Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Adda Dzeziri je zvanicno napustio klub,razocaran sto nije dobio sansu...
A svi su ga hvalili,od Milana Belica pa sve do igraca!
Izmedju Jovanovica i Starlete nema razlke,jednom reciju CEPANKE.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Da li bi mi mogli da vratimo Dingu ili uzmemo na pozajmicu?
U Uralu se promenio trener i sada Dinga ne igra, a hteo bi da igra negde. Zvezda ga je trazila, ali ga Ural nece da proda, a gani nece na pozajmicu. Dok je bio predhodni trener odigrao je kaze 80% utakmica.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Turija,nema on obraza da se vrati kako nas samo izigrao!
E sad da li je menadzer kumovao tome ili neko drugi,ne znam!
Ali samo znam da je klub izgubio(kao i uvek).
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

Karlsson napisao:Jovanča odlazi za džabe, ništa na njemu nećemo zaraditi. Ivanića smo isto dosta čekali posle sjajnih partija, pa je na kraju ipak otišao samo za milion. U Zličića smo isto ulagali velike nade, pa sada nemože u nikad lošijoj Vojvodini da izbori status prvotimca.

Ko posle svega ima hrabrosti da sada na leto odbije ponudu od 2 miliona za Veselinovića i kaže pokušaćemo iduće leto da ga prodamo za 3?

Mi imamo ogroman dug koji treba što pre da skinemo. Dok to ne uradimo svaki prelazni rok ćemo dovoditi gomilu anonimusa iz naše druge lige i crnogorskih sela koji će da odigraju 5 utakmica za tim i posle godinu dana raskidati ugovore, a bolje napadače od Mihajlovića i Jovanovića možemo samo na Menadžeru da imamo.

Ok, nismo dobili više od milion za Ivanića ali ne vidim da je loše što je ostao duže, možda da malo više radimo na marketingu i brendingu kluba možda bismo više dobili. Realno u godinu gde imamo 7 trenera 3 uprave rezultat na ivici za play out ne može se ni očekivati da iko pleni igrom a pogotovo ne golobradi dečak.


A što bismo ga dali za 2 miliona, biće starter, mlad je, tek treba da uči i da se razvija, čisto sumnjam da će nazadovati. Ne vidim da zadrzavnjem ikoga u klubu a pogotovo ne njega koji je nas na 4 godine ista gubimo pa i da ga damo za 4 godine za tih 2 miliona opet bolje nego odma, po meni.
I treba da za svakog igrača koji ode mlad da bude bar 20% Vošin i da za svaki njegov transfer kasnije dobijamo %. Nešto kao što je Genk imao 50% SMS iako je transfer već bio realizovan pa su naknadno otkupili. Tako se prave dobri ugovori i misli na budućnost kluba.
Verovatno je to sa dugom tačno ali da li iko zna koliki je taj famozni dug!?


Sve uprave viču istu i ponavljaju dug je velik, blokada itd..A svake godine pola tima se proda, da ih prodajemo na kilo već bi skupili za taj dug. Mažu nam oči prevode žedne preko vode a pare u džep pa kud koji.
Evo sada prvi put imamo sponzore koji će kao da "grunu" pare u klub tu je i grad i "naftna platforma skupštine", oni su rekli da će da obezbede finansije da mirno funkcionišemo i da će u januaru izaći sa cifrom pa ajd da vidimo. Nadam se da bar 1 sezonu možemo da izguram sa trenerom i istom postavom. Pa nismo mi Javor majku mu j*bem !
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Ми смо једино Качара и Алексића продали за веће паре, ове све остале продаје су за тепсију рибе. Једино што скидам капу покојном Бати за продају Боскета у Севиљу за скоро 2 милиона, оно не би извео ни Худини. Па ми од продаје Сергеја нисмо добили ни 400 хиљада. Тадић је продат за 1,1 милион и то у последњи час, да се чекало још мало не би добили ни толико. А све остале трансфере не треба ни коментарисати.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

Душан napisao:Ми смо једино Качара и Алексића продали за веће паре, ове све остале продаје су за тепсију рибе. Једино што скидам капу покојном Бати за продају Боскета у Севиљу за скоро 2 милиона, оно не би извео ни Худини. Па ми од продаје Сергеја нисмо добили ни 400 хиљада. Тадић је продат за 1,1 милион и то у последњи час, да се чекало још мало не би добили ни толико. А све остале трансфере не треба ни коментарисати.
Vanja Milinkovic Savic je prodat za jako dobre novce.
Pa da se ne ljubimo!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ja sam čuo da smo mi od Mančestera dobijali 10 000 evra za svaku utakmicu koju je branio kod nas na pozajmici.

Ali valjda smo onda imali neke loše rezultate, primali često golove i on je tražio da ne brani više da ga ovi iz Mančestera ne bi šutnuli.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Prodali smo i Medu za solidne novce.
Samo Voša ! napisao:...
Slican post sam imao i ja pre koji mesec, gde sam rekao da treba da se radi na brendiranju, ali je takodje neko izrekao jednu vrlo bolnu istinu - sta mi trenutno imamo da reklamiramo? Skola nam je u losem stanju, treba prvo dooosta da radimo na stabilizaciji, pa tek onda da razmisljamo o reizgradnji Vose kao brenda.

Sto se Veselinovica, a i drugih transfera tice, mislim da tu ne sme i ne moze postojati ista filozofija. Veselinovic moze da uziva jos tri godine u Vosi, pa da ga prodamo za 3-4mil u teoriji, a moze i da se pojavi neko na kraju ove sezone i ponudi milion i po, a da mali kaze hocu da idem po svaku cenu. Klub u ovakvoj finansijskoj dubiozi ne moze da sebi da priusti u toj situaciji da kaze najtalentovanijem klincu u klubu ''ko te je*e, ili ces igrati ili ces trcati krugove oko terena''. Trenutno dogovor kucu gradi.

U idealnoj situaciji se mnogo vise pita klub, ali u realnosti nije bas tako. Ako se pojavi dobra ponuda od milion i po/dva, i ako mali hoce da ide, to treba prihvatiti, sto zbog zdravog prihoda, sto zbog cinjenice da sad bas ne mozemo da odbijamo takve ponude. :cheers:
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

http://www.mozzartsport.com/vesti/ko-ho ... ica/189264" onclick="window.open(this.href);return false;

Drakula reaguj ! On i Kačar bi bili melem na slaninarsku dušu posle svega što se desilo u poslednje vreme.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ko zna. Pre dve godine došli su Meleg i Malbašić.

Svakako i njemu i nama bi dobro došlo. Sigurna investicija za budućnost, plus bi imao sigurno mesto u prvih 1.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

http://mondo.rs/a1068727/Sport/Fudbal/D ... odini.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka cast!
Pa da se ne ljubimo!
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Sad ce nasi da pljuju i sto je produzen ugovor Rockovu i sto je deblokiran racun.
Stefke
Postovi: 324
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 10:50 am
Lokacija: Клиса

Re: Transferi

Post od Stefke »

Одлични потези за Роцкова и Веселиновића. Једноставна политика која мора дати резултате, ваљда ћемо се коначно опасуљити што се тиче тих уговора и стипендија за омладинце. Следећи добар потез би био решити питање тих играча који су остали, а није им место у клубу.

Што се тиче појачања, само бити опрезан и не гомилати играче. Значи не требају нам разне комбинације и полуиграчи, а такође се не сме више дозволити нови пропуст типа Џон Мери. Ја бих лично волео да видим Медојевића у клубу. Очекујем и нове клинце уз Веселиновића и Роцкова. Та политика наших клинаца се једноставно мора гурати, а добро је почело.
Пуна подршка Столици :cheers:
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Danilo napisao:Sad ce nasi da pljuju i sto je produzen ugovor Rockovu i sto je deblokiran racun.
Danilo, ne mogu da verujem sta si napisao. Zar ti se ne cini da je bas to ono sto kritikujes?
Ne postoji navijac Vojvodine koga nije odusevila ova vest.
Rockov je pravi izdanak FCVB na putu da postane istinska legenda Kluba.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Sad sam se cuo sa Medom,kaze da mozzart lupa gluposti ali planira da se vrati za 3-4 godine!
Odgovori