Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Dragojlo
Postovi: 692
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post od Dragojlo »

Mi kad bi se zaista opet dokopali Stanisavljevića, Vukovića Jagoša, Simona, Đurića, Envera i možda čak Kaluđera, to bi već veoma ličilo na ozbiljnu ekipu! (puste maštarije)....
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Simon vec par meseci trenira sa ekipom Buducnosti,sad se ceka Vermezovic da vidi da li Simon zadovoljava njegove ukuse!
Ljudi kakav Jagos,budite realni,decko ima 450,000 € u Olimpijakosu,koliko mi da mu ponudimo????
Kaludjer igra na Novom Zelandu i lepo mu ide!
Djuric batalo profesionalni fudbal.

Stanisavljevic je jedina realna opcija u ovom trenutku!
Junior
Postovi: 788
Pridružio se: Ned Apr 18, 2010 7:41 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Junior »

Kad smo kod bivših igrača... Šaleta je slobodan. :deal:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Junior napisao:Kad smo kod bivših igrača... Šaleta je slobodan. :deal:
http://mondo.rs/a1068164/Sport/Fudbal/P ... cnost.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na nasu srecu :cheers:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Vidim Bondarenko i dalje igra za Metalac i to standardno. Najskuplji je igrač po Transfermarktu u ekipi, a na leto mu ističe ugovor. Važno je napomenuti i da Metalac ima najbolju odbranu u Prvoj ligi.

Ako bi smo prodali Veselinovića na kraju sezone mogli bi njega da dovedemo kao zamenu.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Ne znam otkud ti to da prodajemo Veselinovica na leto,iz Uprave su rekli da ce graditi tim na njemu!
Ima ugovor jos 3,5 godine,logicnije da Rockov ode,posto imamo Perica i Ilica,koji cekaju svoju sansu!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -pojacanja" onclick="window.open(this.href);return false;
У разговору са новим шефом упознао сам се са његовим идејама око састава тима и игре коју, наравно у складу са профилом играча које буде имао на располагању, намерава да формира. Дошли смо и до неких конкретних планова, с тим што треба имати на уму да су у зимском прелазном року избор и маневарски простор на тржишту играча прилично скучени. Све је на папиру, а ускоро ћемо сести за сто са клупским руководством и размотрити како да се оно што је замишљено спроведе у дело. Шта је од тога реално, а шта у овом тренутку није – каже Саша Дракулић, спортски директор новосадског суперлигаша.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Jučerašnji "fudbal" nije doneo nikakve novine vezane za FKV.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

ernesto napisao:Ne znam otkud ti to da prodajemo Veselinovica na leto,iz Uprave su rekli da ce graditi tim na njemu!
Ima ugovor jos 3,5 godine,logicnije da Rockov ode,posto imamo Perica i Ilica,koji cekaju svoju sansu!

A šta ako kapne ponuda od 1.5 ili 2 miliona evra u međuvremenu? Možemo li sebi priuštiti da je odbijemo?

Jevtić je rekao da se za njega već interesuju neki strani klubovi.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

To sto su rekli da ce graditi tim na njemu ne znaci i da ce ostati jos bog zna koliko, kad se tim menja na svakih pola godine. :mrgreen: Voleo bih, ali kao sto sam i ja napisao pre par dana, decko ostaje u timu maksimalno jos sledecu sezonu. Ako klub zeli bilo sta da zaradi na njemu, ne sme da ceka previse sa prodajom, jer se odavde odavno ne izvoze igraci, vec talenat kao sirovina.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

To je samo pumpanje cena, znak da se traži ozbiljan novac za njega.

Isto i Lacio radi sa Sergejom, govore da nije na prodaju, da želi da ostane u klubu i da je srećan tamo što je i on sam potvrdio pa i agent mu.

A svi znamo da na leto najverovatnije odlazi.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Treba sacekati i videti sta ce biti sa Sergejom na leto,zasto prodavati Veselinovica na leto za 2 miliona,ako se ne mora!
Nekad treba rizikovati!
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

Prodati Veselinovića kao i ostale mlade je totalna glupost ! Bolje da ode Jovanča nego i jedan mlad fudbaler.
Nema smisla niti logike da prodajemo mlade za milion kada će već za godinu dana u to vreme biti bar duplo skuplji pogotovo ako se odigra par kola u Evropi "ne daj bože" grupa ovi lešinari iz Evrope bi nam pola tima uzeli. A mi kao i po običaju "moramo" da prodajemo igrače.
Ako rukovodstvo kluba ne može preko sponzora, ulaznica, šopa itd da obezbedi mirnu godinu sa po 1 prodajom maksimalno onda je problem u njima !
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Jovanča odlazi za džabe, ništa na njemu nećemo zaraditi. Ivanića smo isto dosta čekali posle sjajnih partija, pa je na kraju ipak otišao samo za milion. U Zličića smo isto ulagali velike nade, pa sada nemože u nikad lošijoj Vojvodini da izbori status prvotimca.

Ko posle svega ima hrabrosti da sada na leto odbije ponudu od 2 miliona za Veselinovića i kaže pokušaćemo iduće leto da ga prodamo za 3?

Mi imamo ogroman dug koji treba što pre da skinemo. Dok to ne uradimo svaki prelazni rok ćemo dovoditi gomilu anonimusa iz naše druge lige i crnogorskih sela koji će da odigraju 5 utakmica za tim i posle godinu dana raskidati ugovore, a bolje napadače od Mihajlovića i Jovanovića možemo samo na Menadžeru da imamo.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Karlsson napisao:...a bolje napadače od Mihajlovića i Jovanovića možemo samo na Menadžeru da imamo.
Jovanović je za Mihajlovića Mesi, lično... U ekipi su nam i Park(koji je doduše na pozajmici), Mirosavljev, Džeziri još nije zvanično otišao, pa čak i mlađi Zličić mislim da je špic, nek me neko ispravi, ako grešim. Imamo i mnoštvo ovih dečaka, mahom 2002. godište koji su bili registrovani, a igraju na poziciji špica. Zatim Kojašević bi mogao da izigrava Malbašića. Nije da nemamo. Samo nije ni da svima odgovara da baš najbolji igraju :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori