Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Ne mogu da se setim kad su nam poslednji put zapravo i desno i levo krilo bili bas bas dobri. Alivodic je imao Abua levo, koji i nije bio krilo, pa je vecito bilo krpljenje. Da ne pricam o onim izletima s Bilbijom na levom krilu... :frown:

Posle toga ni Aca nije imao bas solidnog parnjaka, jer mu je na levom krilu bio Puska, silom prilika.

Sa Stanisavljevicem i Suboticem na krilima, moram priznati, malo sam se najezio. Subotic je brutalan inside forward. Kakav je gol danas dao u Subotici...ufff...pridodaj njima dvojici nekog krstenog napadaca, koji je brz i skocan (dajte nekog Afrikanca :beg: ) i eto opet saasvim pristojne napadacke linije.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Аливодић-Гаћиновић. Тад смо имали најбољи старт сезоне у историји. Са Веселиновићем у нападу. Волео бих да видим Ацу поново у дресу Воше, њехови слободњаци су били 90% голови. Треба реаговати брзо.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Treba hitno napuniti novcanik.
S praznim novcanikom ne moze nista pazariti.
Potrebno je da postane vidljivo da se Vojvodina konsolidovala.
Zasad se to ne primecuje.
Videcemo narednih dana da li ce rukovodstvo dodati gas? Brzo ce januar.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Aca je odusevljen sa Vojvodinom,kako je otisao iz nje to je sada za neki drugi put!
Najbitnije da je spreman da se vrati!
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

ernesto napisao:Aca je odusevljen sa Vojvodinom,kako je otisao iz nje to je sada za neki drugi put!
Najbitnije da je spreman da se vrati!
Da sam na njegovom mestu, cekao bih prvo u Spartaku da vidim sta bi mi uprava ostavila od tima. Ako bi prodali sve zivo, mislim da mu je veci izazov da dodje kod nas. Mi ionako krecemo od nule sada, tj. bolje reci iz minusa, a svakako smo atraktivniji po imenu od Suboticana.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Afriyie dao dva gola u prijateljskoj za pola sata igre u novom klubu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

ssnigd napisao:
ernesto napisao:Aca je odusevljen sa Vojvodinom,kako je otisao iz nje to je sada za neki drugi put!
Najbitnije da je spreman da se vrati!
Da sam na njegovom mestu, cekao bih prvo u Spartaku da vidim sta bi mi uprava ostavila od tima. Ako bi prodali sve zivo, mislim da mu je veci izazov da dodje kod nas. Mi ionako krecemo od nule sada, tj. bolje reci iz minusa, a svakako smo atraktivniji po imenu od Suboticana.
Ernesto misli na Stanisavljevića, a ti na Veselinovića izgleda.
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post od мализека »

Јел` то др Ћоми опет одбио цигане? :greenbutt:

Знам да је Бута, али добро звучи. :mrgreen:

http://www.butasport.rs/fudbal/veciti-u ... io-zvezdu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

MiSmoFKV! napisao:
ssnigd napisao:
ernesto napisao:Aca je odusevljen sa Vojvodinom,kako je otisao iz nje to je sada za neki drugi put!
Najbitnije da je spreman da se vrati!
Da sam na njegovom mestu, cekao bih prvo u Spartaku da vidim sta bi mi uprava ostavila od tima. Ako bi prodali sve zivo, mislim da mu je veci izazov da dodje kod nas. Mi ionako krecemo od nule sada, tj. bolje reci iz minusa, a svakako smo atraktivniji po imenu od Suboticana.
Ernesto misli na Stanisavljevića, a ti na Veselinovića izgleda.
Izgleda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Duboko se izvinjavam ☺
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
bob rock
Postovi: 11
Pridružio se: Uto Okt 24, 2017 10:38 pm

Re: Transferi

Post od bob rock »

Crnac može kod nas da zaigra jedino ako je crnogorac.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Kucnuo je čas da se deca Vojvodine koja su olako puštena vrate na Karađorđe, a ovi poluigrači koji su nas nastanili ovo leto zaborave.
Naravno, to su moje puste želje, pošto nam je klub opkoljen zlim ljudima.
Ali opet, ovo pišem samo da skrenem pažnju na to da razmislite i da nabrojite u sebi (svako će naći bar 5 igrača, siguran sam u to) koliko igrača koji su nas napustili, a ponikli su kod nas, i sada igraju u nekoj od domaćih liga imaju kvalitet za nas. Pod kvalitet za nas podrazumevam to da su vudno bolji od današnjih.
P.S. Aco, vrati se, da ponovo uživamo kod prekida! :lala:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Imaćemo definitivno klub koji ćemo pratiti u Meksiku. Juče je Murcielagos na svom twitter-u poželeo zvaničnu dobrodošlicu Renanu i Bempahu, a danas je i Afriyie objavljen.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Acu Stanisavljevoća obavezno dovesti, on kaže da ga još naši slepci nisu kontaktirali i da ima 2 ponude iz Srbije onda neka malo po ure i druga stvar šta mislite za Ćomija oće li ponovo reći kao onomad da će pre karijeru završiti nego preći u blzance :D.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9553
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

fare napisao:druga stvar šta mislite za Ćomija oće li ponovo reći kao onomad da će pre karijeru završiti nego preći u blzance :D.
Negde sam procitao da Ivanic gledao mec Cukarickog u sredu. Danas Vorkapic daje naznake da su radi da se Ivanic vrati u Srbiju :o
Jel moguce da se da ne moze nigde bolje da se proda?
Slika
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Dosao je da spasi Vojvodinu od ispadanja iz Lige, ali nije se dalo.
Kako godine brzo prolaze, a ljudi odlaze.
Trebalo bi staviti u spomenar ovu tuznu vest iz Dnevnika.
Nisam znao gde da je stavim u Aktuelnostima, pa mi je bilo ovde, nekako privremeno, najlogicnije. Bio je to transfer velikih nadanja da mozemo ostati u ligi. Pruzio je covek dobre partije u nasem dresu.
Saucesce porodici.
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/mem ... 15-12-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori