Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Turija ne mogu baš u potpunosti sa vama da se složim. Recimo Pujol je visok 178cm, pa je svojevremeno važio za jednog od najboljih odbrambenih igrača na svetu.

On jeste imao ispodprosečnu visinu za štopera, ali je bio agresivan, jak kao bik i veoma požrtvovan. Uz to umeo je i da skače.

Devetka sam malo gledao, ali nisam primetio takve karakteristike. Možda se i varam.

Uz to 174cm-a mi je baš baš nisko za štopera, pa čak i da ima neke od navedenih karakteristika.

Ako tu visinu nadoknađuje brzinom, onda bi mogao da bude dobar bek.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Pera Centar »

ФК Војводина добија 17 милиона евра од Сергеја!?

Ko ce da brine o ovom novcu?Verni navijaci iz skupstine?Uprava?Drzava?


https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fk- ... 27-12-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Pomisliš ozbiljna priča i da autor zna o čemu piše, a onda pred kraj teksta vidiš termine poput ''Па нека буде и који проценат мање'', ''Колико год да буде, биће добро''...

Ako nam zaista sledi 10%, onda bi smo valjda dobili i 10% od 18 miliona koliko je Lacio platio Genku. Kako je to svima promaklo? Nije to mali novac za naše uslove.

Pa čak ni 3% od 18 miliona nije malo. To je skoro 550 000 evra.

Šta je sa tim novcem? Zašto se niko iz kluba nije javio da potvrdi da li nam je uopšte i stigao?
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

Karlsson, slazem se da uvek ima izuzetaka, ali koliko je takvih ekstra talentovanih - Pujol, Mesi, Roberto Karlos...? Na svakih 5 do 10 godina jedan vrhunski. Generalno je stanje drugacije. Npr koliko je samo lakse Ronaldu, nego Mesiju i razlicite su i pozicije i tip igraca.
A sto se tice novaca, objasnio Savo Milosevic.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Karlsson napisao:Ako tu visinu nadoknađuje brzinom, onda bi mogao da bude dobar bek.
Na transfermarktu njemu i stoji da je primarno levi bek. U tom slucaju bi nam mozda i dobro dosao jos jedan stoper za rotaciju.
Korisnikov avatar
Pera Centar
Postovi: 810
Pridružio se: Sub Jan 18, 2014 12:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Pera Centar »

http://mondo.rs/a1068016/Sport/Fudbal/V ... avica.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Turija napisao:Karlsson, slazem se da uvek ima izuzetaka, ali koliko je takvih ekstra talentovanih - Pujol, Mesi, Roberto Karlos...? Na svakih 5 do 10 godina jedan vrhunski. Generalno je stanje drugacije. Npr koliko je samo lakse Ronaldu, nego Mesiju i razlicite su i pozicije i tip igraca.
A sto se tice novaca, objasnio Savo Milosevic.
:cheers:
Неимар, Азар, Мбапе,Гризман, Меси,Агуеро, Дани Алвеш,Марсело, Кутињо, Фабрегас, Силва...е сад ако су у питању штопери, онда у реду, али што се тиче напада и везног реда :mafia:
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Po Kuriru dobijamo 5%. Drugim rečima niko ne zna tačno. 3%, 5%, 10%...

Zar niko od novinara ne može da nađe neki konkretan primer koji bi razrešio dileme?

Nažalost najmanji procenat od navedenih (3%) mi deluje i najrealniji posle svega što sam pročitao, ali opet i to je dosta novca.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/296561 ... liona-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Karlsson napisao:Po Kuriru dobijamo 5%. Drugim rečima niko ne zna tačno. 3%, 5%, 10%...

Zar niko od novinara ne može da nađe neki konkretan primer koji bi razrešio dileme?

Nažalost najmanji procenat od navedenih (3%) mi deluje i najrealniji posle svega što sam pročitao, ali opet i to je dosta novca.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/296561 ... liona-evra" onclick="window.open(this.href);return false;
Да видимо прво где ће Сергеј отићи, и за колику суму. Лако ћемо после, колико год да капне добро је.
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

To sa 10% je cista glupost.

Dobijamo 3%, a i ta suma ce biti verovatno 4-5 puta veca od one za koju je otisao...
Korisnikov avatar
Forza Voša
Postovi: 568
Pridružio se: Pet Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post od Forza Voša »

Forza Voša napisao:
gospodinFKV napisao:Iskreno, ako bismo mogli da privolimo Mitosevica da se vrati, ili Makarica, to mi je i bolja opcija od Jovancica.

Kacar je trenutno zaista daleko od Vose. Treba biti realan. On voli Vosu, ali realno, ocekujem ga kao Govedaricu ili Dundjerskog tamo negde sa 33/34. Isto tako i Medojevica koji je koju godinu mladji.

Ne treba ocekivati nesto mnogo od ovog prelaznog roka, ima tu jos dosta stvari da dodje na svoje mesto. S druge strane, dragulj u ovom prelaznom roku - Aleksandar Stanisavljevic. Vec se pricalo ovde, slobodan je, mi ovo moramo iskoristiti. :beg:
Ako cemo vec o bivsim igracima koji su slobodni a vrede da spomenem i Jagosa Vukovica.
Slobodan je od bivsih i Simon Vukcevic.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Iako mu u pasosu pise da je '86 godiste, Simona bije glas da je zapravo '83. To bi definitivno moglo da objasni takav pad karijere nekog ko je bio zaista pretalentovan.

Inace, naleteh na slicnu stvar i za Skuletica, da je covek 2-3 godine stariji. Crna Gora evropska Nigerija :mrgreen:
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

gospodinFKV napisao:Crna Gora evropska Nigerija :mrgreen:
Монтенигерија
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ovaj Simon otkad igra rekao bi čovek da ima barem 35 godina. A Škuletić i izgleda kao da je blizu 40-e.
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Mozda bi trebali napraviti mesta za Igora Đurića ,slobodan je , bivsi kapiten , mislim da bi mnogo pomogao mladima svojim iskustvom
Odgovori