Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Red Marquis napisao:Juventus je pravi klub za njega. Zna ligu, imaće mesta jer u veznom redu Juventusa najviše škripi, plus tamo se ne bacaju velike pare pa da neko sedi na klupi kao u Engleskoj i Španiji.
Ali u tom slučaju, sve da transfer bude i 150 miliona, mi ne dobijamo ni cent. To bi bila tragedija.
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Na engleskoj Vikipediji piše da je Sergej bio i član mlađih selekcija nekog austrijskog kluba pre nego što je došao u Vojvodinu. Da li i oni dobijaju onda nešto?
Vosa je sve
Postovi: 118
Pridružio se: Čet Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post od Vosa je sve »

zao mi Rockova ako odlazi
mogao je bar jos ovu i sledecu sezonu da ostane
decko vredi 2 mil min
bili bi zadovoljni i sam mil al sve ispod je tuga
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Red Marquis napisao:Juventus je pravi klub za njega. Zna ligu, imaće mesta jer u veznom redu Juventusa najviše škripi, plus tamo se ne bacaju velike pare pa da neko sedi na klupi kao u Engleskoj i Španiji.
Mani me tih ciganskih klubova! :greenbutt:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Damir Kojašević za crnogorski mondo napisao:Ne znam da li ostajem ili odlazim iz Voše na zimu. Imam ponuda iz drugih zemalja, ali imam i ugovor do ljeta. Razgovaraću sa upravom, dogovorićemo se za dalje šta i kako.
Mislim da ćemo se i od njega uskoro oprostiti.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Samo Voša !
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Okt 30, 2017 3:30 pm

Re: Transferi

Post od Samo Voša ! »

Kojašević, Jovančić i Rockov ubedljivo naši najbolji igrači. Ako odu sada, a verovatno ce otići, u problemu smo. Čemu onda pojačanja kada nam kostur tima odlazi. Rupa bez dna. :(
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

Slika
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Ode covek u drugu meksicku. Sve najbolje, buraz :cheers:
мализека
Postovi: 311
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Transferi

Post od мализека »

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy ... id=1334522" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:

Биће одлично ако Сергеј оде тамо за толике паре, Воша ће преполовити дуг...ако поново не покраду. :cheers:
ssnigd
Postovi: 3320
Pridružio se: Sre Maj 02, 2007 5:46 pm
Lokacija: NS

Re: Transferi

Post od ssnigd »

мализека napisao:http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy ... id=1334522 :mrgreen:

Биће одлично ако Сергеј оде тамо за толике паре, Воша ће преполовити дуг...ако поново не покраду. :cheers:
Naravno da ce ukrasti. Iako Juve kao klub ne podnosim, voleo bih da tamo ode, ako vec mora da ide iz Lacija, samo da ne moram da gledam kako nam se novi lesinari nasladjuju od kluba, a nama ponovo ostaje cuvenih 7.5 miliona evra duga.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
uporan
Postovi: 562
Pridružio se: Pon Apr 04, 2005 7:49 pm
Lokacija: CENTAR
Kontakt:

Re: Transferi

Post od uporan »

Ovo je fantasticno. Nas bivsi igrac se prodaje za 100+ miliona evra. Niko da se zapita kako ga je dobrotvor kluba prodao sam sebi (50%) za 360.000 evra koje pitanje da li su ikad dosli u klub, a posle njega sledeci spasioci prodali u Belgiju za 900.000 evra. Naravno, posle prvo pomenuti dolazi na celo kluba... Ok, igre u jakim ligama dizu cenu i sl, ali 100+ puta... Uzas...
UH!
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Bravo! Potpis na post. Ko sve treba da snosi odgovornost za to?

Pitanje je retoricko...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
KoKanidja
Postovi: 615
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 4:29 pm
Lokacija: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Transferi

Post od KoKanidja »

A znate sta je jos bolje. Da je situacija u Klubu onda bila kao sada, otisao bi od nas besplatno po isteku ugovora ili bi raskinuo ugovor zbog neplacanja, u najboljem slucaju otisao bi za maximum 250 soma.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Daleko je ovo oko Sergeja još od realizacije i sad je pretežno u domenu pisanja tabloida, ali daj Bože da on za pominjane cifre ode negde izvan Italije pa da neke pare dođu u klub. Pošto se na žalost vreme kada je on odlazio od nas ne može vratiti, onda bi trebalo maximalno posvetiti pažnju svim mogućim momentima vezanim za eventualni ulazak tih para u klub. Odnosno, nakačiti se najžešće moguće na grbaču upravi i tražiti da se opravda bukvalno svaki evro. Do tada će sigurno biti gotov taj famozni revizorski izveštaj pa će biti načisto koliki je zaista dug. Onda treba tražiti, ovde na forumu, preko skupštine, na tribinama i na svaki drugi mogući način da se detaljno obelodani za šta će biti potrošene te pare. U slučaju bilo kakve ozbiljne sumnje na neku muljačinu to bi morao biti razlog za beskompromisni "obračun" sa svakim iz uprave ili izvan nje, a ko bi se odvažio da učestuje u muljanju. Po svaku cenu i svim sredstvima!
Korisnikov avatar
Душан
Postovi: 471
Pridružio se: Sub Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post od Душан »

Јел постоји нека варијанта да вратимо Аливодића, човек је доктор и са 33 године, а у нашој лиги каква је може да игра још три, четири године комотно.
Odgovori