Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Pa nek dođe Paločević pa nek se Zličić bori sa njim za mesto u timu.

Ako ne može da se izbori sa igračem koji nije ni prvotimac u drugoj portugalskoj ligi onda zaista ne vidim razlog da ga zadržimo i u budućnosti.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9554
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

A u kom smislu Zlicic nije dobio sansu?
Slika
Korisnikov avatar
Willian
Postovi: 40
Pridružio se: Pon Avg 24, 2015 3:53 pm
Lokacija: Bulevar

Re: Transferi

Post od Willian »

Opet cu ponoviti od Zlicica nikad fudbaler za FK Vojvodinu nece biti, i da se samo nadovezem Palocevic nije neki ekstra kvalitetan veznjak ali za Zlicica je izmislio fudbal.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Zličić za koji dan puni 20 godina, igrao je za sve mlade selekcije Srbije po minimum 15 utakmica. Dečko je iškolovan na Boškovu! Da je dobijao šansu koliko svi ti Lalatovi balvani koje je dovukao, on bi danas vredeo miliione.

Molim poštovane kolege forumaše da više ne hejtuju momka koji je izmislio fudbal za sve te vaše Nikoliće, Radovanoviće, Putnikoviće i ostale nikad-čuo-zvezde, sve na čelu sa žuto(kljuni)m Stolicom. :evil:

Još ću vas podsećati u budućnosti na ove moje reči.

(Пих, колико сам се изнервирао, написао сам први пост латиницом у животу, мрзи ме сад да га пресловљавам :oops: )
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

21 godinu puni.
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Transferi

Post od naseljekolumbija »

Протомајсторе ја га уопште не хејтујем већ износим своје лично мишљење о њему као играчу. Добио је доста пута шансу са клупе да нешто уради и сваки пут није НИШТА урадио. Можда је он ишколован на Бошкову али као што неко каже од њега играч неће бити.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Pera Centar »

naseljekolumbija napisao:Протомајсторе ја га уопште не хејтујем већ износим своје лично мишљење о њему као играчу. Добио је доста пута шансу са клупе да нешто уради и сваки пут није НИШТА урадио. Можда је он ишколован на Бошкову али као што неко каже од њега играч неће бити.
Pogledaj:


https://www.youtube.com/watch?v=zhXGFN4QvyI" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=4TKu1mbjS-Y" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=6_6Z7JdgQEA" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Neka kaze ko sta hoce ali ja bolje resenje od Palocka trenutno ne vidim (ako je u onoj njegovoj formi u kojoj je gazio kod nas pre povrede ) iskusan zna da stane na loptu ima dobar prekid ,zadnji pas jos samo Stolica da ga natera da malo vise trci i top :cheers:
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Dzabe snimci, sem tog evrogola on stvarno nista nije uradio. Kod procene igraca snimci apsolutno nista ne znace dok god se ne izdvoji svaki kontakt sa loptom a ne samo najbolje, a pogotovo ne znace snimci iz omladinskih kategorija i Proletera.
Evo npr i sjajan gol naseg "golgetera" Mihajlovica za koji niko ne moze reci da nije majstorija, a svi znamo kakav je njegov ucinak na terenu: https://www.youtube.com/watch?v=Jab6sxe8kaI" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Na taj fazon možeš bukvalno za svakog fudbalera da napraviš video sa najboljim potezima. Svako od nas kad bi odigrao jednu sezonu bi mogao da sklepa video od 5 ili 6 minuta sa nekim dobrim pasovima, sa po kojim pretrčavanjem i userom od gola. Ali pitanje je gde smo bili ostalih 1500 ili 1600 ili koliko već minuta.

A i koliko vidim većina ovih snimaka je rađena dok je igrao u mlađim kategorijama, a to u seniorskom fudbalu baš i ne znači mnogo.

Ja zaista ne znam po čemu još da pamtim dečka osim po onom fenomenalnom golu na debiju.

Ja bih voleo da on ostane, da dobije više šansi nego jesenaci da me demantuje. I on i Mesarović. Ali ne znam kako. Doduše priznajem da nisam neki fudbalski ekspert, ali ono što sam ga gledao što uživo, što na ekranu nisam baš oduševljen.
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Karlsson napisao:21 godinu puni.
Добро, очигледно је да га малко идеализујем. Шта ћу, не навијам за реал :mrgreen:
naseljekolumbija napisao:Можда је он ишколован на Бошкову али као што неко каже од њега играч неће бити.
Биће.
Karlsson napisao:A i koliko vidim većina ovih snimaka je rađena dok je igrao u mlađim kategorijama, a to u seniorskom fudbalu baš i ne znači mnogo.
Значи баш много.
Почело је опасно да ме нервира то довлачење полуиграча који су ето у 25-ој коначно бриљирали чак три утакмице заредом у чувеној српској Суперлиги. А понајвише ме ужасава опште мишљење да треба још и да плаћамо обештећење за њих!? :frown:
Побогу људи, зар није економичније гурати наше клинце, поготово ове полукрштене полушпицеве, попут Зличића? Ако бар једног убодемо, дебело ће нам се исплатити.
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

Forum je postao prepoznatljiv po tome, sto mora uvek jedan igrac da bude dezurni krivac i da se hejtuje. Sada mi deluje da je to Lazar Zlicic. U omladincima, posebno na onom turniru u Stanisicima decko je pokazao vrhunski kvalitet, posle je doslo do zastoja. Tacno je da nije puno pokazao, ali isto tako je tacno da nije puno dobijao priliku u kontinuitetu. Pri tom, ovde ne mislim na par utakmica, pa posle da se skloni na isti broj, pa opet sve isto. Psihicki na jednu nezrelu osobu koja je sigurno neko ko ima samo 19, 20 godina to moze da utice dosta. Ali, takodje pokazuje stanje u klubu, kako se tako mladim licnostima i radi. Po meni, ako Zlicic poradi na defanzivi i duel igri, moze da postane igrac. Bez ta dva faktora u danasnjem fudbalu on nema sta da trazi.
Opet cu ponoviti, on meni obecava mnogo vise od Mesarovica i mora da dobija priliku pre njega.
Poslednja izmena od ssnigd u Pet Feb 02, 2018 9:33 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Протомајстор napisao:Почело је опасно да ме нервира то довлачење полуиграча који су ето у 25-ој коначно бриљирали чак три утакмице заредом у чувеној српској Суперлиги.
Tek sada je počelo? :)
Протомајстор napisao:Побогу људи, зар није економичније гурати наше клинце, поготово ове полукрштене полушпицеве, попут Зличића? Ако бар једног убодемо, дебело ће нам се исплатити.
Ovo i jeste suština. Ali smo mi spremni da sve bacimo u vodu zbog dva-tri polurezultata u pretkvalifikacijama za ligu evrope. Troškove jedino možemo srezati ako se fokusiramo na školu, a tim dopunjavamo igračima sa strane, a ne obrnuto. Ljudi, dočekali smo Jovančića i Malbašića, a nismo spremni da sačekamo naša dva deteta. I Lazaru i Mesaroviću TREBA cela sezona da budu jedan drugom konkurenti, da ih neko nauči zdravom rivalstvu da jedan drugog teraju da budu što bolji. Korist od toga može biti nemerljiva. Imaju 15 utakmica da se uigraju, plus bar još jedna utakmica u kupu(ili tri? Jer, kup je naš!). Ukoliko izbore Evropu, cena može da im ode u nebo, a napredak može da bude ogroman. Ali, ne, nama treba Paločević, koji je uspeo samo da nas nervira do iznemoglosti. Na pozajmicu. I da mu rezerva bude Avramovski. Koji je na pozajmici.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Avramovski je po meni svakako višak, došao Paločević ili ne. I Zličić i Mesarović bi morali ispred njega.
fare
Postovi: 2745
Pridružio se: Pet Apr 06, 2012 11:32 pm
Lokacija: LALIC

Re: Transferi

Post od fare »

Ovo sam procitao na komentarima u mondu Nemanja Nikolic je danas doputovao u hotel fudbalera Vojvodine i obavio je razgovor sa Stolicom i Drakulicem!. A ovo je o eventalnom povratku Palocka http://mondo.rs/a1078325/Sport/Fudbal/A ... MONDO.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori