Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Zurnal: "За Владимира Ђиласа интересују се српски суперлигаши, сазнајемо – најзаинтересованији је Спартак!
Суботичани преговарају с Војводином око продаје Немање Николића и уколико се затвори финансијска конструкција, у плави дрес Голубова ускочиће нападач Партизана, јесенас на уступању Телеоптику."
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Laza Veselinovic potpisaoA smRad(svake godine ostaju u ligi na jednu te istu foru,na polu sezonu dovedu 4-5 povratnika iz inostranstva i obezbede opstanak)!
Kontam da nemaju para za vece domete vec prezivljavaju kao i vecina superligasa...
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

ŠoneVoša wrote:
Cane wrote:
Rabba wrote:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5942 ... -ostavljam

Vezano za još jedno ime povezivano sa nama u ovom prelaznom roku:

http://www.mozzartsport.com/news/285831 ... a-vozdovca" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da je Nikolić pratio naš forum pa je hitro reagovao na zemerke nekih forumaša u vezi sa prethodnim intervjuom u kojem je hvalio Vošu a po nekima ispoljio nepoštovanje prema svom klubu. Sad je sve to lepo ispravio . :lol: Svi srećni i zadovoljni. :wink:
A Simović eto slučajno i usput pominje neke navodne i samo njemu poznate ponude od 400 hiljadarki, ali koje on to tako nonšalantno i s prezirom odbija. Eh, kakvo providno tvrđenje pazara.
Cisto dizanje cene. Tako su radili i sa Partizanom za Nikolica. Samo mi nemamo te pare kao blizanci, mi bi smo mogli samo da im ponudimo vece procenete od sledece prodaje a koliko nam se to isplati...
Bas tako,iz pouzdanih izvora znam da cifra od 400.000 e nije tacna,sam Nikolic kaze:”Sve je na Vojvodini,ako me oni zele obestecenje je dosta manje”!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4774
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ŠoneVoša wrote:mi bi smo mogli samo da im ponudimo vece procenete od sledece prodaje a koliko nam se to isplati...
Zapravo, isplatilo bi nam se prilicno. Spartaku bi se isplatilo mnogo manje. Za koliko para mislis da mozemo da prodamo igraca koji puni 26 godina ove godine? :) Ono sto je vec receno - on se dovodi da napravi razliku sada, i da bude pojacanje, a ne da se na njemu zaradi, tako da bismo sa tim procentima mnogo bolje prosli.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2031
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

gospodinFKV wrote:
ŠoneVoša wrote:mi bi smo mogli samo da im ponudimo vece procenete od sledece prodaje a koliko nam se to isplati...
Zapravo, isplatilo bi nam se prilicno. Spartaku bi se isplatilo mnogo manje. Za koliko para mislis da mozemo da prodamo igraca koji puni 26 godina ove godine? :) Ono sto je vec receno - on se dovodi da napravi razliku sada, i da bude pojacanje, a ne da se na njemu zaradi, tako da bismo sa tim procentima mnogo bolje prosli.
Zapravo verovatno ne kosta toliko koliko Spartakovci duvaju, a ako odigra kvalitetno kod nas isplatio bi se bez obzira na godine.Dovoljno je da bude pravi u kfalifikacijama za LE, kao onaj zvezdin cunga bunga.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4774
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Igrac kosta onoliko koliko njegov klub trazi za njega. Pitanje je samo koliko ce moci da cekaju jos. Ko zna kakvu ce polusezonu imati sad, kad je otislo pola tima. Mozda ce dati jos 7-8 golova, cime ce tih 400.000 dobiti tezinu i jos koju hiljadu vise, a mozda ce ubosti jedva 2-3, i onda ce za leto otici negde za tepsiju ribe. Sve je to kocka, a toga su svesni i potencijalni kupci.

Sto se njegove isplativosti tice, to i govorim - ako ce se uopste isplatiti, to nece biti jacim transferom, vec rezultatima. Eto, cigani su Kangu prodali za jedva milion, a covek je alfa i omega tog tima bio dve sezone. Sta Nikolic tek treba da postane da bismo ga u zrelim igrackim godinama prodali za neke pristojne novce?
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ne možeš biti mator sa 26 pa da ga j****. Ciganin Pešić je isto godište, a Mezimče će verovatno uzeti lep novac za njega kad tad.

Nikolić ako bi došao i nastavio kod nas gde je stao u Spartaku cena i traženost bi mu sigurno rasli.

I da ode sa 28 mislim da se može lep novac uzeti za njega.

Naravno to je sve šta bi bilo kad bi bilo.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4774
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Karlsson, govorim o godinama za prodaju. Kad deca iz klubova idu sa 17-18, vec sa 23 si uhvatio zadnji voz za neku jaku prodaju odavde. Cigani prodaju tako samo zato sto u namestenim tekmama daju 20+ komada, a i to je pitanje za koje ce novce otici. Mi ne igramo 30 zatvorenih tekmi, pa da nas napadac moze dati toliko golova, i da ga s 26-7-8 neko primeti i iskesira iole ozbiljnije pare. Mozda eventualno u neku Aziju, jer tamo placaju i ne pitaju sta kosta...
fare
Posts: 2780
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Sa ovim sastavom bez krštenog c fora i nekog normalnog veznog igrača ako uđemo u nastavak sezone nisam ni naj manji optimista od koga očekivati golove od Mihajlovića??? Pa ono što je promašio protiv Maribora je za rubriku verovali ili ne :shock:.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

fare wrote:Sa ovim sastavom bez krštenog c fora i nekog normalnog veznog igrača ako uđemo u nastavak sezone nisam ni naj manji optimista od koga očekivati golove od Mihajlovića??? Pa ono što je promašio protiv Maribora je za rubriku verovali ili ne :shock:.
Четворка Мелег-Палочевић-Трујић-Малбашић ми делује као из екипе која игра у групној фази лиге шампиона у односу на ову данашњу екипу. Немамо центарфора, немамо главног креативца, и то је то. А то што имамо на гомилу крила и задњих везних ми не улива неки оптимизам пред наставак сезоне.
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Žurnal piše da smo zainteresovni i za Aranđela Stojkovića iz Spartaka.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4774
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ocerupasmo svi Spartak. Meni on deluje kao kompletniji bek u odnosu na Moglija, a postoji mogucnost i da Mogli ne zeli da produzi ugovor, s obzirom da mu istice na leto, pa klub hoce da se obezbedi. :cheers:
vdn slaninar
Posts: 1002
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ko nece da produzi ugovor na klupu i omladinac umesto njega,u slucaju Moglija Lazarevic.Pri tom svaka cast za sve do sada Lakicevicu al interes kluba nije da razigrava potencijalno tudje igrace od kojih nece imati nista,i dalje mi nejasno sta ce nam igraci na pozajmici.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Voša nudi Spartaku Mihajlovića i doplatu za Nikolića, Eze Visent već tražen!

http://www.butasport.rs/fudbal/vosa-nud ... ec-trazen/" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2112
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mihajlović za Nikolića bi bilo dve muve jednim udarcem!
Post Reply