Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Veoma bih voleo da Zličić konačno počne igrati fudbal. Prema njemu imam pozitivnu emociju od samog početka ali je činjenica da je do sada jako malo pokazao. Jednostavno kod njega se ne vidi energija, volja, želja ...
A što je prosto neverovatno, jer on ima 20 a ne 30 i neku godin pa da mu je svega dosta. Kad će kidati ako ne sada. Pri tome nije baš tačno da nije dobijao šansu, minutaža mu je u nesrazmeri sa pokazanim, a setimo se samo šta je recimo Mićin pokazao i za koju minutažu.
Ali i pored svega toga mislim da ga treba istrpeti još neko vreme i dati mu priliku da se konačno trgne, čini mi se da se na ovih par pripremnih utakmica kod njega nazire neka promena. Treba da shvati da je sve do njega, neka se konačno posveti igri a ne razmišljanju kakav utisak njegova frizura i pojava ostavlja na okolinu.
Nezavisno od njega, Paločević i Nikolić bi nam u ovoj situaciji mnoooogooo značili, a da li će doći videćemo. Daj Bože.
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

:lol:

Image
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Karlsson wrote::lol:

Image
Daj ljudi uozbiljite se malo. Nemojte da spamujete temu. Kačite vesti ili pišite informacija sa sajtova, a ne da skrinujete neke komentare. Sigurno su pisali ovi iz Butasporta na drugom sajtu u komentaru :roll: . Totalna glupost, bespotrebno spamovanje.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

И на позив од људи из Спартака... Какви коментари јбт :) :D
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nama trebaju igraci sa kojima mozemo da bijemo zvezdu i partizan.Ja nesto nisam video da Palocevic i Zlicic imaju taj kvalitet.E sad mozda ja ne vidim dobro,pa budu neki demanti,ali sumnjam.Mnogo smo tanki u sredini,moze sa nama da se nadigrava ko god oce u super ligi, a bogami i iz prve lige poneki, tako da bi Palocevic dobro dosao da napravimo neki pomak i udaljimo se od 8 mesta,ali nista vise od toga.Uvek postoji opcija da smo ga sa Stolicom jedino uboli i da ce od govana pitu da napravi vanserijskim zalaganjem igraca. :D
User avatar
Willian
Posts: 40
Joined: Mon Aug 24, 2015 3:53 pm
Location: Bulevar

Re: Transferi

Post by Willian »

Ako neko iz nase skole ima sanse u buducnosti da napravi karijeru onda je to po meni
mali Neskovic .I svakako bih mu vise dao sanse da igra od Zlicica jer je on dobijao prilke da igra a nista nije pokazao.I da jednom da ponovim da nemam
nista licno protiv Zlicica, posto vidim da pojedinci ovde tako misle.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Sto je napisao Brane, n postova iznad, kad bih hteo da budem licemeran na ovoj temi, rekao bih svi su forumasi u pravu sa svojim argumentima. Ali niko nije licemeran, nego u zbiru to je Zlicic.
Uvek se kod ovakvih situacija setim anegdote sa Nikolom Pasicem, kada mu u kabinet ulazi jedan covek i isprica svoju pricu. Nikola mu odgovori u pravu si. On izadje, a udje drugi i prica skroz suprotno. I njemu Pasic rece u pravu si i covek izadje. Sve to slusao sekretar i pita Nikolu: Predsednice, rekli ste i jednom i drugom coveku da je u pravu. Kako je to moguce? Na to ce Nikola: i ti si u pravu. I zavrsi diskusiju :cheers:
Tako i sa Zlicicem.
Podseca me na Tadica u Vojvodini . Niti se trudio, niti je odigrao dobru utakmicu. Par lepih poteza i mnogo igara za nerviranje publike, odnosom prema igri i dresu Vojvodine. I onda u inostranstvu preporod.
Da li ima materijala za tako nesto kod Zlicica, ne bih smeo tvrditi, a ni pobijati. Lose se krece i trci, medjutim, ima taj sut i pas ,,iz kolena,,, a ume i da ,,provuce " loptu. Minutazu treba da dobije srazmerno onome sto pokaze na terenu.
Palocevic, ako dodje, isto tako. Jer, znamo Palocevica i stetnog i korisnog u timu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Мерити учинак Тадића и Зличића је исто као мерити ферари и тротинет. И тако ,,незаинтересован" како ви кажете је био пола екипе, имао асистенције, давао голове. Овај осим оног гола, није показао ништа, или тек на моменте да као нешто зна, а Месаровић ама баш ништа. Уосталом Алексић је за оно мало што је играо показао више него што ће ова двојица заједно за десет година, ако наставе овако. И шта то значи школован је на Вујадину, а тамо иначе раде све светски познати стручњаци, отимају се Реал и Барселона за вундеркиндове са Вујадина, а од нас тренутно и Рад и Чукарички имају бољу школу.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2026
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Od svega sto je dovedeno u ovom prelaznom roku i od ovih sto cekamo da pokazu svoj talenat, najvece nade polazem u Stolicu.
vdn slaninar
Posts: 997
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Stvarno meriti Zlicica i Tadica je glupo,to samo pokazuje zelju svih nas da iz nasih redova dobijemo igraca koji ce kvalitetom nastaviti niz svojih prethodnika.Kakvo vreme smo preziveli i kakve udare je prezivela nasa skola sa Rockovim i Veselinovicem puna kapa,moramo biti zadovoljni.Pre bi vratio Stamenica,bolji je i od Mesarovića i Zlicica,a njima svakako davati sansu i probati napraviti igraca.
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

I Krasic, sto napisa Minja.
Jos je bio dobio i kapitensku traku Vojvodine sa 17-18 godina.

Ljudi, posmatrate Tadica iz danasnje perspektive i rejtinga.
A, nista Zlicic nema slabiji CV iz mladjih kategorija od Tadica.
Drugo, kada je Tadic usao u Prvi tim Vojvodine bio je stalno starter, bez obzira na pruzene partije i zalaganje i veoma retko je bio zamenjivan (samo pred kraj neke utakmice, kao i Krasic).
Za Zlicica to ne mozemo reci - ni priblizno.Zlicic nije imao kontinuitet igara.Zato kazem da je njegov potencijal velika zagonetka i lako se moze pogresiti, a nije igrac bez ,,stofa,,.
Mesarovic je dobio mnogo vise prilika u Vosi, a prikazao mnogo manje od i ovako kondiciono nespremnog Zlicica.
No, videcemo.
Ove pripreme su presudne za dalju fudbalsku sudbinu i karijeru obojice.
Stolica mora da ih fizicki dobro spremi u Beleku i jos bitnije promeni karakter i shvatanje danasnje fudbalske igre u njihovim glavama.I da ih primora da vode sportski, a ne boemski zivot.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Zlicic ima imidz,ima zvucno prezime,ima sve uslove da bude zvezda,ali me podseca na "topovski udar" koji nikada nije eksplodirao. Odigrao onaj prvi mec,zapalio fitilj,dao gol.... uplasio sve navijace zvezde i partizana,odmah u startu izgradio ime i kada se ocekivala eksplozija on se jednostavno ugasio.

E sad... da li je samo do njega!? Ta nasa skola na Boskovu!? da li zivimo od mita i stare slave!? Da li se tamo dobro radi? stancamo konstantno iste igrace,igrace koji imaju nesto tehnike,ali su spori do zla boga,mnogo kontakata sa loptom,plase se duela,lenji su i dobri su samo ako imaju oko sebe jos 9 radilica i trkaca na terenu. A posto to u Vosi nikada nisu i nece imati,njihov ucinak je neprimetan.Tek kada odu vani,kada ulete u tim koji je skrojen od radilica,tek tada njihov fudbalski smek dodje do izrazaja,ali i dalje sa usporavanjem igre kompletnog tima.
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5942 ... -ostavljam" onclick="window.open(this.href);return false;

Vezano za još jedno ime povezivano sa nama u ovom prelaznom roku:

http://www.mozzartsport.com/news/285831 ... a-vozdovca" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 996
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Rabba wrote:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5942 ... -ostavljam

Vezano za još jedno ime povezivano sa nama u ovom prelaznom roku:

http://www.mozzartsport.com/news/285831 ... a-vozdovca" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da je Nikolić pratio naš forum pa je hitro reagovao na zemerke nekih forumaša u vezi sa prethodnim intervjuom u kojem je hvalio Vošu a po nekima ispoljio nepoštovanje prema svom klubu. Sad je sve to lepo ispravio . :lol: Svi srećni i zadovoljni. :wink:
A Simović eto slučajno i usput pominje neke navodne i samo njemu poznate ponude od 400 hiljadarki, ali koje on tako nonšalantno, na prvu i s prezirom odbija. Eh, kakvo providno tvrđenje pazara.
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

Cane wrote:
Rabba wrote:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/5942 ... -ostavljam

Vezano za još jedno ime povezivano sa nama u ovom prelaznom roku:

http://www.mozzartsport.com/news/285831 ... a-vozdovca" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da je Nikolić pratio naš forum pa je hitro reagovao na zemerke nekih forumaša u vezi sa prethodnim intervjuom u kojem je hvalio Vošu a po nekima ispoljio nepoštovanje prema svom klubu. Sad je sve to lepo ispravio . :lol: Svi srećni i zadovoljni. :wink:
A Simović eto slučajno i usput pominje neke navodne i samo njemu poznate ponude od 400 hiljadarki, ali koje on to tako nonšalantno i s prezirom odbija. Eh, kakvo providno tvrđenje pazara.
Cisto dizanje cene. Tako su radili i sa Partizanom za Nikolica. Samo mi nemamo te pare kao blizanci, mi bi smo mogli samo da im ponudimo vece procenete od sledece prodaje a koliko nam se to isplati...
Post Reply