Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Jbte na koji fazon je Laza Veselinovic potpisao za Zemun???
Nema mi nikakve logike,stvarno ne kontam ...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sta je tu cudno? Igrao je u poslednjeplasiranom madjarskom klubu, dao jedan gol, ove godine puni 32, taman materijal za neki Zemun, i da se jos 2-3 sezone provuce po nekim Surdulicama, Macvama, i da zavrsi karijeru. To je, nazalost, karijera prosecnog srpskog fudbalera - kratak bljesak u domacem prvenstvu, predjes u malo jaci superligaski klub, odatle odradis solidan ugovor na istoku, vratis se na sezonu/dve/tri u neku od zemalja istocno od Berlinskog zida, i na kraju nazad u ovaj mulj. Ovde onda trckaras jos malo, dok ne zavrsis trenersku licencu, pa nastavljas zacarani krug, samo u trenerskim vodama, ili postanes menadzer pa te cela fudbalska Srbija zamrzi. :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Koliko sam ja obavesten Laza je preuzeo i FK Šajkaš iz Kovilja. Od skoro. Osim ako to nije neki drugi Laza koji je igrao za nas.
srkins
Posts: 1429
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

zelimo da dovedemo Palocevica na pozajmicu
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako Stolica moze da ga pogura, pa da ovaj ne izgleda kao mrtvo puvalo na terenu, super, on je dobar kreativac. Brine me cinjenica da nije bio standardan ni u drugoj portugalskoj... :?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Kad se realno sagleda situacija, dobro bi nam dosao Palocevic, ponajvise zbog cinjenice da smo jako tanki na toj poziciji. Poznaje klub i dobar deo igraca tako da mu nece trebati mnogo vremena da se uklopi, sto je nama itekako vazno.

Iskreno drugi tip igraca bih voleo da vidim na toj poziciji, ali to su pusti snovi.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1263
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Koje su prednosti Paločevića u odnosu na Zličića?
User avatar
salefkv
Posts: 594
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post by salefkv »

A koje su prednosti Zlicica u odnosu na Palocevica :?: :o
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:Koje su prednosti Paločevića u odnosu na Zličića?
Igra poluspica, sto Zlicic nije, za pocetak. Pored toga, moze da igra i na krilu. Kompletniji je igrac, a timu koji se bori za Evropu definitivno treba neko ko ce doneti boljitak momentalno. Da nemamo sanse za Evropu, ili da smo je vec izborili prakticno, onda bih skroz bio za Zlicica, da bi se decko konacno razvio, ali posto nemamo prava na gresku, moramo dovesti nekog ko ce broj gresaka svesti na minimum. Nek Zlicic uci uz njega, ali stoji i dalje da mu se treba pruziti krstena sansa.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Палочко је измислио фудбал за Зличића
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Paločević ako se vrati, mislim da me stadion neće videti neko vreme :) Što se tiče izmišljanja fudbala, nije ga izmislio ni za svoju mamu, a ne za Zličića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Rabba wrote:Paločević ako se vrati, mislim da me stadion neće videti neko vreme :) Što se tiče izmišljanja fudbala, nije ga izmislio ni za svoju mamu, a ne za Zličića.
Мали Зличић је промашио професију којом ће се бавити. Може слободно да батали фудбал као и онај Месаровић, Месаревић. А Палочевић није неки играч али је за обојицу свакако измислио фудбал.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Paločević bi svakako bio velika nadogradnja za ovaj tim posebno u napadu. Poslednju sezonu za nas je odigrao sasvim dobro i čak bio kapiten superligaške reprezentacije u Kataru ili gde već.

Kada bi doveli njega, Nikolića i četvrtog štopera (koji može da bude i neki anonimus, ali četvrti štoper nam je svakako potreban) to bi bilo odlično.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

U diskusiji Palocevic-Zlicic, ja bih Nikolića.
Momak ume i da kompenzira nedostatak kvaliteta u veznom redu.
Takodje, ume sam sebi da stvori sansu, a isto i saigracima.
Plus toga zeli u Vosu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 816
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Turija wrote:U diskusiji Palocevic-Zlicic, ja bih Nikolića.
Momak ume i da kompenzira nedostatak kvaliteta u veznom redu.
Takodje, ume sam sebi da stvori sansu, a isto i saigracima.
Plus toga zeli u Vosu.
Slazem se sa Turijom da je Nikolic za tim bolji i od Zlicica i Palocevica i mislim da bi on bio kruna prelaznog roka.

Sto se tice odluke Zlicic ili Palocevic:
1.Zlicic je skolovan igrac, Palocevic sigurno nije
2.Zlicic je mladji, ima bolji pregled igre i brze razmislja
3.Palocevic je jedan od najvecih usporivaca igre u poslednjih 30 godina u FKV, primi loptu korak nazad, pa okret...i nema napada
4.Palocevic je puno minuta potrosio u FKV, da bi mu se ponovo dala sansa

Za one koji pljuju Zlicica, rekao bih da nemaju pojma koliko je pogubno za mladog igraca da dobije sansu, pokaze da moze i onda ga neko bez objasnjenja gurne u stranu.
Zato bih ja voleo da vidim opciju nase postave gde ce Zlicic biti u prvih 11, umesto Mesarovica.
Post Reply