Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

naseljekolumbija wrote:Хахах људи не пецајте се, већ сам вам рекао да је Данило трол. А тролови једино што раде је да провоцирају по форумима и нету. Игноришите га и неће више ни писати
Nesto pametno i ti da kazes, bravo
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

Rabba wrote:
fkvojvodina.rs wrote:U drugom poluvremenu utakmice protiv Radničkog, za Vojvodinu su zaigrali i dvojica igrača koji su stigli na probu: zadnji vezni Nebojša Gavrić iz lučanske Mladosti i napadač Stefan Spasojević iz beočinskog Cementa.
Kako stvari stoje, najvece pojacanje u prelaznom roku bi nam mogao biti ovaj Gavric... U najavi osmi zadnji vezni :)

Nasta smo spali...eventualno onaj iz Beocina moze biti pogodak :)
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post by KoKanidja »

Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti je mama rekla.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post by Del_Boske »

KoKanidja wrote:Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti je mama rekla.
Можда је то без превоза и топлог оброка...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Sta prevoz?
Dobije markicu GSP-a i teraj!
Jel ovaj Danilko morao svima da ponaosob da odgovara?
Mlad je decko, sta ste ga napali, nije trol eto ja pokusavam da ga razumem.. :beg:
Danilo
Posts: 1012
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post by Danilo »

[quote="KoKanidja"]Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti

Mene bas zanima , a ti kao neko ko je u klubu ili sta got, mozes nam pojasniti koliko i za koliko rade treneri mladjih kategorija i nasta su igraci primoraniDa li je to na nivou volonterizma ili sta got
Rekao sam za Bempaha i Rockova ,jer sam tako cuo i ja prosto ne verujem da je tako al opet...nista me ne iznenadjuje
Igraci , treneri beze ...zasto , niko nam ne dolazi sem treceligaskih igraca, to izvinuces nije nivo ugleda i tradicije FK
Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Danilo wrote:[
A sta treba da hvalim neato sto nije kvalitet za klub kakav zelim da Vojvodina bude.U takvom klubu Mari nema mesta.Za pozrtvovanje i trud ok, ali nije to to za nas ili po tebi jeste, al decko, ti i fudbal ...
Auu pa ti stvarno decko nisi sav svoj... Ako si ti takav strucnjak kao i ovi sto su procenili da Meri ne valja, onda stvarno mi nemamo sta da razgovaramo o fudbalu. Ako ti ovako nesto zelis Vojvodini onda si sve samo joj nisi prijatelj.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Malo sam sad pregledao, igrači kojima ističe ugovor na leto 2018. su Mogli, Antić, Malbašić, Perić, Kovačević, Ćurko, Stamenić. Trujiću takođe tada ističe ugovor, a jasno je da će ga teško dočekati u našim redovima. Jovančiću istiće ugovor sad na zimu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Posts: 1040
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Danilo wrote:
KoKanidja wrote:Pa tebi ce da kaze drugar iz kluba kako jeste, ne treba tebi niko. Podeli jos neke tacne informacije od drugara. Mislim kolko neko treba da bude MALOUMAN da pomisli da je 150 eura tacno i da deli takvu glupost sa drugima, pa sve da ti

Mene bas zanima , a ti kao neko ko je u klubu ili sta got, mozes nam pojasniti koliko i za koliko rade treneri mladjih kategorija i nasta su igraci primoraniDa li je to na nivou volonterizma ili sta got
Rekao sam za Bempaha i Rockova ,jer sam tako cuo i ja prosto ne verujem da je tako al opet...nista me ne iznenadjuje
Igraci , treneri beze ...zasto , niko nam ne dolazi sem treceligaskih igraca, to izvinuces nije nivo ugleda i tradicije FK
Vojvodina
Au sine šta je s pravopisom.....? :deal:
Come on you Reds!
User avatar
ernesto
Posts: 1202
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

https://www.transfermarkt.com/azubuike- ... ler/217514" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mićin suspendovan, jer je tužio Klub i tražio raskid ugovora. navodno ga Čukarički želi.

Vukoviću opet ništa nije jasno i opet su svi krivi osim njega samog.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 27-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Karlsson wrote:Mićin suspendovan, jer je tužio Klub i tražio raskid ugovora. navodno ga Čukarički želi.

Vukoviću opet ništa nije jasno i opet su svi krivi osim njega samog.

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 27-07-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Auu, namirisao Lalatovic talentovanog igraca.
Ocekujem da ce ovog leta otici svi oni koji vrede na fudbalskom trzistu.
A Vojvodina ce izgubiti svaki spor na arbitrazi. Jos i Ivanovic i nije uzeo mnogo, s obzirom na ugovor od 5 godina (milion, ali dinara).
Steta, steta - velika steta je izgubiti Micina.
Jedan je Emil Rockov, kao i Brkic koji ce istrpeti licnu nepravdu i stetu, zarad Vojvodine, kao i Ivanic i jos mali broj takvih ljudi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Стаменић нема места, а овај има, и онда им ували.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Saberite se, vi koji ste ga doveli, i spasite sto se spasiti moze. Ako trunku ljubavi osecate prema klubu, uradite pravu stvar. Bolje sad, nego sutra, ili prekosutra.

Sto vise cekamo, to ce vise boleti. Svaka zelenaska pozajmica, svaki oteran i isamaran igrac. Ovo vise nije neki prosecan blizanacki poluproizvod, ovo je nase dete, a ako nase dete ne oseca nista prema klubu, onda je tu klub debelo odgovoran. Mislim, i kako ce osecati bilo sta, kad svaka dijabola moze da preuzme klub i tretira ga kao da mu je to babo ostavio.

Kreten je urusio 10 godina podizanja ugleda kluba za par meseci.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

Наша деца нису ништа осећала према клубу и пре Вуковића.
Post Reply