Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

S druge strane Aleksić ide kod cigana kao zamena za Kangu.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/5870 ... sic-zamena" onclick="window.open(this.href);return false;
Danilo
Postovi: 1012
Pridružio se: Ned Avg 17, 2014 1:07 pm

Re: Transferi

Post od Danilo »

http://www.fkvojvodina.rs/2018/01/testi ... -i-kadeti/" onclick="window.open(this.href);return false;

Porazavajuce zvuci informacija , zadnji pasus, na polusezoni omladinci FK Vojvodina zauzimaju 9 mesto , a kadeti 5.
Nisam znao taj podatak sem cinjenice da su nam razrovali i uzduz i popreko omladinsku skolu i odveli sve sto je vredelo.Pantina 02 ekipa, gde je ? Gde Panta? Grujicu kako vodis omladinsku skolu??? Zaista porazavajuce
Lesinare klub trebajavno obelodaniti ... i sta se desava kod omladinske skole
Pa najveci transferi treba da su nam iz omladinske skole od nase dece.To je svetinja
Cuj nisu mogli isplacivati stipendije, pa sto ste dosli
Poslednja izmena od Danilo u Čet Jan 18, 2018 1:20 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
ernesto
Postovi: 1196
Pridružio se: Sub Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post od ernesto »

Nisam znao taj podatak sem cinjenice da su nam razrovali i uzduz i popreko omladinsku skolu i odveli sve sto je vredelo.Pantina 02 ekipa, gde je ?
Najbolje debelog kosana da pitas gde je!
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

Danilo napisao:Gde Panta?
Ako se ne varam Panta presao u FK Zvijezda iz Stanisica :wink:
Slika
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Jel '02 generacija svrstana pod kadetima ili mlađim kadetima?
Korisnikov avatar
Djumi
Postovi: 1847
Pridružio se: Uto Feb 15, 2005 9:51 pm
Lokacija: Fudbalski teren

Re: Transferi

Post od Djumi »

Voja napisao:
Danilo napisao:Gde Panta?
Ako se ne varam Panta presao u FK Zvijezda iz Stanisica :wink:
Pantu sam ja odveo u zvijezdu09 iz Etno sela da vodi Omladince koji igraju u Premijer ligi jer se tamo radi moj program IGROM DO OBUKE.
Taj program je radila i generacija 2002 iz Vojvodine i postala prvak Srbije.E onda su se pojavili pametnjakovici koji su hteli da se ugradjuju u procente za igrace i ta generacija se bukvalno raspala.Panta je zbog toga napustio a mnogi su hteli da prikazu kako ih je on odveo u Beograd.
Zao mi je samo sto ne mogu da napisem pravu istinu jer ce to odmah preuzeti svi portali i novine i za I tim i za Omladinskui Skolu.
Pustaju se price kako kome odgovara !!!
ps.2002 su mladji kadeti i Eze i Puticanin su odlicni igraci....
ZASTO ZORAN GRUJIC NIJE RASPOREDJEN U OMLADINSKOJ SKOLI IAKO JE DOKAZANI STRUCNJAK ZA MLADE IGRACE I VELIKI VOJVODINAS.?
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Korisnikov avatar
Rabba
Moderator
Postovi: 3910
Pridružio se: Uto Avg 16, 2005 2:59 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Transferi

Post od Rabba »

Djumi napisao:ZASTO ZORAN GRUJIC NIJE RASPOREDJEN U OMLADINSKOJ SKOLI IAKO JE DOKAZANI STRUCNJAK ZA MLADE IGRACE I VELIKI VOJVODINAS.?
Gospodine Đumi, mislim da ste sami sebi odgovorili u pitanju :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Postovi: 2108
Pridružio se: Sre Avg 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post od Karlsson »

Djumi napisao: ps.2002 su mladji kadeti
Onda su, cenim, ovo oni.

https://www.srbijasport.net/tak/3524" onclick="window.open(this.href);return false;
Čorba
Postovi: 31
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 4:56 am

Re: Transferi

Post od Čorba »

Patrik Eze - po terenu će da veze :ugeek:
Korisnikov avatar
churguzijanac
Postovi: 2018
Pridružio se: Uto Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post od churguzijanac »

Ne vidim nista zvanicno oko potpisa za Putincanina i Ezea. Jel sam propustio nesto!?
Korisnikov avatar
MiSmoFKV!
Postovi: 1253
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post od MiSmoFKV! »

churguzijanac napisao:Ne vidim nista zvanicno oko potpisa za Putincanina i Ezea. Jel sam propustio nesto!?
http://www.fkvojvodina.rs/2018/01/preds ... utincanin/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne može zvaničnije :mrgreen:
Cane
Postovi: 974
Pridružio se: Pet Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post od Cane »

Pogledao sam snimak konferencije za štampu i po ko zna koji put se zapitao kakvi su to "novinari" koji je prate, kad niko od njih ne postavi bukvalno ni jedno jedino pitanje. :frown: Neverovatno.
Da sam na vašem mestu mene bi sramota bilo nazivati se novinarom. Sve da pratite pijačnu problematiku a ne sport, valjda bi smislili bar jedno pitanje. Užas. Teška nula ste.
Pa debili jedni (izvinjavam se, ali ne znam koji bi drugi termin bio primereniji za te mutavce) ako već ništa iz tih praznih glava ne umete smisliti onda bar pratite ovaj forum i "skinite" neko pitanje.
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post od Voja »

MiSmoFKV! napisao:
churguzijanac napisao:Ne vidim nista zvanicno oko potpisa za Putincanina i Ezea. Jel sam propustio nesto!?
http://www.fkvojvodina.rs/2018/01/preds ... utincanin/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne može zvaničnije :mrgreen:
vec sam se uplasio da ce ih neko od novinara upitati nesto (mislim nema potrebe kada su to zvezde o kojima se vec sve zna) :mrgreen:
Slika
Korisnikov avatar
Протомајстор
Postovi: 418
Pridružio se: Ned Feb 10, 2013 8:29 pm
Lokacija: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post od Протомајстор »

Voja napisao: nema potrebe kada su to zvezde o kojima se vec sve zna) :mrgreen:
Сетих се сада, кад је Лалатовић довео Мићића, овај је био свега годину дана старији од Путинчанина. С обзиром да је био рођени Новосађанин и да му Војводина није највећи клуб у ком је играо, имао сам прилично стрпљења за њега.
О овоме не знам шта бих рекао... Игра на истим позицијама као Мићић, чак су обојица, гле чуда, играли у Вождовцу. У праву си Војо, тотални анонимус од 30 лета. Што би смо ми рекли овде: дрво.
Не треба замерати новинарима. Шта га уопште и питати? "Шта ћеш ти овде јаране?" "Па звали су ме!?" "Ма чу'шта те питам, шта ћеш ти овде? :greenbutt:

А за Езеа свака част, верујем да ће бити велико појачање, поготово ако Ђуми то тврди.
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Transferi

Post od milancl »

Čorba napisao:Patrik Eze - po terenu će da veze :ugeek:
Poznavajući nas, tanka linija ga deli između: "Patrik Eze - po terenu veze" i "Patrik Eze - nema blage veze" :dance2: :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Odgovori