fkvojvodina.com

It is currently Wed Feb 21, 2018 12:15 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 22560 posts ]  Go to page Previous  1 ... 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504  Next
Author Message
 Post subject: Re: Transferi
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 10:28 am 

Babić je pre svega veoma nekonstantan. Nekad igra bolje, nekad odigra lošije. Više ovo drugo.

Ima dobar šut i ume da daje golove ni iz čega, ali ume da bude i nevidljiv ceo meč.

Dobar igrač za našu ligu, ali ga ne bih preporučio ekipi koja želi u Evropu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 10:42 am 

Hvala momci, otprilike sam tako nesto i mislio... verovatno ce deliti minutazu za Golubovicem, Slavisom Stojanovicem i Mrkicem po krilima..

Inace odusevio me Djumi kada je pomenuo uz Arsu i Pavkova kao treceg igraca iz Radnickog koga bi doveo u Vosu Milosa Petrovica, vrv najpotcenjeniji igrac lige a fantastican igrac i kao stoper i kao desni bek i kao zadnji vezni..

Ps. Malo sam vam zatrovao temu mojim klubom, ali sve je to povezano :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 10:59 am 

Kec u Nisu, nisi zatrovao temu, nas Forum je otvoren za svakog dobronamernog coveka.
Za Babica, sada ti je jasno zasto je dugo bilo bez odgovora. ,, Nase je dete", pa kad ne mozes bas skroz pohvalnu ocenu da das, gledas da izbegnes odgovor.
Jeste, ,, Babara" je to sto je napisao Djisa i Karlsson. Ima jako dobrih momenata, a ima kad ne znas da je na terenu. Jako nekonstantan u igri i neprimetan, a onda te prijatno iznenadi potezom i golom.
Mozda kod vas proradi kao i Pavkov. Ima ,,stofa".
:cheers:

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 11:44 am 

Slažem se sa svim navedenim za Babića i dodajem da sam ga upamtio po šansi protiv AZ Alkmara (2:26).

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 3:25 pm 

Ukoliko nikog ne dovedemo na poziciji centarfora, a po svoj prilici necemo, ovaj mali Nikola Gajic mora dobiti sansu.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Feb 11, 2018 3:31 pm 

Djumi wrote:
quote="Djumi"]
ps.Nisam redovno na forumu poslednjih par dana tako da sam tek danas saznao za dolazak Arsica.Vidim euforiju ovde......polako ljudi.

Steta sto Pavkov nece dobiti sansu da saradjuje sa Stolicom, mada ne znam da li bi Stolica u svom sistemu voleo da ima takav tip igraca? Hvala na odgovoru, ukoliko nadjete vremena i volje, proverite privatne poruke.

Babica se takodje secam kao igraca poteza. Opasan sut, doduse ne toliko konstantan. U tom segmentu me donekle podseca na ciganskog Kangu, u smislu da ce imati dosta promasaja, ali i da je sposoban za postizanje izvanrednih golova. Ako se ne varam, ima i dobar slobodan udarac, brz je na distanci, fino se ubacivao u prostor. Nemojte me drzati za rec, ali mislim da su bas on i gore pomenti Pavkov igrali 2015. na gostovanju u Lucanima. Radi se o utakmici u kojoj je Pavkov iznudio penal(mislim da ih je u superligaskoj konkurenciji iznudio preko pet, sto je takodje veliki kvalitet) i promasio jedan zicer, a ako se dobro secam, njih dvojica su odigrali jednu semu koju je Bqbic zavrsio udarcem. Kao sto kolege forumasi rekose, potpuno nekonstantan fudbaler koji je umeo da se iskljuci iz igre, ali i da bljesne. Mozda najgora njegova utakmica bila je protiv Bokelja kuci pretprosle godine.

Takodje, Radnicki je dobio ogromno pojacanje u Dusanu Micicu!

Kakve su sanse da dovedemo Nemanju Nikolica? Sjajan fudbaler, kao stvoren za Stolicin sistem igre.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 8:41 am 

Jel zna neko jel onaj Rizvanovic jos u klubu kao i park? Jel se moze ocekivati nesto od vujanovica? Jel bilo kupovine prodaje u zadnji cas pre isteka prelaznog roka?

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 1:09 pm 

Nista. To je to. Ostaje utisak da nam je falio jos napadac da zaokruzimo ovaj prelazni rok. Generalno ovo sto smo doveli nije tako lose sa obzirom na sve okolnosti i trebali bi da budemo bolji tim na prolece. E sad kako ce to biti videcemo vrlo uskoro :cheers:

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 1:13 pm 

churguzijanac wrote:
Nista. To je to. Ostaje utisak da nam je falio jos napadac da zaokruzimo ovaj prelazni rok. Generalno ovo sto smo doveli nije tako lose sa obzirom na sve okolnosti i trebali bi da budemo bolji tim na prolece. E sad kako ce to biti videcemo vrlo uskoro :cheers:

Teoretski, ukoliko je neko od špiceva koje smo ciljali raskinuo juče ugovor, i dalje ga možemo dovesti. Video sam na sajtu Mačve da je Matić produžio ugovor sa njima, pa na njega treba zaboraviti. Svi ovi koji su bili slobodni a povezivali su se sa nama ili su nam bili ponuđeni, i dalje mogu da završe kod nas.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 1:51 pm 

Nikola Đurđić je bez ugovora. Mislim da bi nam lepo legao.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 4:37 pm 

"Dusan Lalatovic novi je igrac Radnickog.On ima 20 godina, visok je 198 cm, moze da igra na pozicijama zadnjeg veznog i stopera. Prosao je fudbalsku skolu Vojvodine."

Ovo neka doplata za Arsica ili?:)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 5:09 pm 

Ima na jutjubu da je Lalatovic igrac madjarskog Honveda

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 5:53 pm 

icemen 92 wrote:
Ima na jutjubu da je Lalatovic igrac madjarskog Honveda

Ima na instagramu Fk Radnicki Nis uslikan sa nasim dresom, tako da nas je:) Ima li materijala?

Slicna visina, slicne godine, dolazi takodje iz Vose (ciju skolu izuzetno cenim) , mozda ubodemo kao sa Pavkovim, ko zna ;)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 6:51 pm 

https://shakhter.kz/main.php?mod=news&l ... ewsid=4715

Srećno Damire

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Mon Feb 12, 2018 7:23 pm 

Svugde od godinu do dve. Ne drzi ga mesto.
Nesto postoji, kao razlog.
'ajd' neka mu je sa srecom.

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 22560 posts ]  Go to page Previous  1 ... 1498, 1499, 1500, 1501, 1502, 1503, 1504  Next

All times are UTC + 1 hour