Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Ja Putinčanina se i ne sećam da sam nešto posebno gledao i bio sam ravnodušan prema njegovom dolasku, ali čitam samo reči hvale za njega.
Žurnal je pisao da su i blizanci i neki Grci bili zainteresovani za njega.
U svakom slučaju Putinčanin je prvotimac Voždovca koji je ispred nas, a Vukasović je u poslednje vreme bio baš loš, pa je osveženje svakako potrebno.
Ipak mislim da nam je glavna briga kvalitetan napadač i još jedan solidan štoper kada bi došao ja bih bio zadovoljan.

EDIT: Butasport piše da Stolica ne želi Ruševića i da će ovaj preći u Napredak. Nadam se da je Kosanu sada srce na mestu.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post od Čorba »

http://www.butasport.rs/fudbal/preokret ... -napretku/" onclick="window.open(this.href);return false; ako nije bilo..

šou program :dance2:
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post od Čorba »

milancl napisao:
Čorba napisao:Patrik Eze - po terenu će da veze :ugeek:
Poznavajući nas, tanka linija ga deli između: "Patrik Eze - po terenu veze" i "Patrik Eze - nema blage veze" :dance2: :cheers:

https://www.youtube.com/watch?v=kZ7W9lQOV0Y" onclick="window.open(this.href);return false; dašta :mafia: :cheers:
Korisnikov avatar
Beonic
Postovi: 683
Pridružio se: Pon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: Transferi

Post od Beonic »

Kod Putinčanina je zanimljivo to što gde god da je bio - igrao je. Nigde nije bio u drugom planu i sa svojih 30 godina ima odigranih preko 300 ligaških utakmica. Koliko je igrača u tim godinama prošlo kroz klub pa da nemaju ni 100 odigranih utakmica, gomila. Istina, gledao sam mnogo utakmica u kojima je on bio akter i nikada mi nije upao u oko, izdvojio se nekim kvalitetom, ali je konstantan i iskusan i smatram da timu može da doprinese daleko više od Vukasovića.
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

Протомајстор napisao:
Voja napisao: nema potrebe kada su to zvezde o kojima se vec sve zna) :mrgreen:
Сетих се сада, кад је Лалатовић довео Мићића, овај је био свега годину дана старији од Путинчанина. С обзиром да је био рођени Новосађанин и да му Војводина није највећи клуб у ком је играо, имао сам прилично стрпљења за њега.
О овоме не знам шта бих рекао... Игра на истим позицијама као Мићић, чак су обојица, гле чуда, играли у Вождовцу. У праву си Војо, тотални анонимус од 30 лета. Што би смо ми рекли овде: дрво.
Не треба замерати новинарима. Шта га уопште и питати? "Шта ћеш ти овде јаране?" "Па звали су ме!?" "Ма чу'шта те питам, шта ћеш ти овде? :greenbutt:

А за Езеа свака част, верујем да ће бити велико појачање, поготово ако Ђуми то тврди.
Mislim da smo se ogrešili bili o Mićića, ali da je to više bio preusmeren bes od laleta. Stolica je prizemniji, kulturniji, nije imao najdraž poraze u karijeri, te stoga smo i mi ok prema njemu. Svakako očekuje se upgrade u odnosu na Vukasovića.
Korisnikov avatar
Del_Boske
Postovi: 365
Pridružio se: Ned Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Transferi

Post od Del_Boske »

milancl napisao:
Čorba napisao:Patrik Eze - po terenu će da veze :ugeek:
Poznavajući nas, tanka linija ga deli između: "Patrik Eze - po terenu veze" i "Patrik Eze - nema blage veze" :dance2: :cheers:
Зар се човек не зове Езе Винсент Окуехе?
Патрик Езе је неки лик који игра у Емиратима.
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post od Čorba »

Del_Boske napisao:
milancl napisao:
Čorba napisao:Patrik Eze - po terenu će da veze :ugeek:
Poznavajući nas, tanka linija ga deli između: "Patrik Eze - po terenu veze" i "Patrik Eze - nema blage veze" :dance2: :cheers:
Зар се човек не зове Езе Винсент Окуехе?
Патрик Езе је неки лик који игра у Емиратима.
Moguće, moguće, štaviše, vrlo izvesno, vrlo izvesno!

VINSENT EZE - PO TERENU ĆE DA VEZE!

Jel može?

Može! :thankyou:
Korisnikov avatar
gospodinFKV
Postovi: 4709
Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 1:06 pm
Lokacija: gde treba

Re: Transferi

Post od gospodinFKV »

Patrik Eze je onaj Friday iz Lucana, nas nesudjen igrac. :cheers:
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Novi fudbal je konačno promolio svoju glavu, od informacija vezanih za nas, sa Batarom je potvrđen raskid ugovora, kao i povratak Bogojevića sa pozajmice iz Šida.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Korisnikov avatar
ŠoneVoša
Postovi: 123
Pridružio se: Sre Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post od ŠoneVoša »

Bureković se rastao sa Vojvodinom

http://www.butasport.rs/fudbal/potvrdio ... ojvodinom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post od Čorba »

https://www.mozzartsport.com/vesti/medo ... jti/191212" onclick="window.open(this.href);return false; medojević u darmštadu, voleo bih da ga vidimo što pre
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10574
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Turija »

ŠoneVoša napisao:Bureković se rastao sa Vojvodinom

http://www.butasport.rs/fudbal/potvrdio ... ojvodinom/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da je pogresio, pogotovo ako je bio po ukusu Stolici.
Sada je na nama da nadjemo levog beka koji moze da igra u dva smera i ima upotrebljiv centarsut.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
salefkv
Postovi: 592
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 11:28 am

Re: Transferi

Post od salefkv »

Ne znam da li je bilo da je zvanicno potpisao, ali eto nas (Djumijev) nesudjeni stoper u Spartaku.
(Kad smo vec kod Spartaka Dejan Kerkez je po mom misljenju mnogo ozbiljan stoper i da se ja pitam on bi mi bio prvi pik)

Slika

Pored toga evo i kakvu majicu nosi nas cetvrti golman, omladinac i izdanak nase skole kojoj se u poslednje vreme ukazuje samo nepostovanje:

Slika

Kao jedna od milion stavki koja obezbedjuje stabilizovan klub, uveo bih pravilo da svako nepostovanje kluba dok god si njegov clan snosi ozbiljne posledice.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4042
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Re: Transferi

Post od Milan »

Koliko smo samo jadni...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

salefkv napisao:Pored toga evo i kakvu majicu nosi nas cetvrti golman, omladinac i izdanak nase skole kojoj se u poslednje vreme ukazuje samo nepostovanje
Tekijaški je ispraćen ovde, a što se tiče Pilipovića, u potpunosti se slažem da treba uvesti disciplinske mere za ovakve ispade. Samo moram da te ispravim, on nije izdanak naše škole. Sa 16 godina je došao iz partizana.

http://mondo.rs/a1074432/Sport/Fudbal/D ... odinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ukoliko se stvarno ispuni da se do kraja prelaznog roka ciljano angažuju još samo ta 2-3 igrača, možda ipak ima neke nade za nas.

Što se Burekovića tiče, ne slažem se da je pogrešio. Stranac je, a imamo podosta stranaca, pride Antić nije rešio status, samim tim mu nije bilo garantovano mesto u 11. I dalje u protokolu možemo da imamo maksimalno 4 stranca.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Odgovori