Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
vdn slaninar
Postovi: 985
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post od vdn slaninar »

Dobro je krenuo prelazni rok,treba naci dobrog napadaca.Jos ako se Sergej proda za bar 100 milki,eto para za pojacanja.Mogao bi i Radoja da promeni Seltu,mada njemu fali jedna bombasticna sezona da bi isao u bolji klub,i tu imamo 30%.
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post od CRD FCV »

ernesto napisao: Decko dobija 25 soma mesecno
Нисам знао да има тако јак уговор. У свако мслучају се мора уложити доста новца у играчки кадар, са играчима чије су плате до 1000 евра европу гледати нећемо.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Коначно је Дракулић убо и неког нативног Војвођанина! Ђуричин је рођени Зрењанинац. Добро нам дошао! :cheers:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

vdn slaninar napisao:Jos ako se Sergej proda za bar 100 milki,eto para za pojacanja.
Lazio je izgubio veceras od Intera u direktnom okrsaju za LS, tako da ce najverovatnije i prodati Sergeja. Ipak, mislim da je najbitnije da se te pare utope u dugove i delom u ozivljavanje omladinske skole. Svaki dinar koji uspemo da sacuvamo treba da ide u omladinsku skolu.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Izgleda jos jedan Spartanac kod nas , Arandjel Stojkovic .
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Kakve ovde ljudi pisu nebuloze, kao doveli smo Milojevica, on je sin trenera zvezde, pa je zato nepozeljan.

Podrzavam dolazak Milojevica ,decko ima 19 godina, ima pitencijal i na njemu ce klub za dve godine debelo zaraditi.

Kao i svake godine imamo problem sa napadacem i tesko je pronaci pravog.Mozda mi forumasi bar da pomognemo sa predlozima.

Po meni Matic iz Macve je najidealnije resenje,malo je u godinama , pa bi pored njega imao jos nekog mladjeg i Gajica
Korisnikov avatar
N13
Postovi: 1971
Pridružio se: Pet Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post od N13 »

Taj iz Macve je dobro domace resenje.

Ali po meni najidealnije resenje je neki Afrikanac sa izuzetnim fizickim i trkackim sposobnostima (snazan, brz!, skok, igra glavom... u prevodu - sve karakteristike Abu-a). Samo takav tip igraca u ovoj ligi ima ucinak, a i privlaci publiku.
Mislim da u Africkim ligama ima dosta takvih igraca... Trebalo bi kontaktirati nekog od nasih trenera koji rade tamo da nam predloze nekog. Vecina tih igraca bi i za male plate potpisali da igraju u Evropi.
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

Butasport piše da je Majnc poslao ponudu za Rockova.

Zna li neko detalje?
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Da li je Emil 100% u vladnistvu kluba? Nema nekih menadzera, fondova ili slicnih stvari?
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

Hajdin: Zvezda me ne pušta u Vojvodinu!

http://www.butasport.rs/fudbal/ekskluzi ... vojvodinu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

A Mogli prelazi ni manje, ni više nego u Đenovu.

Želim mu od srca svu sreću u karijeri, ali boli što nismo ni dinar uzeli za njega.

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... ine/295875" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Ne znam mene ovo sa Milojevićem juniorom jako podseća na ono sa Mariom Đurovskim gde će on u Vošu cigan ovo ono bla, bla bla a ako se ne varam postigao skroz ok uspeh u dresu Voše, pa neka tako bude i sa juniorom a plus toga dosta je i mlađi od Maria kad je došao kod nas :D.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ja nisam nešto oduševljen, ne samo zbog tate mu, nego i zbog toga što nama trebaju igrači koji će da prave razliku, a ne rezerve Čukaričkog.
Ali pošto vidim da većina hvali potez uprave neću više ni reč reći o dečku dok ga ne budem video.

Samo se nadam da će ga tata pustiti da igra protiv Zvezde kako treba.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Pa i nije nesto mnogo mladji. Mario je imao tipa 21 godinu.

@Danilo
Niko to nije rekao, samo je receno da ce se drugacije posmatrati, i smatram da ce morati vise da se dokazuje, pogotovo ako mu babo ostane u zvezdi u nekom narednom periodu, jer ako zablista kod nas, siguran sam da se cacin poziv odbiti nece, i da ce se ponoviti ono skuleticevo, koji je hteo ''peske do beograda da ide''. Kad u takvim okolnostima dodjes, treba opravdati ocekivanja navijaca, koja ce sigurno biti mnogo veca od tipa Djuricina. :lala:
CRD FCV
Postovi: 1457
Pridružio se: Pon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post od CRD FCV »

Karlsson napisao:A Mogli prelazi ni manje, ni više nego u Đenovu.

Želim mu od srca svu sreću u karijeri, ali boli što nismo ni dinar uzeli za njega.

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest" onclick="window.open(this.href);return false; ... ine/295875
А поднаслов - ђак црвене звезде.

Што се тиче играча без клубова, Драган Мрђа је један такав. А има и једна позната фаца - Љубиша Вукеља :mrgreen:

Да нам је нешто пара па да потпишемо Мирка Вучинића на једно 6 месеци, без клуба је готово годину дана. Био би атракција и по.
Odgovori