Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vosa je sve
Posts: 118
Joined: Thu Feb 09, 2017 11:48 pm

Re: Transferi

Post by Vosa je sve »

rockov
laki sinisa veselin antic
jovancic putincanin
eze damir Krilo?
rusevic

jos dva tri pojacanja
samo da pojaca konkureciju
bice lepa ekipa
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

ŠoneVoša wrote:Kosanović ljut na Vojvodinu zbog Anesa Ruševića

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... -rusevica/" onclick="window.open(this.href);return false;
Aj sto nisi prelistao stranicu-dve unazad i video citavu raspravu o ovome, al' sto si pritom i okacio prekopiranu vest iz zurnala :mrgreen:
Vosa je sve wrote:eze damir Krilo?
Mislim da postoji i opcija da Kojasevic igra krilo, posto je ranije igrao prvenstveno na desnom krilu, a onaj mali djetic igra u vezi. Ne treba zaboraviti i Mesarevica i Zlicica. Znam da su oni malo povuceniji, ali su isto tako i klinci, pa se uz malo korekcija mogu naci na toj poziciji. :cheers:
User avatar
ŠoneVoša
Posts: 123
Joined: Wed Jan 28, 2015 4:05 pm

Re: Transferi

Post by ŠoneVoša »

gospodinFKV wrote:
ŠoneVoša wrote:Kosanović ljut na Vojvodinu zbog Anesa Ruševića

http://www.butasport.rs/fudbal/butaspor ... -rusevica/" onclick="window.open(this.href);return false;
Aj sto nisi prelistao stranicu-dve unazad i video citavu raspravu o ovome, al' sto si pritom i okacio prekopiranu vest iz zurnala :mrgreen:

Izvinjavam se ako je kopirana vest, al' na Zurnalu nisam video izjavu igraca tj Anesa Rusevica.

Svejedno. Dobro bi nam dosao. Odlican igrac. Mlad je i treba mu dati sansu.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Ова изјава Косановића је дно. Стварно не знам како га није срамота. Завршио је са овим. А ово са нафтним пољима хахах. Каква људи нафтна поља? Хаха ма Кувајт је смешан за нас. Руси дошли да нам измузу нафту, јадни немају нафту. :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 16-01-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne treba baš ni sve novinare dizati u nebesa... Evo pitanja za Gospodina Predojevića, koji je pisao tekst: Da li je Eze potpisao, ili tek treba da potpiše?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Kada smo kod Kosanove izjave,jos jednom je na videlo isplivala najveca mana clanova ovog foruma,a to je lakovernost i promena stava. Do juce dizete coveka u nebesa i zelite da ga vratite sada ga pljujete na sva zvona zbog jedne izjave. I nije to prvi put da nemate svoj stav i da ga gradite na osnovu tekstova iz novina. I mnogi nasi bivsi fudbaleri su ispljuvani ili nahvaljeni ovde zbog "jedne" izjave.Mislim da se tako rusi kredibilitet ovog foruma. Kosan ma sta god izjavio,sta god rekao za ili protiv Vose,moje misljenje o njemu se ne menja,i ne samo o njemu,vec o bilo kom sadasnjem,bivsem ili buducem clanu kluba.Kada jednom prodju "skener" posle je nebitno sta pricaju i kako se ponasaju.Da se razumemo,nisam ja bezgresan,umem i ja itekako da omasim u proceni (mada realno,zadovoljan sam procentm masanja,smatram da nije veliki),ali da formiram misljenja o ljudima na osnovu par novinskih clanaka i da ih menjam kako se clanci menjaju.... tesko.
Image
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

naseljekolumbija wrote:Ова изјава Косановића је дно. Стварно не знам како га није срамота. Завршио је са овим. А ово са нафтним пољима хахах. Каква људи нафтна поља? Хаха ма Кувајт је смешан за нас. Руси дошли да нам измузу нафту, јадни немају нафту. :D
Što su onda uzeli naša naftna polja? NIS ima neto zaradu preko 120 miliona evra godišnje, a to kompenzuju tako što Zvezdi daju godišnje par miliona.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Transferi

Post by Душан »

А мене живо занима које су то силне паре које је Војводина понудила па се Косан наљутио :D
А занима ме и то да ли је наша управа чула а и сви тренери у нашем фудбалу да у тиму постоји и централни везни играч, а не само задњи везни.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1102
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Узели су их јер су највећа енергетска сила на свету. Продали смо све па што и то не би. Ионако од тога(нафте) овај народ никад леба није јео. А то за колико смо их продали је свакако тема за дубоку анализу.
User avatar
Milan
Posts: 4113
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Voja wrote:Kada smo kod Kosanove izjave,jos jednom je na videlo isplivala najveca mana clanova ovog foruma,a to je lakovernost i promena stava. Do juce dizete coveka u nebesa i zelite da ga vratite sada ga pljujete na sva zvona zbog jedne izjave. I nije to prvi put da nemate svoj stav i da ga gradite na osnovu tekstova iz novina. I mnogi nasi bivsi fudbaleri su ispljuvani ili nahvaljeni ovde zbog "jedne" izjave.Mislim da se tako rusi kredibilitet ovog foruma. Kosan ma sta god izjavio,sta god rekao za ili protiv Vose,moje misljenje o njemu se ne menja,i ne samo o njemu,vec o bilo kom sadasnjem,bivsem ili buducem clanu kluba.Kada jednom prodju "skener" posle je nebitno sta pricaju i kako se ponasaju.Da se razumemo,nisam ja bezgresan,umem i ja itekako da omasim u proceni (mada realno,zadovoljan sam procentm masanja,smatram da nije veliki),ali da formiram misljenja o ljudima na osnovu par novinskih clanaka i da ih menjam kako se clanci menjaju.... tesko.

Potpuno si u pravu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10623
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ne bih se slozio sa Vojom.
Bilo je misljenja i za i protiv, s razlogom.
Za ZA jer smo trazili trenera sa iskustvom, zapazenijom karijerom i nekom vezom sa Vosom, da bi imao autoritet kod igraca, pa i Uprave. Kosanovic je u tom trenutku izgledao najblizi realnosti da preuzme Vosu.
Trener Stolica je bio pozeljan, ali je izgledalo da je manje realna opcija, jer se ocekivalo da ce u inostranstvo. Drugo, Vozdovac je bio bolje plasiran tim od Vose i objektivno kvalitetniji i generalno stabilniji klub da bi Stolica napustio njih i dosao u Vosu.
Medjutim, Vojvodina je brend i velik izazov za svakog trenera, tako da je to bio presudni faktor. Mislim da je Stolica veoma dobro prihvacen od ogromne vecine navijaca i forumasa i da tu nije bilo nekog menjanja misljenja - po tom pitanju.
Kosanovic je svojom izjavom samo dolio ulje na tinjajucu netrpeljivost i za svagda eliminisao sebe u Vosi i kod onih koji su bili spremni da ga prihvate uz zapusavanje nosa. Tim potezom je samo potvrdio cvrst stav onih forumasa koji su sve vreme bili izricito protiv. Svaka im cast, bili su debelo u pravu.
Last edited by Turija on Wed Jan 17, 2018 8:00 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Transferi

Post by Протомајстор »

Voja wrote:Kada smo kod Kosanove izjave,jos jednom je na videlo isplivala najveca mana clanova ovog foruma,a to je lakovernost i promena stava. Do juce dizete coveka u nebesa i zelite da ga vratite sada ga pljujete na sva zvona zbog jedne izjave. I nije to prvi put da nemate svoj stav i da ga gradite na osnovu tekstova iz novina. I mnogi nasi bivsi fudbaleri su ispljuvani ili nahvaljeni ovde zbog "jedne" izjave.Mislim da se tako rusi kredibilitet ovog foruma. Kosan ma sta god izjavio,sta god rekao za ili protiv Vose,moje misljenje o njemu se ne menja,i ne samo o njemu,vec o bilo kom sadasnjem,bivsem ili buducem clanu kluba.Kada jednom prodju "skener" posle je nebitno sta pricaju i kako se ponasaju.Da se razumemo,nisam ja bezgresan,umem i ja itekako da omasim u proceni (mada realno,zadovoljan sam procentm masanja,smatram da nije veliki),ali da formiram misljenja o ljudima na osnovu par novinskih clanaka i da ih menjam kako se clanci menjaju.... tesko.
То и ја стално говорим, али не умем тако лепо да искажем :lala:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ja se vise slazem s Turijom, s tim da ga ja nisam zeleo ni zbog njegovih trenerskih sposobnosti. Ovom timu treba neko ko razmislja van sablona. :lala:

Ono sta je jako bitno podvuci jeste to da nije bitno sta je receno, vec ko je rekao. Kao kad crna :shit: optuzuju crvena za dugove i namestanja, i obrnuto. Moze to sve biti tacno sto je receno, ali sta se viii javljate. Podjednako su vam ruke prljave.

Isto tako i ova reklama za Rubin - nije mu smetalo kada su njemu igraci dovodjeni na narodnoj grbaci, kao sto mu ni sad ne smeta ono tajkunce od gazde. Da se razumemo, niko ovde ne voli cinjenicu da je Vojvodina na necijoj sisi, i svima nam je san nezavisan klub, ali je potpuno druga krajnost davati za pravo ovom licemeru kad uzme da pljuje po klubu. :lala:
Karlsson
Posts: 2111
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Skinuli nam zabranu za registrovanje igrača, a Mozzart prenosi i da smo odbili dve punude (Slovačka i Turska) za Veselinovića.
http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ica/191034" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
N13
Posts: 2010
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Karlsson wrote:Skinuli nam zabranu za registrovanje igrača, a Mozzart prenosi i da smo odbili dve punude (Slovačka i Turska) za Veselinovića.
http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ica/191034" onclick="window.open(this.href);return false;
Ovo vec lici na ozbiljan klub.
Da smo u poslednjih 5 godina odbijali sitne ponude za nasu jos golobradu decu, danas bismo bili u stanju dovoditi milionska pojacanja.
Post Reply