Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Pa evo ja lično bi bio zadovoljniji da je Rockov prodat za dobar novac i da je deo tog novca bude namenjen za dovođenje Medojevića.

Nije mi jasno od čega mi živimo ako nikoga ne prodajemo. Rockov je bio jedini projektovan za eventualno prodaju ove zime, a sada je očigledno da će ostati.

Nemojte da me shvatite pogrešno drago mi je što ostaje, jer je posle Stojkovića najbolji golman lige i što dečko razmišlja kako razmišlja.

Samo smatram da se njegovom prodajom moglo doći do većeg dobrog. Mali Marko Ilić je isto veliki talenat i ne sumnjam da bi kvalitetno zamenio Rockova.

Zaista me zanima odakle ovi naše vade taj silan novac pa možemo sebi da priuštimo ne samo da ne prodamo Rockova, već i da mu povisimo platu.

Deblokadu od 1.5 miliona evra da ne spominjem.

Jer moguće da se dodatno zadužujemo, pošto se previše oslanjamo na novac od Sergeja na leto?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Karlssone vijamo Evropu. Rockov je stozer ove ekipe i ima kontinuitet igara. Sada je nezvanicno drugi golman Lige, a uskoro ce biti prvi, pa ce i cena biti u skladu sa tim. Ima sansu i da bude pozvan u Reprezentaciju, pogotovo ako Vosa pocne da nize dobre rezultate.
Zao mi je Perica i Ilica, ali golman se tesko menja. Ilic je mlad i vreme radi za njega.
Vreme je da prestanemo da mi brinemo o finansijama Kluba. Za to je odgovorna Uprava. Moze Vosa da proda igraca i za 50 hiljada evra i za 5 miliona evra, isto je ako Klub nema nista od tih novaca. Dzabe se jedimo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

E moj prijatelju Turija, ti zaista veruješ da neko će neko iz Vojvodine biti u reprezentaciji pa makar to i zaslužio?

Rockov spada među top 5 srpskih golmana, ali mu je mana što ne igra za blizance nego za nas.

Šta reći kada Ivanić i Meleg kao kapiteni i nosioci igre Vojvodine nisu odigrali ni jedan jedini minut na EP za mlade?
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Medojevic se ne vraca,ne znam jel citate postove!
Nema nista od njega!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Mondo piše da je Bajatović rekao da će biti para i za kupovinu igrača

http://mondo.rs/a1068773/Sport/Fudbal/S ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

"Hvala na velikom dogovoru koji smo sklopili i prevashodno koji ide meni u korist, ali ipokazuje moju lojalnost klubu. Želim da ostavim trag ovde! Voleo bih da rušim tradiciju Vojvodine i da sizifovski posao kad smo blizu vrha, a ne dostignemo ga, mi dostignemo i ostvarimo. Vojvodina je potcenjen klub, koliko god govorili da je veliki, mogućnosti su mnogo veće i voleo bih da mojim prezimenom na leđima i grbom na grudima - to i postignemo", poručio je nadahnuti Rockov koji je nakon toga dobio aplauz članova uprave.

:cheers: Bravo momčino!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Ово треба поздравити. Хвала и Роцкову и управи! :cheers:

Надам се да је уговор "капитенски", односно довољно тежак са новчане стране.

Хајде сад да видимо следеће кораке управе. Битни су ми само они сланинарски потези. Столица је био катастрофално лош потез са те стране, али ајде да се надам да ћо то бити и последњи придошлица са штетним идентитетом (=гобљанско-циганлијским). Ако ће Бајатовић да купује, нек купује домаће.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Turija napisao:
Danilo napisao:Sad ce nasi da pljuju i sto je produzen ugovor Rockovu i sto je deblokiran racun.
Danilo, ne mogu da verujem sta si napisao. Zar ti se ne cini da je bas to ono sto kritikujes?
Ne postoji navijac Vojvodine koga nije odusevila ova vest.
Rockov je pravi izdanak FCVB na putu da postane istinska legenda Kluba.
:cheers:
Živi bili pa videli...
Rockov i Veselinovic moraju biti oslonci ekipe i velika stvar je sto su produzili ugovore.Na njima klub tek treba da zaradi i oko njih treba da napravi ekipu, kamo srece da je i Micin tu
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Stolica hoce Andriju Lukovica iz Vozdovca, zvezdino dete bez sanse u zvezdi,bio u Psv
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Danilo napisao:Stolica hoce Andriju Lukovica iz Vozdovca, zvezdino dete bez sanse u zvezdi,bio u Psv
Decko je dobar igrac, I nama bi legao kao budali samar.
Djumi neka me demantuje, ali cini mi se da je bas on pre godinu dana, plus minus, predlozio njega, Melega I Stepanova, da treba da dovedemo. Samo Andrija nije stigao kod nas, nego je zavrsio medj' ciganima.
Emile, svaka ti cast :!: Cini mi se da je on jedini slaninar u ekipi, sto je sramotno za klub.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Svaka čast Emilu za produženje ugovora, kao i za celokupno njegovo držanje i ponašanje od prvog dana u klubu. Majstore, pokazao si svima kako treba da izgleda odnos prema VELIKOM klubu što FKV jeste i biće!
Što se tiče reakcija na mogući dolaz Lukovića ili nekog drugog sličnog, stalnog prebrojavanja "krvnih zrnaca" u timu na temu slaninarstva i sličnog, moj je utisak da se tu vrlo često ide u neku krajnost koja nam ništa dobro ne donosi.
Sećam se dolaska Ožegovića i drame koja se ovde dizala oko toga a on je pokazao više nego korektan odnos prema klubu i čak je stekao ozbiljne simpatije prema Voši i NS u meri da je po povratku iz Kine bez rezerve hteo da ponovo dođe ali se to nije ostvarilo iz drugih razloga. Ako se takva stvar mogla desti s njim u Voši može i s drugima. A danas on kao "zakleti cigan" igra ni manje ni više za nego za crne i koliko vidim sasvim se lepo trudi tamo, što će reći da ima profesionalni odnos u prkos svim mogućim afinitetima. Ima i drugih sličnih primera, da ne pominjem Šestića itd. Važno je kako će se ponašati ako dođu kod nas, tu im treba zahtevati potpunu lojalnost i pun učinak, a ne stalno vaditi iz naftalina kad je ko šta od njih nekad izgovorio, slikao se ili šta već.
Eto neka mi neko kaže koliko je pravih cigana bilo u njihovom timu kad su osvojili kup šampiona i da li su oni ikada gubili vreme i energiju na takva prebrojavanja. Setimo se samo "rođenog cigana i delije" a uz to i nosioca Tuđmanovog ordena Prosinečkog.
Znači, razumem i podržavam svako protivljenje direktnom odlasku naših u blizance, ali s druge strane ako je neko s njihove strane spreman da obuče Vošin dres, da pri tome maximalno poštuje naš klub i pruži sve što može dokle god igra kod nas, ne vidim razloga da se osporava samo zato što je prošao nečiju omladinsku školu ili slično.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Problem sa Andrijom Lukovicem je taj sto je decko na pozajmici u Vozdovcu. Jedino ako od cigana dobije ciste papire, pa onda napusti i Vozdovac.
fare
Postovi: 2744
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Ljudi šta se dešava sa Melegom gde je on? :shock:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

fare napisao:Ljudi šta se dešava sa Melegom gde je on? :shock:
https://us.soccerway.com/players/dejan--meleg/189119/" onclick="window.open(this.href);return false;
Igra za mladi tim Kajzerija dok se ne zavrsi sudski spor!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

gospodinFKV napisao:Problem sa Andrijom Lukovicem je taj sto je decko na pozajmici u Vozdovcu. Jedino ako od cigana dobije ciste papire, pa onda napusti i Vozdovac.
Ljudi nema sanse da Lukovic dodje kod nas,ima ugovor sa ciganima(koji bi nas ucenjivali sa Veselinovicem)a i Vozdovac je u prednosti da ga otkupi! Nasa jedina sansa je Stolica,da ubedi samog igraca da dodje kod nas,ali tesko iskreno.
Odgovori