Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Rabba napisao: Perić/Ilić - Hrubik, novi levi centarhalf, Veselinović, Lazarević - Mitošević, Makarić/Luković - Subotić, Mesarović/Zličić, novo desno krilo - novi špic.
Apsolutno se slažem, ajmo više da igramo sa svojom decom koja imaju kvaliteta i željna su dokazivanja. Štaće nam poluamaterski fudbaleri. Samo što, o ovome može samo da se mašta, zapravo ova tema je za to i napravljena. Kutak za maštanje, pošto će nam sada dovesti još 20 fudbalera. Da li ste svesni da nam je na platnom spisku pa bar 5-6 fudbalera koji su dovedeni i nisu još ni na klupi bili....
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Voja napisao:mislim da gresis. Vojvodina je institucija,i samo par meseci da krene zdrava prica eto nama opet igraca i sa i bez obestecenja,veliki smo mi mamac.... samo treba da postanemo zdrava sredina
Pazi Vojo, mi i ne pričamo o narednim prelaznim rokovima, niti o tome da kad/ako jednom postanemo zdrava sredina da će igrači želeti da pređu kod nas. Samo pitam, kako mi te igrače sada da privolimo kod nas? Kupiti ih ne možemo. Da nam ih ti klubovi daju za džabe? Izvini, ali onda počinjemo da razmišljamo kao blizanci. Pa što onda i mi njima ne bismo poklonili recimo Veselinovića, kad je atraktivnije igračima u inostranstvo da odu od cigana i grobara, nego od nas? Ne želim da budemo u istom košu kao i dvoglava aždaja. Zdrava transfer politika prema svima sa kojima sarađujemo.

Tri igrača spominjana u željama već imaju planirane destinacije, po mocartsportu. Đerić je pred potpisom u Južnoj Koreji, Vukanovića navodno žele pojedini španski klubovi, a Vučić je u realizaciji dogovora sa Vardarom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Možda bi Stolica mogao da dovede nekog iz Voždovca. Recimo Filipovića.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Karlsson napisao:Možda bi Stolica mogao da dovede nekog iz Voždovca. Recimo Filipovića.
Hahahahhahahahaha, dobra ti ova šala. :rolll:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Rabba napisao:Perić/Ilić - Hrubik, novi levi centarhalf, Veselinović, Lazarević - Mitošević, Makarić/Luković - Subotić, Mesarović/Zličić, novo desno krilo - novi špic.
Тако је! Међутим, за мене би била права сензација кад би довели натраг бар једног бившег играча - Макарић и Митошевић би били баш по мери. Нешто нисам оптимиста да ће се ова управа у томе разликовати од претходних. :roll:
Ипак, највећи добитак за клуб по мени би био ако би Столица препородио Месаровића и Зличића. То нажалост нико не може са сигурношћу да очекује од некога ко има мање утакмица (као тренер) од ове двојице наших јуноша - рачунајући и суперлигашке и оне у младим селекцијама. Хоћу рећи да је он већи жутокљунац чак и од наших клинаца. Јесам ли добро ово статистички упоредио Rabba?

Иако невољно, сложићу се с другима да му треба пружити шансу (нарочито кад је већ ту :mrgreen: ), али сматрам да не треба издашно удовољавати његовим "дрвопрерађивачким" жељама као ономад Лалатовићу. Има оно што има, "преузео је одговорност", па нек се покаже.
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Протомајстор napisao:Ипак, највећи добитак за клуб по мени би био ако би Столица препородио Месаровића и Зличића.
Tome se i ja nadam, ali je nezgodno to što su obojica talenti, ali nema mesta za obojicu u početnoj pošto su ista pozicija. Videcemo, obojica su imali i svetle i tamne strane. Iskreno želim im da eksplodiraju ovaj drugi deo, ali sam malo pesimista. :ugeek:
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Beonic napisao:
Протомајстор napisao:Ипак, највећи добитак за клуб по мени би био ако би Столица препородио Месаровића и Зличића.
Tome se i ja nadam, ali je nezgodno to što su obojica talenti, ali nema mesta za obojicu u početnoj pošto su ista pozicija. :ugeek:
Ima 2 poluvremena. :wink: Svakom po jedno.
Za poluvreme imaju snage, a za dva :?:
Jedino da im novi kondicioni trener podigne izdrzljivost.Vozdovac je dobro trcao.
PS
Ja mislim (intuitivno) da ce i Jovancic sada ostati u Vosi, posle svih ovih dogadjaja?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Iskreno, ako bismo mogli da privolimo Mitosevica da se vrati, ili Makarica, to mi je i bolja opcija od Jovancica.

Kacar je trenutno zaista daleko od Vose. Treba biti realan. On voli Vosu, ali realno, ocekujem ga kao Govedaricu ili Dundjerskog tamo negde sa 33/34. Isto tako i Medojevica koji je koju godinu mladji.

Ne treba ocekivati nesto mnogo od ovog prelaznog roka, ima tu jos dosta stvari da dodje na svoje mesto. S druge strane, dragulj u ovom prelaznom roku - Aleksandar Stanisavljevic. Vec se pricalo ovde, slobodan je, mi ovo moramo iskoristiti. :beg:
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post od Forza Voša »

gospodinFKV napisao:Iskreno, ako bismo mogli da privolimo Mitosevica da se vrati, ili Makarica, to mi je i bolja opcija od Jovancica.

Kacar je trenutno zaista daleko od Vose. Treba biti realan. On voli Vosu, ali realno, ocekujem ga kao Govedaricu ili Dundjerskog tamo negde sa 33/34. Isto tako i Medojevica koji je koju godinu mladji.

Ne treba ocekivati nesto mnogo od ovog prelaznog roka, ima tu jos dosta stvari da dodje na svoje mesto. S druge strane, dragulj u ovom prelaznom roku - Aleksandar Stanisavljevic. Vec se pricalo ovde, slobodan je, mi ovo moramo iskoristiti. :beg:
Ako cemo vec o bivsim igracima koji su slobodni a vrede da spomenem i Jagosa Vukovica.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Nije valjda vec dobio sut kartu iz Olimpijakosa?? Pa tek je letos potpisao...

To je malo verovatno. Taj ce garant u zlezdu da ide. Eno, vec ga prizivaju...
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Ljudi budite malo realniji,o Jagosu mozemo samo da mastamo!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post od Djisa »

ernesto napisao:Ljudi budite malo realniji,o Jagosu mozemo samo da mastamo!

Sve zavisi od njegovih ponuda. Ako ima nesto dobro on ce tamo ici, ali kako je zimski prelazni rok manje atraktivan, mozda odluci da saceka letnji, a kako takva opcija nikako nece odgovarati onima, eto nama sanse da nam pomogne u narednih 6 meseci :dance2:
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

ernesto napisao:Ljudi budite malo realniji,o Jagosu mozemo samo da mastamo!
Ne, ja se apsolutno slazem s tim.

Takodje, covek je kod nas proveo jednu od najturbulentnijih polusezona u novijoj istoriji kluba. Kakve on lepe uspomene moze da ima vezano za Vojvodinu da uopste pomisli da se vrati, sve i da nije reprezentativac kojeg ne mozemo ni u snu dovesti...

Tu je Veselinovic, tu je Sanicanin, a i Devetak ceka na svoju sansu. Njih trojica mogu da iznesu polusezonu, pogotovo ako ojacamo sredinu terena, da ne duva toliko.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Devetak je visok 1.74 metara. Ne može on biti ozbiljan štoper.
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Bez 190cm nema ozbiljnog stopera.
Vreme libera u fudbalu je davno proslo vreme. 174 je premalo i za odbranbenog igraca, a ne stopera. Moze biti krilo, ako je brz i vezni ako ima visoku tehniku. Bek samo ako ima brzinu i visoke odbranbene igrace oko sebe.
Drugacije - samo je uzaludno gubljenje vremena.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Odgovori