Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Neizlecivi napisao:Sada se svi vode kao stranci. Nema vise onog ex-Yu...
Колики проблем може бити да им се извади двојно?

Шта значи "понуђен"?
---
Jasmin Mešanović ponuđen Vojvodini (VIDEO)
Posted by Butasport.rsDate: jun 14, 2017

Prvi strelac Zrinjskog iz Mostara ponuđen je čelnicima Novosađana.

Kako saznaje BUTASPORT.RS, napadač Jasmin Mešanović ponuđen je klubu iz Novog Sada. Zanimljivo je da je pre tri godine tadašnja struka „Stare dame“ iz Srpske Atine pratila igre Mešanovića dok je nastupao za Čelik, ali nije na vreme reagovala pa je on završio u Osijeku.

Bivši mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine ima 25 godina i postigao je 11 golova u proteklom prvenstvu.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Miroslavu Stevanoviću takođe ističe ugovor, a koliko vidim ove sezone je rasturio sa asistencijama u bosanskoj ligi.

Što se tiče napadača pronašao sam neki zanimljiv materijal takođe.

Demba Camara, iz treće francuske lige - https://www.transfermarkt.com/demba-cam ... ler/291178" onclick="window.open(this.href);return false;
Bachana Arabuli, iz gruzijske lige - https://www.transfermarkt.com/bachana-a ... ler/178838" onclick="window.open(this.href);return false;
Erivelto, iz druge portugalske lige - https://www.transfermarkt.com/erivelto/ ... ler/229708" onclick="window.open(this.href);return false;
Dragan Ćeran ako hoćemo nešto domaće, iz uzbekistanske lige - https://www.transfermarkt.com/dragan-ce ... eler/35976" onclick="window.open(this.href);return false;

Svima ističu ugovori.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Sa Zrinjskim osvojio bosansku ligu, jedan od najvažnijih igrača u ekipi i ligi uopste i sada se kao nudi nama.

Ja mislim da ovi iz Butasporta baš kao i mi vise po Transfermarktu, traže slobodne igrače, pa ih stavljaju u istu rečenicu sa Vojvodinom i tako prave ''vesti''.

Po njima svaki prelazni rok nama nude po 20ak igrača, a mi na kraju potpisujemo neke koji nisu bili ni u najavi.
lexa
Postovi: 677
Pridružio se: Uto Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Transferi

Post od lexa »

Karlsson napisao:Sa Zrinjskim osvojio bosansku ligu, jedan od najvažnijih igrača u ekipi i ligi uopste i sada se kao nudi nama.

Ja mislim da ovi iz Butasporta baš kao i mi vise po Transfermarktu, traže slobodne igrače, pa ih stavljaju u istu rečenicu sa Vojvodinom i tako prave ''vesti''.

Po njima svaki prelazni rok nama nude po 20ak igrača, a mi na kraju potpisujemo neke koji nisu bili ni u najavi.
Ne smemo zaboraviti da je Bilbija jedan od najvaznijih igraca Zrinjskog, a znamo kakav je bio kod nas.

Mesanovicu je ovo jedna jedina dobra sezona i moze jako da prevari. Moramo biti oprezni kada su BH igraci
u pitanju.
Korisnikov avatar
Neizlecivi
Postovi: 1446
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post od Neizlecivi »

Del_Boske napisao: Колики проблем може бити да им се извади двојно?
Ovo pojma nemam. Posto se radi o Brazilcima i Afrikancima, mislim da ne mogu tek tako dobiti drzavljanstvo... Zaista nisam siguran. Uostalom, mislim da 4 stranca po tekmi moze biti sasvim ok broj, osim ako ne naguramo Cg ekipu. Racunajte da nam Vukasovic i Kordic imaju strana drzavljanstva.

Karlsson napisao:Miroslavu Stevanoviću takođe ističe ugovor, a koliko vidim ove sezone je rasturio sa asistencijama u bosanskoj ligi.
Mozda se varam, ali je Miroslav proglasen za najboljeg igraca BiH lige ove sezone?

...Najbolji igrač BH Telecom Premijer lige za sezonu 2016/17. je Miroslav Stevanović iz FK Željezničar, dok je najbolji strijelac lige Ivan Lendrić, također iz FK Željezničar sa 19 postignutih pogodaka.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/priznanj ... osa/239467.." onclick="window.open(this.href);return false;.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Neizlecivi napisao:
Del_Boske napisao: Колики проблем може бити да им се извади двојно?
Ovo pojma nemam. Posto se radi o Brazilcima i Afrikancima, mislim da ne mogu tek tako dobiti drzavljanstvo... Zaista nisam siguran. Uostalom, mislim da 4 stranca po tekmi moze biti sasvim ok broj, osim ako ne naguramo Cg ekipu. Racunajte da nam Vukasovic i Kordic imaju strana drzavljanstva.
Мислим на Црногорце и играче из РС.
Karlsson napisao:Miroslavu Stevanoviću takođe ističe ugovor, a koliko vidim ove sezone je rasturio sa asistencijama u bosanskoj ligi.
Mozda se varam, ali je Miroslav proglasen za najboljeg igraca BiH lige ove sezone?
Јесте, имаш текст у подфоруму "Споменар" :)
Борчевац
Postovi: 132
Pridružio se: Sre Avg 31, 2016 11:12 pm

Re: Transferi

Post od Борчевац »

Нису ови из свињског будале,па да нуде свог најбољег играча,е свашта се може прочитат.
Како сам чуо Стевановић је имао масну плату у Жељи и то му је било мало,зато и није желио да продужи уговор,тако да чисто сумњам да му Воша може понудити више.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Neizlecivi napisao:Racunajte da nam Vukasovic i Kordic imaju strana drzavljanstva.
Kordić ima naš pasoš. Za Vukasovića ne znam. Nije isključeno da i on ima.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Cinjenica je da 90% crnogorskih igraca ima i srspki pasos, tako da to nece biti problem. Sto se igraca iz BiH tice, tu je vec druga prica, jer igraci iz RS uglavnom imaju ili odmah dobiju, pa su tu s ovih prostora ti kao ''stranci'' najcesce Hrvati i Makedonci.

Ako je Brazilac potpisao, onda imamo njega, dva lika iz Afrike i to je to valjda.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

Прочитах негде, сачекајмо крај прелазног рока кад буду долазили сви они којима су менаџери обећавали брда и долине па их испалили :D
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Bosanski sportski mediji ubrajaju nas među zainteresovane za kapitena Slobode iz Tuzle Amera Ordagića.

https://www.transfermarkt.com/amer-orda ... ler/231869" onclick="window.open(this.href);return false;

http://sportsport.ba/bh_fudbal/ordagic- ... uda/240964" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

Puno bosanskih igraca se dovodi u vezu snama
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Ako mislite da ne može gore...
Doveden je centarfor koji je za celu karijeru postigao 12 golova! Saša Popin.
nssale
Postovi: 179
Pridružio se: Sre Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Transferi

Post od nssale »

Jesu tu uračunate samo takmičarske utakmice ili i prijateljske? :mrgreen:
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Stexman napisao:Ako mislite da ne može gore...
Doveden je centarfor koji je za celu karijeru postigao 12 golova! Saša Popin.
Немој тако дао је преко 20 :D додуше за десет година.
Odgovori