Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

NOVI SAD: Stadion na Detelinari, gledalaca 200, sudija Begić (Novi Pazar), strelci: Milovac u 19, Filipović u 49, Dunđerski u 71.

U nastavku domaći su preko Borivoja Filipovića povisili na 2:0, pre toga ga je dobro uposlio Pilipović.


...
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Post od Djumi »

Dejan napisao:NOVI SAD: Stadion na Detelinari, gledalaca 200, sudija Begić (Novi Pazar), strelci: Milovac u 19, Filipović u 49, Dunđerski u 71.

U nastavku domaći su preko Borivoja Filipovića povisili na 2:0, pre toga ga je dobro uposlio Pilipović.


...
Sva tri gola su bila izuzetno lepa :!:
Slika
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Mailman
Postovi: 58
Pridružio se: Sub Okt 15, 2005 12:10 pm
Lokacija: u ananansu na dnu mora

Post od Mailman »

Sastav Vojvodine za sezonu 2007/2008

1. Gianluigi Buffon
2. Robert Huth
3. Sol Campbel
4. Tomas Ujfalusi
5. Cafu
6. Milos Krasic
7. Pavel Nedved
8. Ruben Baraja
9. Gennaro Ivan Gattuso
10. Alberto Gilardino
11. Juan Sebastian Veron


Eeeeeeee ovaj novi Manager je cudo sveta!!
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8760
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Post od Radoye »

Mailman napisao:Sastav Vojvodine za sezonu 2007/2008

1. Gianluigi Buffon
2. Robert Huth
3. Sol Campbel
4. Tomas Ujfalusi
5. Cafu
6. Milos Krasic
7. Pavel Nedved
8. Ruben Baraja
9. Gennaro Ivan Gattuso
10. Alberto Gilardino
11. Juan Sebastian Veron


Eeeeeeee ovaj novi Manager je cudo sveta!!
Otkud ti novaca???
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Slika
Drzite se prave teme :!:
van der iV a.k.a Totti
Postovi: 635
Pridružio se: Ned Jan 23, 2005 11:04 am
Lokacija: Point Place

Post od van der iV a.k.a Totti »

Mailman wrote:
Sastav Vojvodine za sezonu 2007/2008

1. Gianluigi Buffon
2. Robert Huth
3. Sol Campbel
4. Tomas Ujfalusi
5. Cafu
6. Milos Krasic
7. Pavel Nedved
8. Ruben Baraja
9. Gennaro Ivan Gattuso
10. Alberto Gilardino
11. Juan Sebastian Veron


Eeeeeeee ovaj novi Manager je cudo sveta!!


Otkud ti novaca???
To je stara fora!Istovremeno vodis sve najbogatije klubove sveta pa tako npr.Kahrimana prodas Chelsea-u za 70 mil.eura,M.Jovanovica Juve-u za 50 mil.eura,Petkovica Barsi za 60 mil.eura,Krasica Bayern-u za 40 mil.eura(ti naravno prihvatas sve ove nebuloze jer skupljas pare),a onda das otkaz u svim klubovima sem u Vosi,a ostalo ce ti se kazati samo...
Samo sumnjam da si ovako rano pokupio ovakve igrace,mnogi od njih su tu jos mladi.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Mailman
Postovi: 58
Pridružio se: Sub Okt 15, 2005 12:10 pm
Lokacija: u ananansu na dnu mora

Post od Mailman »

Da stvarno nije bilo smisla sa moje strane da napravim onakav sastav. Naravno sve je to zezanje i trebalo bi se vratiti temi. Trenutno nisam u prilici da pratim natpise po novinama oko transfera, jedini izvor takvih informacija mi je ovaj forum, ali valjda ce se vec jednom neko opasuljiti i dovesti nekog ko iole valja i ko zasluzuje da nosi dres Vojvodine. Sad naravno ne bi trebali da ocekujemo bog zna kakva pojacanja ali bar nek budu borbeni i istrajnu i tome sto rade i da im se u startu stavi do znaja gde su dosli. Da su dosli u klub koji je osnovan davne 1914, klub koji ima renome i tradiciju, a ne u prolaznu stanicu ka BG blizancima.
Korisnikov avatar
budababa
Postovi: 4004
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 9:51 pm
Lokacija: Liman 3

Post od budababa »

Pa jel' se zna kada pocinje, a kada se zavrsava prelazni rok?
Cause
Postovi: 458
Pridružio se: Pon Nov 28, 2005 11:27 pm
Lokacija: Kraljevo

Post od Cause »

Većina klubova ima pripreme krajem juna tako da bi bilo logično da se pre toga i završi prelazni rok. Da se vratim pitanju , stvarno ne znam.
" Dečko je pun zmajova! "
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

budababa napisao:Pa jel' se zna kada pocinje, a kada se zavrsava prelazni rok?
Počinje 19 06, a kad se završava ne znam.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Juce sam od druga cuo da je izasao jedan clanak u novinama "Sport" u kome pise da ce se Vosa dosta pojacati,kako mi je rekao za sada najzvucnija imena bi trebalo da budu Risto Lakic i Joca radivojevic...

Risto Lakic igra na poziciji desnog beka.Rodjen je u Podgorici(83) bio je u mladoj reprezentaciji,jedna od glavnih odlika mu je prodor po desnom boku ima veoma dobar centarsut...cigani su ga hteli u proslom prelaznom roku ali je Buducnost trazila dobro obestecenje...zaista bi bilo dobro ukoliko bi ga doveli...Mandic jeste borben...ali mislim da nam treba kvalitetnije i dugorocnije resenje na ovoj poziciji...

Jovan Radivojevic je rodjen u nasem Novom Sadu(82).Karijeru je poceo u Novom Sadu zatim prelazi u Hajduk(K)!Igra na poziciji ofanzivnog veznog moze i po desnom boku...pravi univerzalac u igri podjednako dobro koristi obe noge...Inace Joca se bio u par navrata javljao jos na onom starom klupskom forumu i izrazio je zelju da jednog dana zaigra za Vosu...
Anonimus
Postovi: 407
Pridružio se: Pet Maj 26, 2006 9:30 pm
Lokacija: Novi Sad

Post od Anonimus »

Dejan napisao:Juce sam od druga cuo da je izasao jedan clanak u novinama "Sport" u kome pise da ce se Vosa dosta pojacati,kako mi je rekao za sada najzvucnija imena bi trebalo da budu Risto Lakic i Joca radivojevic...

Risto Lakic igra na poziciji desnog beka.Rodjen je u Podgorici(83) bio je u mladoj reprezentaciji,jedna od glavnih odlika mu je prodor po desnom boku ima veoma dobar centarsut...cigani su ga hteli u proslom prelaznom roku ali je Buducnost trazila dobro obestecenje...zaista bi bilo dobro ukoliko bi ga doveli...Mandic jeste borben...ali mislim da nam treba kvalitetnije i dugorocnije resenje na ovoj poziciji...

Jovan Radivojevic je rodjen u nasem Novom Sadu(82).Karijeru je poceo u Novom Sadu zatim prelazi u Hajduk(K)!Igra na poziciji ofanzivnog veznog moze i po desnom boku...pravi univerzalac u igri podjednako dobro koristi obe noge...Inace Joca se bio u par navrata javljao jos na onom starom klupskom forumu i izrazio je zelju da jednog dana zaigra za Vosu...
Jos kad bi se ro ostvarilo.... Mada , ako Nastic ostane, onda nam Lakic nije neophodan.
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post od KoKanidja »

Jovan Radivojevic je poceo karijeru u Graficaru sa Sajmista (mislim da se to sad zove Ajaks), i ja sam igrao zajedno sa njim :D , kad sam imao otprilike 12-tak godina. A onda posto je bio odlican, presao je u Zvezdu sa Najlona :D :D :D , pa onda u Novi Sad. Eto. Dobar je mali. Treba nam.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Slika

Prezime: Radivojević
Ime: Jovan

Visina: 174 cm, težina 69 kg.
Mesto u timu: vezni.
Sportska biografija: karijeru počeo u FK ''Crvena Zvezda'' sa klise.
Kao pioniri prelazi u FK ''Novi Sad'' gde nastupa za sve selekcije u klubu, da bi kao omladinac sa 17 godina nastupao za prvi tim FK ''Novi Sad'' u drugoj sveznoj ligi Jugoslavije.
U zimskom prelaznom roku 2003.godine dolazi u FK ''Hajduk Rodić M&B'' iz Kule.
Sezona 2002/2003.godine nastupao na 16 utakmica i dobio 1 žuti karton.
Sezona 2003/2004.godine nastupao na 28 utakmica postigao 4 pogodka i dobio 4 žuta kartona.
Treneri: Momčilo Raičević, Ostojić Miloljub.


Inace uspeo sam da saznam da je Risto Lakic igrac menadzera Milana Calsana koji je i Zigicev menadzer...cena na ime obestecenja za Lakica se krece izmedju 300,000-350,000...ali je pitanje do kada ima vazeci ugovor sa Podgoricanima...Sada za to sam da se dovede ako klub otkupi ceo ugovor...ali ako se dovede sa npr.50% ugovora da pripada njegovom menadzeru namecalo bi se pitanje zbog cega je Kizito oteran iz kluba...
Korisnikov avatar
Dejan
Postovi: 3946
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 2:25 pm

Post od Dejan »

Slika

Datum i mesto rođenja: 03.07.1983.Podgorica.
Visina: 180 cm
Težina: 74 kg
Reprezentativna takmičenja: 3
Prethodni klubovi: Podmladak Budućnost Podgorica
Odgovori