Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Da dopunimo dnevnu dozu Bute jednim bomastičnim naslovom:

http://www.butasport.rs/fudbal/aleksand ... roningenu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Šalu na stranu, iako smo imali neprijatnu epizodu sa momkom, bilo bi mi ipak žao da nas tako rano napusti. Sa druge strane, on se utopio u sivilo ekipe, i osim par bljesaka nije pokazao puno. Mislim da mu ni ostatak ekipe nije to dozvolio, obzirom da je od njega očekivano da nosi maltene naozbiljniju poziciju u timu. To bi bilo izvodljivo da su drugi neverovatni igrači, i da na sebe mogu da povuku nekoliko protivnika i ostave slobodan prostor. Kako nisu, ni Mesarović nije tu bog zna šta mogao. Mislim da bi mu Groningen bio odličan potez, i da bi tamo mogao da zaigra na nivou na kojem, ruku na srce, može. Valjda će mu tamo usaditi malo više intenzivnosti na terenu, kao i malo više odlučnosti.

Što se tiče odlazaka mladih igrača, lično očekujem da će i Veselinović da nas napusti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ta Buta nikada ništa nije pogodila za nas. Ni kada su dolasci, ni kada su odlasci u pitanju. Lupaju sve u 16.

Još se sećam kada su napsiali da PSV hoće da kupi Zličića za nekih 2 miliona evra, a ja se još bio kao ponadao eto dobre zarade...
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

''Trece oko'' sportskog novinarstva :greenbutt:

Kapiram da je ljudima dosta sivila u medijima kada je u pitanju Vojvodina, ali buta u celu tu pricu dodje kao bajka i beg od realnosti. Nije to zdravo, ljudi. Razocarenje je samo jos vece kad dozvolite sebi da poverujete u nesto sto neka budala iskuca tako sto triput lupi ki*om po tastaturi i to nazove ''saznanjem''.

Dajem im jos tri nedelje pre nego sto izvuku Rinata Ahmetova opet. Znate, izvor blizak klubu kaze kako je on rodjak zaove Stojiceve sestre od strica, pa ima i porodicnu vezu koju moze da iskoristi da udje u klub. :greenbutt:
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Udineze daje za Micina laganih 2,2 miliona e
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Kad nema "podobnog" menadzera ne treba nam, nek se drugi od njega ofajde. Ima se moze se, jebiga.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Прво да видимо да ли ће заиста отићи, и за које паре.
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Minja napisao:Ako transferom napravi "samo" 300k za svoj klub, a napravice, da li to menja bilo sta u gore napisanom komentaru?
То значи да медијима не верујем ништа, и да ћу се уверити тек кад га видим кад потпише уговор. А у приче ови нуде 2 милиона они други 5 не верујем, толико сам се наслушао о близаначким играчима, и тобоже добијеним милионима. Па оног Лекића су продавали наводно за 13 милиона евра. Наши играчи су прецењени, и могу медији да пишу шта год хоће, уверићу се тек кад видим да је потписао уговор, и макар износио 50 хиљада евра то је добитак за његов клуб. Нема прелазног рока а да су играчи из наших клубова на мети Барселоне, Бајерна, Ливерпула...Овде није реч о Мићину, реч је о медијима типа Бута и осталим, који вечито пишу небулозе у прелазном року.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Izneo sam u nekom od prethodnih prelaznih rokova svoje mišljenje o Butasportu. Mislim da imaju insajdera, što se tiče FK Vojvodina.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Ево цигани се примили да Боаћи иде у Кристал Палас за 12 милиона евра :D Кад би се сви лудаци света из свих могућих психијатријских клиника састали, испоставило би се да су сушта интелигенција за просечног цигана.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Malo ispod radara je prošla odluka disiplinske komisije da nam budu zabranjena registracija novih igrača zbog neizmirenih dugovanja. Iako se to ponavlja iz prelaznog roka u prelazni rok, uvek me neka jeza uhvati, a onda se ipak i ponadam da bi ta zabrana jednom mogla i da ostane, možda bismo onda naše klince gledali u 11, šleper polu-proizvoda bi zaobišao Vujadina, a možda bi se i pijavice otkačile od kluba...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
Stexman
Postovi: 2547
Pridružio se: Sre Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post od Stexman »

Rabba napisao:Izneo sam u nekom od prethodnih prelaznih rokova svoje mišljenje o Butasportu. Mislim da imaju insajdera, što se tiče FK Vojvodina.
Sada imaju. Prosle sezone nisu imali.
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Što se tiče današnjeg fudbala, ništa što nismo znali, objavljeni su samo raskidi ugovora sa Renanom, Bempahom i Afriyiem. Drugih informacija o nama nema. Bilans prelaznog roka za sada su 4 zvanična odlaska. Iščekujem sledeći fudbal :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Aca Stanisavljevic raskinuo ugovor sa Asterasom,slobodan je u izboru nove sredine i izrazio je zelju da se vrati kod nas!
Korisnikov avatar
Red Marquis
Moderator
Postovi: 3777
Pridružio se: Ned Nov 09, 2008 4:49 pm
Lokacija: West Side

Re: Transferi

Post od Red Marquis »

Da ponovo gledam prekide koji su opasni. Priznajem da bi me njegov povratak obradovao.
Io odio Belgrado
Korisnikov avatar
Radoye
Administrator
Postovi: 8761
Pridružio se: Ned Feb 06, 2005 1:11 am
Lokacija: preko okeana

Re: Transferi

Post od Radoye »

Red Marquis napisao:Da ponovo gledam prekide koji su opasni. Priznajem da bi me njegov povratak obradovao.
I Burekli Efendija je imao dobar prekid, samo nazalost nismo ga se nagledali na terenu...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Odgovori