganja obija o glavu, osmi na tabeli i nikad losiji plasman u poslednjih x godina.

Medjutim cak i u slucaju da imamo da odvojimo 500k za Lutovca ne verujem da bi on izabrao nas pre nego inostranstvo tako da ako se vec izdvaja novac nek to budu neke realnije opcije a ako je ponuda Lokomotive stvarno 2,2m + 25 procenata od naredne prodaje o tome bi se dobro trebalo razmisliti :!: :!: :!:
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

Klub za Ranka trazi 3 mil za rockova 2 mil
Konacno malo ozbiljnosti, mnogo igraca smo pustili ispod cene ... treba ih sacuvati do leta ako budemo dobro odigrali u evropi te pare dobijamo
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

salefkv napisao:Vojvodini izlet po Evropi mora da bude imperativ
Jedini imperativ nama mora da bude stabilizacija kluba. Izlazak u Evropu bi trebalo da dođe kao logična posledica pametnog poslovanja. Videli smo u prethodnim sezonama kako izgleda imperativ igranja u Evropi. Tačnije, sad gledamo rezultate.

Što se tiče Kalezića, mišljenja sam da bi igrači iz Crne Gore i Bosne morali da budu izrazito kvalitetni da bismo ih trpeli. Mene Kalezić nikako nije ubedio u to. Samim tim, ukoliko buta javlja tačne informacije oko odbijenog transfera u Šerif za pola miliona, prvi minus.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Ako se (jos) ne zna koga cemo dovesti, da li se zna koga zelimo zadrzati?
Sto se Kalezica tice ne mozemo doneti pouzdan zakljucak, ali mi se cini da ga treba zadrzati. Ima nekog ,,stofa" od kojeg se moze nesto skrojiti.
Da li Kojasevic odlazi svojom voljom ili voljom Kluba?
Takodje, cudno mi je da sa Jovancicem nismo produzili ugovor, bar malo, da bi kanula neka stotina?
Da li on to nije hteo ili Klub nije nudio nista i ima spremnu zamenu? Sto se zamene kapitenske trake na ruci, ne sme biti dileme i u slucaju da Jovancic ostane u Vosi.
Poslednja izmena od Turija u Sre Jan 03, 2018 8:31 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Nije više 7.5 miliona dug. Plaćeno je oko 1.5 miliona za skidanje blokade, a i sam Bajatović je rekao da je sada dug oko 6.

Što se Lutovca tiče, ne znam šta da kažem ukoliko bi izabrao osrednji klub iz Serije B pre Vojvodine. Ko jednom uđe u tu Seriju B teško iz nje izlazi.

S druge strane u Vojvodini bi stalno bio na oku selektoru mlade reprezentacije i kako igra u poslednje vreme verovatno će i ostati deo tima na EP.

Ali opet to je samo moja želja. Slažem se da je više nerealno nego realno, ali mislim da bi bio pametna investicija.

Dečko je po meni veći talenat od Nemanje Mihajlovića, a Partizan je lepe pare zaradio na Mihajloviću, iako je na kraju više sedeo na klupi nego što je igrao.
Odgovori